Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Poszukuję koszulek Legii z lat od 2010 do obecnych, oczywiście mogą być używane. Rozmiar M
    Legia Warszawa od dziecka

Komentarz

• Gdzie polecacie stworzenie projektu ogrodu do domu jednorodzinnego? Znalazłem firmę Iglaczek - projektowanie ogrodów poznań ale to aż w poznaniu... Wolałbym znaleźć coś na miejscu :/ Szukałem w Wawie to tylko takie większe firmy wyskakiwały gdzie życzą sobie ogromne pieniądze.

Komentarz

• Zamieszczone przez marcelii Zobacz posta
        Gdzie polecacie stworzenie projektu ogrodu do domu jednorodzinnego? Znalazłem firmę Iglaczek - projektowanie ogrodów poznań ale to aż w poznaniu... Wolałbym znaleźć coś na miejscu :/ Szukałem w Wawie to tylko takie większe firmy wyskakiwały gdzie życzą sobie ogromne pieniądze.
        Tylko nie Iglaczek - wsadzają choinki zielonym do dołu.
        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Kurtka Lyle&Scott w rozmiar M i L nowa z metkami

Stan - nowa z metkami

Wymiary M:

Długość: 70 cm
          Szerokość od pachy do pachy: 58 cm
          Długość rękawa od ramienia: 70 cm
          Długość rękawa od pachy: 57 cm
          Ramiona: 47, 5 cm

Wymiary L:

Długość: 73 cm
          Szerokość od pachy do pachy: 62 cm
          Długość rękawa od ramienia: 71 cm
          Długość rękawa od pachy: 59 cm
          Ramiona: 49 cm

Możliwy odbiór osobisty na terenie Radomia, wysyłka - 20 zł

Więcej zdjęć priw.
          Ostatnio edytowany przez patryk1916; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Kolega przymierza się do likwidacji kolekcji szalików. W związku z tym, jeżeli ktoś byłby zainteresowany którąś z poniższych pozycji (+ foto), prośba o priv

- Pasiak z ABJ z herbem Legii na boku
            - Boras z herbem Legii na boku
            - "Kabaty" to my, niechciani, nielubiani, czy już rozpoznani?
            - Warszawski Ursynów Legia Warszawa
            - Ultras z oprawą z Bydgoszcz

Komentarz

• Serwus, mój szanowny teść poszukuje pracy!
              Lakiernik samochodowy z 30 letnim (!!!) doświadczeniem.
              Gość mega fachowy, nie pijący, sumienny. Najlepiej okolice prawej strony Wisły.
              Gdyby ktoś coś słyszał - będę mega wdzięczny za cynk. Gdyby coś, to CV mam
              "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

Komentarz

• Pany, czy bank ma prawo pobierać jakieś opłaty za przelew egzekucyjny? (mbank)
                Wyszperałem w necie: postępowanie jest wpisane do rejestru klauzul niedozwolonych prawomocnym wyrokiem Sądu Ochrony Konkurenci i Konsumentów - nr wpisu 3110; Sygn. Akt XVII AmC 375/11.
                Ktoś może odzyskał hajs? Niby 3 dyszki za jeden, ale zawsze coś, bo razy dwa

I pytanie numer dwa: czy jest jakaś akcja, np. w schronisku jakimś, gdzie zbierają korki? Mam już sporo uzbierane i z chęcią bym oddał.
                q[-_-]p

Komentarz

• Witam. Poszukuję programu do zapisywania haseł na komputerze i dysku wymiennym. Ma być prosty i to ja mam decydować, które hasła ma zapisać,a które nie. Nigdy z takich programów nie korzystałem, ale z czasem tyle tego się zebrało, że trzeba zacząć. Coś do polecenia... ?

Komentarz

• KeePass nie wiem jak z jego ewentualną ceną ale polecam zerknąć.

Komentarz

• Kupię

- Plakaty Boże Chroń Fanatyków, WarSaw, Habemus Campione, pRacoholicy

Zdjęcia https://witosszale.pl.tl
                      Ostatnio edytowany przez Kubańczyk; [ARG:4 UNDEFINED].
                      "Przechodniu powiedz współbraciom,
                      Że walczyliśmy mężnie i umierali bez trwogi
                      Ale z troską w sercu o losy Polski,
                      Losy przyszłych pokoleń – o Wasze losy"

Komentarz

• Zamieszczone przez marcelii Zobacz posta
                        Gdzie polecacie stworzenie projektu ogrodu do domu jednorodzinnego? Znalazłem firmę Iglaczek - projektowanie ogrodów poznań ale to aż w poznaniu... Wolałbym znaleźć coś na miejscu :/ Szukałem w Wawie to tylko takie większe firmy wyskakiwały gdzie życzą sobie ogromne pieniądze.
                        Jeśli pytanie jeszcze aktualne to polecam http://www.architektkrajobrazu.eu/ - sprawdzony gość

Komentarz

• Innogy lub inny dostawca prądu - wynająłem lokal użytkowy od spółdzielni mieszkaniowej. Chce wejść z remontem ale... nie ma prądu. Ma ktoś chody/ doświadczenie jak i gdzie najszybciej podciągnąć prąd ? Na infolini mówią, ze tydzień-dwa.
                          "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

Komentarz

• Gdzie w najbliższych okolicach Torwaru można zabrać Zone na dobra kolację, tak, żeby pojsc sobie tam spacerkiem i nie kombinować z parkowaniem?

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

• Korzystał ktoś z kwatery pracownicze łódź? Mam niedaleko robotkę na weekend i zastanawiam się nad tym miejscem, a nie chce trafić na samych Ukraińców albo gorzej...

Komentarz

• Pilnie poszukiwany pracownik DPD najlepiej z oddziału Wa2 lub Wa4

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
                                Ostatnio edytowany przez adrian199430; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X