Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Grawer Lublin

Komentarz

• Sprzedam dwie okazjonalne monety Legii z sezonu 2015/16 i 2016/17

Komentarz

• Hej, sprzedam używaną mobilną myjkę ciśnieniową taką jak ta: https://myjkidibo.pl/myjka/jmb-s-new/ w świetnym, stanie idealna dla firmy lub do założenia włąsnej działalności. Czyściliśmy nią graffiti Piszcie priv!

Komentarz

• Wyprzedaż kolekcji CD z polskim rapem

https://allegro.pl/uzytkownik/Hugo_1...3-uni-1-1-1127

Okulary LOZANO LZ-110A Polaryzacyjne + 2 SZKŁA

https://allegro.pl/oferta/okulary-lo...kla-8859882418

Komentarz

• Zamieszczone przez kubek Zobacz posta
            Słuchajcie , po 20 latach pracy u kogoś w złotnictwie idę na swoje, co będę robił? nastawiam się na obrączki, pierścionki, łańcuszki (wszystko ręczna robota) i naprawki typu, zmniejszanie i powiększanie obrączek/pierscionków, lutowanie łańcuszków itd. wszelkiego rodzaju inne projekty też jestem w stanie zrealizować. Nie jestem anonimowy, kilku osobą z forumki coś robiłem (jak będą chcieli to sami potwierdzą). Za trzy miesiące ruszę ze stroną, mam nadzieję, to tu wrzucę. Dla kiboli konkretna zniżka
            Jestem jedną z tych osób - potwierdzam i polecam. Sam niedługo się odezwę jeszcze po coś

Komentarz

• Mam na sprzedaż jeszcze trochę ciuchów ze Stanów. Duży rozmiar XL. Styl Skateowski. Koszulki, czapki zimowe, spodnie, bokserki. Hilfiger Adidas Levis DC Timberland ONeil Volcom Neff Quicksilver Calvin Klein. . Więcej na priv.

Komentarz

• Takie typowo kibolskie pytanie : ma ktoś jakieś doświadczenie z jakimś jednodniowym SPA w Warszawie (dla płci pięknej) i mógłby coś polecić?
                Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Musi być w samej Warszawie czy kawałek dalej też wchodzi w grę?
                  #MuremZaBonusem

Komentarz

• Myślałem o czymś jednodniowym, beznoclegowym, ale jak w jakiejś sensownej odległości to da radę podjechać.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                      Takie typowo kibolskie pytanie : ma ktoś jakieś doświadczenie z jakimś jednodniowym SPA w Warszawie (dla płci pięknej) i mógłby coś polecić?
                      Rodzice + fryzjerka korzystają z Magic Thai Spa (Puławska , blisko granicy Ursynowa/Piaseczna):
                      http://magicspa.pl/
                      i bardzo sobie chwalą.

Komentarz

• Do zorientowanych, na jakiej stronie najlepiej szukać noclegu w Chorwacji? Będę z mały dzieckiem więc wolałbym chyba mieć z góry coś ustalone.
                        edit: literówka.

Komentarz

• Falenty Biznes i Wypoczynek, tam żona jeździła...nie wiem co tam oferują...
                          #MuremZaBonusem

Komentarz

• Korzystał ktoś z usług stomatolog warszawa na Modlińskiej 175A?

Komentarz

• Zamieszczone przez marcelii Zobacz posta
                              Korzystał ktoś z usług stomatolog warszawa na Modlińskiej 175A?
                              Stanowczo nie polecam; wolałbym sam sobie ząb wyrwać.

Komentarz

• Coroczna wymiana olejów , Volkswagen, które ASO , żeby nie było za miliony monet?

Komentarz

Pracuję...
                                X