Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Chcę kupić 30/40 niedużych tujek. Gdyby ktoś miał szkółkę lub kogoś polecić to proszę o priv. Koniecznie z dowozem.

Komentarz

• Panowie, szukam jakiegoś sprawdzonego sklepu z butami, typu Run Colors, Worldbox. Ktoś coś poleci ?

Komentarz

• Panowie i Panie, mam do sprzedania komplet pięciu oryginalnych końcówek Oral B za 30 zł. Mam znajomego w hurtowni, posiadam również ostrza do Gillette Fusion i Mach 3 i nie tylko. Priv.

Komentarz

• Zamieszczone przez patryk1916 Zobacz posta

Panowie i Panie, mam do sprzedania komplet pięciu oryginalnych końcówek Oral B za 30 zł. Mam znajomego w hurtowni, posiadam również ostrza do Gillette Fusion i Mach 3 i nie tylko. Priv.
          Może końcówki do Sonic Care Phillipsa ?Gum care, wybielająca i do usuwania kamienia. Tylko oryginalnie zapakowane mnie interesują
          Mecze,melanże to wspólna jest sprawa,Bracia na zawsze Sosnowiec-Warszawa

Komentarz

• Pracuje ktoś w IKEA i może udostępnić zniżkę pracowniczą??

Ponoć 15% jest. Przy dwóch sofach kilka stówek oszczędności.
            Ostatnio edytowany przez itakpowiem; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Poszukuję myjki ciśnieniowej dobrej jakości.
              Potrzeba mycia dwóch samochodów i kostki wokół domu.
              W egzemplarzu marketowym, który ostatnio posiadałem padła pompa.
              Czy ktoś się zna na tego typu sprzętach i mógłby polecić jakiś konkretny model?

Komentarz

• Szukaj czegoś co nie ma pompy kompozytowej.
                Maiłem taką Karchera i po roku padła, a że pomp z kompozytu się nie naprawia, oddali kasę.
                Potem kupiłem Nilfiska C120 z pompą z aluminium i chodzi bezporblemowo do tej pory. Dodatkowo Nilfisk daje 5 lat gwarancji.
                Nie wiem ile chcesz wydać, ale poszukaj czegoś tego producenta. Z czystym sumieniem mogę polecić.
                Ja używam tylko do mycia 2 aut, do tego taka moim zdaniem starczy, ale jak masz większy budżet niż 400 zł to szukałbym czegoś z większym ciśnieniem.
                Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Zamieszczone przez patryk1916 Zobacz posta

Panowie i Panie, mam do sprzedania komplet pięciu oryginalnych końcówek Oral B za 30 zł. Mam znajomego w hurtowni, posiadam również ostrza do Gillette Fusion i Mach 3 i nie tylko. Priv.
                  Patryk 1916 PRIV

Komentarz

• Kupię komin Legii - jak ktoś ma na sprzedaż, priv

Komentarz

• Tydzień temu złożyłem pewien wniosek przez EPUAP (Urząd Dzielnicy Ursynów).
                      Odpowiedzi jak nie było , tak nie ma.
                      Pytanie do korzystających.
                      Tak to trwa? Czy się zainteresować?

Komentarz

• Stronki jeszcze nie mam, więc przesyłam 3 zdjęcia poglądowe moich wyrobów.
                        Jak coś to mam do pokazania 80 wzorów obrączek i pierścionków, docelowo ma być 140 wzorów. Oczywiście wszystkie można modyfikować wedle uznania lub mogę zrobić wzór indywidualny.
                        Tak jak pisałem wcześniej dla kiboli zniżka

Komentarz

• https://allegro.pl/uzytkownik/Filo-I...3-uni-1-2-0318

Kilka gadżetów do sprzedaży - zysk w całości zostanie przekazany na cel charytatywny.

Komentarz

• Może ktoś akurat chciał nabyć takie cudo jak ryżowar …
                            Zdublował się prezent. Oddam nówkę-sztukę tanio

https://allegro.pl/oferta/ryzowar-g3...yzu-9186471590

Komentarz

• Szukam kontaktu do koleżanek/kolegów pracujących w firmach kurierskich - DHL/InPost/UPS/FedEx, poproszę o wiadomość prywatną, dziękuje.
                              „Na gruzach starego świata powstał nowy, znacznie gorszy, skażony anglosaskim cynizmem, zakłamaniem i podłością. Bez porównania więcej zła wyrządzili na świecie anglosascy mężowie stanu niż Hitler i Stalin razem wzięci. Tamci zabili ciała, ci zabili dusze milionów.” Zbigniew Blichewicz "Szczerba".

Komentarz

Pracuję...
                              X