Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Rancho Bena w Stanisławowie Pierwszym. Osobiście nie byłem, choć często mijam, ale przed całym tym zamieszaniem słyszałem wyłącznie dobre opinie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Akmeone Zobacz posta
      Siemano
      potrzebuję kontakt do Tedwasa,jak by ktoś miał np adres @ to proszę o priva
      dzięki
      znajdź na forumce użytkownika t2
      Jedno Miasto
      I Jeden Klub
      Legia Warszawa
      Legia az po Grob

Komentarz

• Sprzedam szale Władcy Mazowsza oraz Wieluń. Priv

Komentarz

• Podpowie ktos, sprzedawca Ali China Store. Pare pierdól za 50 pln - koszt wysylki (kazda aukcja,kolor przedmiotu itp dodawana oddzielnie do koszyka) liczy sie kilka x po 6 pln - czyli chce kupic pierdoly za 50 pln a wysylka mnie kosztuje dodatkowo 30 pln zamiast 6/7 pln. Da sie to jakos ogarnac zeby raz zaplacic za przesylke a nie 5x ?

Ten sprzedawca https://pl.aliexpress.com/store/1452...40217856ptNQ18

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

• Poszukuje szali Pogoni Szczecin (bardzo rzadkich unikatowych).. Jeśli ktoś ma na zbyciu info priv.
            Ostatnio edytowany przez Pawol; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Sprzedam zestaw na 100 lecie niepodległości jeden ze 100 wydanych w tubie nowe.W środku dwie koszulki meczowe tworzące napis fortuna voucher na personalizacje koszulki oraz plakat z podpisem Michała Kucharczyka Rozeszły się w kilka minut. Duża wartość kolekcjonerska moja cena toto 800 zł. Telefon 501348049 proszę dzwonić w razie zainteresowania.
              Ostatnio edytowany przez robo201; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Jest jakaś akcja, gdzie można oddawać korki plastikowe?
                Trochę mi się uzbierało i wypada oddać w dobrej sprawie.
                q[-_-]p

Komentarz

• Chętnie przygarnę ostatnie trzy szale Mokotowa, jakich brakuje mi do kolekcji:

1. Nienawiść naszych wrogów umacnia naszą siłę

2. Nasze serca zawsze będą tylko tobie wierne Legio

3. Stołczyn & Mokotów

Proszę o privy, na pewno się dogadamy.
                  "(...) dzień spędzają głównie na wypoczywaniu w kryjówce, a polują przede wszystkim w nocy (...)"

Komentarz

• Zdecydowanie kupię

Zamieszczone przez Kubańczyk Zobacz posta
                    Kupię

- Plakaty Boże Chroń Fanatyków, WarSaw, Habemus Campione, pRacoholicy

Zdjęcia https://witosszale.pl.tl
                    "Przechodniu powiedz współbraciom,
                    Że walczyliśmy mężnie i umierali bez trwogi
                    Ale z troską w sercu o losy Polski,
                    Losy przyszłych pokoleń – o Wasze losy"

Komentarz

• Uszanowanko, jakby ktoś potrzebował miejsca garażowego w podziemnym na Woli (Jana Kazimierza) to u mnie takie znajdzie, szczegóły na p.w.
                      Miłego dzionka.

Komentarz

• Mam do sprzedania całkowicie nowe jeansy Mustang Oregon Tapered, czarne, rozmiar 32/36. Jakby ktoś był zainteresowany, priv.

Komentarz

• Czy ktoś się bawił filmikami z telefonów?
                          Potrzebuję przesłać filmik w poziomie, niestety mój operator nagrał w pionie a obracanie daję efekt że jestem na boku.
                          Wpadłem na pomysł aby zrobić jak w TV i wypełnić resztę kadru rozmytym tłem, wiecie jak to można łatwo osiągnąć?

