Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• GWIAZDY LEGII
    przyszło mi w końcu pudełko na monety, do tego momentu nie wyciągałem gazet z folii, teraz okazało się, że klej, którymi monety są przyklejane przysechł i za nic nie idzie go zdrapać z plastyku, jest może na to jakiś specyfik? albo sposób, tak aby nic nie uszkodzić?

Komentarz

• Sprzedam rozmiar L stan bardzo dobry

Komentarz

• Witam. Kupię czapkę "mocno Legia " .

Komentarz

• Witam, poszukuje szalika Sieksy Warszawa. Z góry dzięki za odpowiedź.

Komentarz

• ma ktoś dostęp do karty multisport w granicach 140-150 zł ? płacę za rok z góry
            Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
              ma ktoś dostęp do karty multisport w granicach 140-150 zł ? płacę za rok z góry
              Z tego co wiem, to od jakiegoś czasu zaczęli potwierdzać dane z karty z dokumentem w wielu miejscach

Wysłane z mojego POT-LX1 przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• Zamieszczone przez Wojeek Zobacz posta
                Z tego co wiem, to od jakiegoś czasu zaczęli potwierdzać dane z karty z dokumentem w wielu miejscach

Wysłane z mojego POT-LX1 przy użyciu Tapatalka
                ale ja chcę kartę na swoje dane. Można wziąć na osobę towarzyszącą
                Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Jest tu ktoś z Orange? Jak tak niech podbije na priv.

Komentarz

• W razie co to mam do sprzedania oryginalne końcówki do szczoteczki elektrycznej Oral B (mam znajomego w hurtowni). Cena to 50 zł za 10 końcówek zapakowanych w "samarkę". Chętnych zapraszam na priv.

Komentarz

• Można gdzieś znaleźć jakiś rozkład jazdy Kanału Sportowego? Kiedy robią live'y itp?
                      Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

Komentarz

• SPRZEDAM:

-Szalik PP.Bydgoszcz
                        -Szalik Bo My jesteśmy Legia
                        -Szalik MOCNO LEGIA
                        -Kominiarka biała Marsz Niepodległości 11.11.
                        -Kominiarka w barwach (wyjazd do trabzonsporu)

priv

Komentarz

• Kupował ktoś meble w toruń meble? Planowałem w drodze powrotnej do domu zakupić kilka mniejszych mebli. Ktoś kupował i może ocenić?

Komentarz

• Zamieszczone przez marcelii Zobacz posta
                            Kupował ktoś meble w toruń meble? Planowałem w drodze powrotnej do domu zakupić kilka mniejszych mebli. Ktoś kupował i może ocenić?
                            Dobrze, że o tym piszesz, bo słyszałem, że to straszne dziadostwo. Odradzam.

P.S. Mam nadzieję, że Twój zleceniodawca będzie z Ciebie zadowolony
                            Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Do Bydgoszczy będę jeździł ,a tu nie będę kupował !!!
                              "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Poniżej link do aukcji gadżetów zarówno lokalnej, jak i legijnej oraz ogólnopolskiej kibolki. Co jakiś czas będą tu wjeżdżały czasami prawdziwe rarytasy wśród gadżetów kibicowskich. Wisienka na torcie dla kolekcjonerów.

https://allegro.pl/uzytkownik/Filo-I...3-uni-1-4-0320

Codzień będą pojawiać się nowe aukcje.
                                Całość zysku uzyskanego ze sprzedaży przeznaczymy na leczenie córki jednego z nas legionistów.

Komentarz

Pracuję...
                                X