Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    Czas na chrzciny
    Chcemy je zorganizować na początku września tego roku i szukamy odpowiedniego lokalu z miejscem tak do 40 osób.
    Żeby w pakiecie były przystawki, zupa, II danie do wyboru, owoce, napoje bez limitów i ciasta. Impreza myślę na 4 godz.
    Chciałbym się zmieścić w cenie do 110 zł od talerza. Dzwonię po lokalach i widzę, że krzyczą sobie więcej ale myślę, że może uda się coś taniej

Lokalizacja najlepiej: Bielany, Żoliborz, Bemowo, Białołęka. Ale w sumie jak cena dobra to i gdzieś dalej można ruszyć.
    Rancho Bena w Stanisławowie Pierwszym. Osobiście nie byłem, choć często mijam, ale przed całym tym zamieszaniem słyszałem wyłącznie dobre opinie.

Komentarz

• Rancho Bena w Stanisławowie Pierwszym. Osobiście nie byłem, choć często mijam, ale przed całym tym zamieszaniem słyszałem wyłącznie dobre opinie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Akmeone Zobacz posta
        Siemano
        potrzebuję kontakt do Tedwasa,jak by ktoś miał np adres @ to proszę o priva
        dzięki
        znajdź na forumce użytkownika t2
        Jedno Miasto
        I Jeden Klub
        Legia Warszawa
        Legia az po Grob

Komentarz

• Sprzedam szale Władcy Mazowsza oraz Wieluń. Priv

Komentarz

• Podpowie ktos, sprzedawca Ali China Store. Pare pierdól za 50 pln - koszt wysylki (kazda aukcja,kolor przedmiotu itp dodawana oddzielnie do koszyka) liczy sie kilka x po 6 pln - czyli chce kupic pierdoly za 50 pln a wysylka mnie kosztuje dodatkowo 30 pln zamiast 6/7 pln. Da sie to jakos ogarnac zeby raz zaplacic za przesylke a nie 5x ?

Ten sprzedawca https://pl.aliexpress.com/store/1452...40217856ptNQ18

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

• Poszukuje szali Pogoni Szczecin (bardzo rzadkich unikatowych).. Jeśli ktoś ma na zbyciu info priv.
              Ostatnio edytowany przez Pawol; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Sprzedam zestaw na 100 lecie niepodległości jeden ze 100 wydanych w tubie nowe.W środku dwie koszulki meczowe tworzące napis fortuna voucher na personalizacje koszulki oraz plakat z podpisem Michała Kucharczyka Rozeszły się w kilka minut. Duża wartość kolekcjonerska moja cena toto 800 zł. Telefon 501348049 proszę dzwonić w razie zainteresowania.
                Ostatnio edytowany przez robo201; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Jest jakaś akcja, gdzie można oddawać korki plastikowe?
                  Trochę mi się uzbierało i wypada oddać w dobrej sprawie.
                  q[-_-]p

Komentarz

• Chętnie przygarnę ostatnie trzy szale Mokotowa, jakich brakuje mi do kolekcji:

1. Nienawiść naszych wrogów umacnia naszą siłę

2. Nasze serca zawsze będą tylko tobie wierne Legio

3. Stołczyn & Mokotów

Proszę o privy, na pewno się dogadamy.
                    "(...) dzień spędzają głównie na wypoczywaniu w kryjówce, a polują przede wszystkim w nocy (...)"

Komentarz

• Zdecydowanie kupię

Zamieszczone przez Kubańczyk Zobacz posta
                      Kupię

- Plakaty Boże Chroń Fanatyków, WarSaw, Habemus Campione, pRacoholicy

Zdjęcia https://witosszale.pl.tl
                      "Przechodniu powiedz współbraciom,
                      Że walczyliśmy mężnie i umierali bez trwogi
                      Ale z troską w sercu o losy Polski,
                      Losy przyszłych pokoleń – o Wasze losy"

Komentarz

• Uszanowanko, jakby ktoś potrzebował miejsca garażowego w podziemnym na Woli (Jana Kazimierza) to u mnie takie znajdzie, szczegóły na p.w.
                        Miłego dzionka.

Komentarz

• Mam do sprzedania całkowicie nowe jeansy Mustang Oregon Tapered, czarne, rozmiar 32/36. Jakby ktoś był zainteresowany, priv.

Komentarz

• Czy ktoś się bawił filmikami z telefonów?
                            Potrzebuję przesłać filmik w poziomie, niestety mój operator nagrał w pionie a obracanie daję efekt że jestem na boku.
                            Wpadłem na pomysł aby zrobić jak w TV i wypełnić resztę kadru rozmytym tłem, wiecie jak to można łatwo osiągnąć?

Komentarz

Pracuję...
                            X