Komentarz

• Szukam następujących książek:

Ryszard Skowron "Olivares, Wazowie i Bałtyk. Polska w polityce zagranicznej Hiszpanii w latach 1621 – 1632"

Przemysław Piotr Szpaczyński "Mocarstwowe dążenia Zygmunta III w latach 1587-1618"

Komentarz

• Witam. Mam do zaoferowania następujące przedmioty:

1. Kartę graficzną Sapphire Radeon HD4870 1GB (80 zł + KW)

Karta jest w bardzo dobrym stanie. W zestawie przejściówka 2x molex na 6 pin.

2. Dysk twardy WD Caviar Blue 640GB (45 zł + KW)

W komplecie kabelek SATA. Wyniki z benchmarka HD Tune 2.55 są następujące: Transfer Rate 35.5 MB/sec (minimum), 117 MB/sec (maximum), 90.9 MB/sec (average). Dysk jest bez bad sectorów, używałem go przez 4 miesiące (kupiłem go jako nowy).

3. Zasilacz Aerocool VP-450 (50 zł + KW)

Zasilacz ma moc 450W. W zestawie dodatkowa wtyczka SATA do złącza molex (poprzedni właściciel usunął jedną z nich, więc w sumie jest ich tyle samo co zwykle w tym modelu).

4. Pamięć RAM 2x2GB DDR3 1333MHz marki Kingston (33 zł + KW)

Kości są w bardzo dobrym stanie.

5. Głośniki Genius SP-HF500A 2.0 (60 zł + KW)

Głośniki mają wgniecione zasłonki od wooferów i mają małe dziurki (zrobione podczas prób wyrównania zasłonek), ale to nie wpływa na brzmienie głośników. Jak ktoś umie to może je wymienić, mnie się z tym nie chciało bawić.

6. Monitor Acer V193W 19 cali (30 zł, tylko odbiór osobisty)

W zestawie oba kable i przejściówka z VGA na DVI (niestety nie da się jej przykręcić do karty graficznej, ale działa). Monitor jest do odbioru osobistego w Opolu.

7. Obudowa Modecom Step 207 (25 zł, tylko odbiór osobisty)

Obudowa jest bez zasilacza. Na górze obudowy są ślady po naklejce. Chyba da się je zmyć, ale nie jestem pewien. Z przodu brakuje zaślepki na napęd DVD, a z tyłu brakuje jednej zaślepki i metalowej zasłonki. Obudowa jest do odbioru osobistego w Opolu.

Zdjęcia na aukcjach. Ceny są dość okazyjne bo zależy mi na szybkiej sprzedaży. Tak jak napisałem wyżej, nie jestem w stanie wysłać dwóch ostatnich przedmiotów (nie mam w co ich spakować), ale można je odebrać osobiście w Opolu (tak jak wszystko co mam do sprzedania).

Komentarz

• Jako, że piątek wolny w robocie i zapowiada się (mam nadzieję mistrzowski) weekend w stolicy to mam kilka pytań do autochtonów:

1) Gdzie znajdę niedrogi parking płatny/podziemny/nadzorowany czy strzeżony najbliżej ul. Jana Matejki ? Tak by można było przyjechać o każdej porze i zostawić furę powiedzmy od jutra późnego wieczoru do niedzieli.

2) W piątek chciałbym oddać krew. Zatem pytanie podobne..czyli gdzie znajdę jakiś szpital czy regionalne centrum krwiodastwa by dokonać donacji w miarę najbliżej ul. Jana Matejki tak by nie tarabanić się gdzieś na drugi koniec miasta.

3) Czy w okolicach Muzeum PW jest jakiś parking? czy auto zostawia się na miejscach parkingowych w strefach płatnego parkowania?

4) Chciałbym odwiedzić grób Kazia Deyny na Powązkach. Czy ktoś naświetliłby mniej więcej jaka to część cmentarza? od której ulicy najlepiej wejść by było najlepiej trafić? Czy są jakieś plany cmentarza przy wejściach? Bo chciałbym pospacerować jeszcze po alei zasłużonych. Ostatni raz na Powązkach byłem na wycieczce z podstawówki jakieś 25 lat temu.

Chyba tyle. Będę wdzięczny za wskazówki i oby do zobaczenia na Starówce

Komentarz

Pracuję...
                                X