Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Siemano, mam do wziecia Za pare groszy Pile adidas roteiro z mistrzowskiego sezonu z wlodarem borucem fabianskim w składzie

Komentarz

• Kupię szale Legii i zgód. Priv

Komentarz

• Wie ktoś może jak sie dodzwonić do ZUS ? Ogólna infolinia niedostępna z komunikatem że wszytsko zajęte a drugi numer specjalny co do zasiłków, nie odbiega od zawsze....

albo inaczej zapytam. Jest ktoś na forum kto korzystał z zasiłku opiekuńczego i dostał pieniądze z ZUS ?
        Ostatnio edytowany przez Benek; [ARG:4 UNDEFINED].
        349meczów*
        71 goli*
        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Prędzej mioduch kupi kocura za 10 baniek euroszekli,niż Ty się dodzwonisz do ZUS-u.
          )
          "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
            Wie ktoś może jak sie dodzwonić do ZUS ? Ogólna infolinia niedostępna z komunikatem że wszytsko zajęte a drugi numer specjalny co do zasiłków, nie odbiega od zawsze....

albo inaczej zapytam. Jest ktoś na forum kto korzystał z zasiłku opiekuńczego i dostał pieniądze z ZUS ?
            Infolinia ZUS to jedyna rzecz w tym domu publicznym która wg mnie działa

Próbuj na infolinię dla przedsiębiorców, tam Cie przełączą powiesz że się pomyliłeś i trochę inaczej Cie wtedy kolejkują.

Komentarz

• Udało się dodzwonić. Pan niestety nie ma dostępu do sieci ZUS więc prosi o wizytę w placówce

Ps. Wypłata świadczeń może trwać znacznie dłużej niż obiecane 30 dni zwg na epidemie. Czyli jednym słowem nie ma kasy
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Ja się wczoraj odbiłem od drzwi ZUSu bo się okazało że na 11 Listopada remont budynku, dziś robię podejście numer 2 na Podskarbińską.

Komentarz

• Czy ktoś się orientuje czy jest możliwość kupna koszulki czarnej Deyna? (Rozmiar L) Czy tylko to co na rynku jest w kwotach 500+ na handelek pokupowane?

Komentarz

• Mam na sprzedaż jeszcze trochę ciuchów ze Stanów. Duży rozmiar XL. T-shirty, spodnie, bokserki. Hilfiger Adidas Levis DC Timberland ONeil Volcom Neff Quicksilver Calvin Klein, Polo RL. Więcej na priv.

Komentarz

Pracuję...
                    X