Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez marcelii Zobacz posta
    Korzystał ktoś z usług stomatolog warszawa na Modlińskiej 175A?
    Dołącz na fb do grupy Białołęka platforma sasiedzka. Nazwa odstrasza, ale warto poradzić się. Pozdrawiam

Komentarz

• Zamieszczone przez marcelii Zobacz posta
      Korzystał ktoś z usług stomatolog warszawa na Modlińskiej 175A?
      Mort dzięki tej "rzeźni" ma tylko 16 zębów.
      "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
      Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
      Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
      Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
      "
      Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
        Mort dzięki tej "rzeźni" ma tylko 16 zębów.
        lecąc klasykiem: "po co Mortowi zęby ? Na Legii nikt nie ma zębów"
        „Na gruzach starego świata powstał nowy, znacznie gorszy, skażony anglosaskim cynizmem, zakłamaniem i podłością. Bez porównania więcej zła wyrządzili na świecie anglosascy mężowie stanu niż Hitler i Stalin razem wzięci. Tamci zabili ciała, ci zabili dusze milionów.” Zbigniew Blichewicz "Szczerba".

Komentarz

• pytanie mam. Czy jeśli chce się rozliczyć z żoną podatek dochodowy PIT za 2019, to trzeba być małżeństwem przez cały rok 2019, czy wystarczy, że się wzięło ślub w środku 2019 r.?
          Legia
          wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

• Zamieszczone przez Aureliusz Zobacz posta
            pytanie mam. Czy jeśli chce się rozliczyć z żoną podatek dochodowy PIT za 2019, to trzeba być małżeństwem przez cały rok 2019, czy wystarczy, że się wzięło ślub w środku 2019 r.?
            Musicie być małżeństwem cały rok kalendarzowy. Nawet jakbyście zawarli związek 2 stycznia to nie moglibyście się wspólnie rozliczyć.

Komentarz

• Czy tu wpisywać wszelkie akcje z Legią?

Komentarz

• Chciałbym zrobić nagrobek dla mamy, kompletnie się na tym nie znam, czy ktoś posiada namiar na jakąś zaufaną firmę która zajmuję się tego typu usługami i nie zedrze przy tym z człowieka milionów monet?
                Cała Polska widziała Warszawa nie zapomniała!

Komentarz

• Pisałem już w innym wątku, ale temat dosyć ważny dla mnie więc pozwolę sobie. Czy ktoś może pracuje w firmie Welcome AS lub w LS Service, na płycie lub w magazynie Cargo? Jeśli tak proszę o priv
                  Bo jeśli po Nich nic,
                  to co po nas zostanie...?

Komentarz

• Sprzedam zin Droga legionisty nr od 1 do 18 - calość 140zł, stan ideolo

Komentarz

• Rozglądam się za lapkiem do użytku domowego (przeglądanie neta). Jakie macie zdanie na temat laptopów poleasingowych? Warto? Będę wdzięczny za każdą sugestię
                      Warszawskie dzieci, pójdziemy w bój,
                      Za każdy kamień Twój, Stolico, damy krew!

Komentarz

• Zamieszczone przez kubrick Zobacz posta
                        Rozglądam się za lapkiem do użytku domowego (przeglądanie neta). Jakie macie zdanie na temat laptopów poleasingowych? Warto? Będę wdzięczny za każdą sugestię
                        Kupowałem Ojcu poleasingowego ThinkPadaT430 w Morele.net. (kosztował 999 zł + 150 zł dodatkowe 2 lata gwarancji)
                        Od kwietnia 2018 do dziś zero problemów. Dokupił w zeszłym roku tylko nową baterię.
                        Ostatnio edytowany przez Tomi; [ARG:4 UNDEFINED].
                        Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tomi Zobacz posta
                          Kupowałem Ojcu poleasingowego ThinkPadaT430 w Morele.net. (kosztował 999 zł + 150 zł dodatkowe 2 lata gwarancji)
                          Od kwietnia 2018 do dziś zero problemów. Dokupił w zeszłym roku tylko nową baterię.
                          najlepiej samemu zlozyc

Komentarz

• Mam do sprzedania kalendarz NS na 2020.
                            Osoba, dla której był przewidziany nie zgłosiła się po odbiór- jej strata.
                            Oddałbym po kosztach (35zł) ale z racji tego, że mamy już luty cena to 30pln.
                            Legia to życie

Komentarz

• Sprzedam szalik Mocno Legia priv

Komentarz

• Sprzedam nową bluzę rozm L.
                                Cena 100 zł
                                https://m.olx.pl/oferta/bluza-legia-...7-IDDxUb1.html

Komentarz

Pracuję...
                                X