Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Gdzie przed meczem reprezentacji można zaparkować auto w pobliżu stadionu Narodowego? (dobrze by było żeby był to parking strzeżony)

Komentarz

• Zamieszczone przez tomekk Zobacz posta
      Gdzie przed meczem reprezentacji można zaparkować auto w pobliżu stadionu Narodowego? (dobrze by było żeby był to parking strzeżony)
      Przy stadionie od Al. Zielelnieckiej jest w chvj miejsc, ale jak ma być strzeżony to koło dworca wschodniego od lubelskiej jest parking.
      ,,Jeszcze na mnie nie nadeszła pora, ale na pewno już wkrótce wrócę na stałe do Polski, do Warszawy, która nadal pozostaje dla mnie najpiękniejszym miastem świata. (...)
      Może wrócę do swojej ukochanej Legii ..."

Komentarz

• Witam
        czy mamy kogoś tutaj z Orange? Chodzi o przedłużenie umowy )

Komentarz

• Potrzebuję ogarnąć teściowej książeczkę sanepidu. Żeby nie musiała nigdzie jeździć. Ktoś coś ?
          "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

Komentarz

• Wyprzedaż (-20%, -30%, -40%, -50%)

https://ultrastreet.com.pl/kategoria...iB53Rk4uw7bLIY

UltraStreet Fan Page
            www.ultrastreet.com.pl

Komentarz

• Posiadam świeży zrzut ubrać ze Stanów. Duży rozmiar XL. Styl Skateowski. Buty, koszulki, czapki zimowe, spodnie, czapki, skarpetki. USA Hilfiger Adidas Levis DC Timberland ONeil Volcom Neff Quicksilver Calvin Klein es DGK. Więcej na priv.

Komentarz

• Vintage Adidas Schuhe Książka / Islands and Rest of the World / Book 3

https://ultrastreet.com.pl/produkt/v...-world-book-3/

UltraStreet Fan Page
                www.ultrastreet.com.pl

Komentarz

• Kupię szale Legii oraz zgod. Priv!!

Komentarz

• Gdzie w Warszawie znajdę stacjonarny sklep z akcesoriami do pielęgnacji butów, najlepiej jakby sprzedawca był jeszcze ogarnięty w temacie doczyszczania i mógłby polecić sprawdzone produkty.

Komentarz

• Jeśli szukacie prezentu dla waszych dam serca polecam bluzki damskie od PtakModa w pełni polskie produkty Made in Poland, a gdyb chciał coś taniej to mają hurtownia bielizny damskiej online niższe ceny przy większym zamówieniu

Komentarz

• Siema,
                        Poszukuje koszulek meczowych Legii/bądź replik,oczywiscie im starsza tym lepiej.
                        Jestem zainteresowany zakupem.
                        Ostatnio edytowany przez Cyclone; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Jaką polecacie dobrą Kwiaciarnie Z Dostawą W Warszawie ???

Komentarz

• Siemanko, ktoś kiedyś oferował materace na sprzedaż- jeśli temat aktualny to proszę o priv
                            Złodzieje i pijacy są...

Komentarz

• Mam pytanie odnośnie zwolnienia lekarskiego, bo od ponad 10lat nie byłem i się pogubiłem. Jak firma zatrudnia poniżej 20 osób (w zeszłym roku było podobnie), to pieniądze wypłaca mi ZUS czy pracodawca?? Znajoma księgowa mówi mi, że ZUS ale w internecie nigdzie takiej informacji znaleźć nie mogę.
                              Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

Komentarz

• Zamieszczone przez Koko Zobacz posta
                                Mam pytanie odnośnie zwolnienia lekarskiego, bo od ponad 10lat nie byłem i się pogubiłem. Jak firma zatrudnia poniżej 20 osób (w zeszłym roku było podobnie), to pieniądze wypłaca mi ZUS czy pracodawca?? Znajoma księgowa mówi mi, że ZUS ale w internecie nigdzie takiej informacji znaleźć nie mogę.
                                Od 31 dnia zwolnienia zaczyna płacić ZUS.

Komentarz

Pracuję...
                                X