Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Szukam kontaktu do koleżanek/kolegów pracujących w firmach kurierskich - DHL/InPost/UPS/FedEx, poproszę o wiadomość prywatną, dziękuje.
    „Na gruzach starego świata powstał nowy, znacznie gorszy, skażony anglosaskim cynizmem, zakłamaniem i podłością. Bez porównania więcej zła wyrządzili na świecie anglosascy mężowie stanu niż Hitler i Stalin razem wzięci. Tamci zabili ciała, ci zabili dusze milionów.” Zbigniew Blichewicz "Szczerba".

Komentarz

• Korzystał ktoś z usług hipnoterapia warszawa?

Komentarz

• Szukałem w necie, ale średnio z tym...
        Ma ktoś może jakaś książkę w formacie pdf na temat podstaw dietetyki?Nie musi to być mega dobra pozycja naukowa tylko coś napisanego przystępnym językiem dla laika
        #MuremZaBonusem

Komentarz

• (mniej żryj)

Mam nadzieję, że pomogłem
          Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• #MuremZaBonusem

Komentarz

• Poszukuje tłumacza. Z jezyka Polskiego na niemiecki.

Ok 32 tys znakow ze spacjami

Pls o odp może byc priv
              "...i na dobre i na złe"

Komentarz

• Siemano,

poszukuję kontaktu do kolekcjonera vlep o ksywie "Gała", mającego na vlepy.fora.pl nick "Gała (L)". Będę bardzo wdzięczny za jakąkolwiek podpowiedź na temat tego, jak mogę się z nim skontaktować - oczywiście w sprawie związanej z gadżetami.

Pozdrówki i z góry dziękuje za pomoc!

Komentarz

• Cześć!
                  Do zakończenia badań do mojej pracy licencjackiej na temat: "Bycie kibicem, a proces socjalizacji młodego człowieka" potrzebuję jeszcze 60 ankiet.
                  https://forms.gle/f1oTfAQk4Tiv3xcX9
                  Z góry dzięki za pomoc!

Komentarz

• Potrzebuję grafika, który pomógł by mi z otwarciem sklepu. Logo, plakat itp. Pozdro!

Komentarz

• Potrzebuję grafika, który pomoże mi z grafikami na otwarcie sklepu (logo, plakat, vlepki). Jest tu ktoś taki, kogoś polecacie?

Komentarz

• Czy może ktoś polecić domek do wynajęcia na 2-3 dni, na wyłączność, najlepiej w jakimś odludziu. Zależy na ciszy, spokoju, braku sąsiadów (kobieta ma takie pomysły

Komentarz

• Zamieszczone przez Tadek Zobacz posta
                          Czy może ktoś polecić domek do wynajęcia na 2-3 dni, na wyłączność, najlepiej w jakimś odludziu. Zależy na ciszy, spokoju, braku sąsiadów (kobieta ma takie pomysły
                          http://nadwoda.com.pl/
                          Kilku forumowiczów potwierdzi.
                          Pyszne jedzenie.
                          Ostatnio edytowany przez Jaco; [ARG:4 UNDEFINED].
                          "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                          "
                          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• dzięki bardzo

Komentarz

• Mam dwa kupony do Sephory - 60zł ważną do 5 czerwca i druga wartą 150zł ważną jeszcze rok. Jeśli ktoś robi tam zakupy chętnie puszczę za 170 zł.

Mam też odżywkę białkową Iron Maxx Whey Protein 2350g o smaku jogurtowo-bananowym (01.2021) 160zł
                              Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

Komentarz

• Zamieszczone przez Kubańczyk Zobacz posta
                                Kupię

- Plakaty Boże Chroń Fanatyków, WarSaw, Habemus Campione, pRacoholicy

Zdjęcia https://witosszale.pl.tl

Kupię zdecydowanie !
                                "Przechodniu powiedz współbraciom,
                                Że walczyliśmy mężnie i umierali bez trwogi
                                Ale z troską w sercu o losy Polski,
                                Losy przyszłych pokoleń – o Wasze losy"

Komentarz

Pracuję...
                                X