Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Dzięki niestety za późno odpisałeś , musiałem jakoś to samo ogarnąć

ostatecznie zrobiłem tak:

samochód zostawiliśmy na parkingu hotelowym na Kruczej, a następnie poszliśmy w strone Placu Zbawiciela, potem Aleją Wyzwolenia na Plac na Rozdrożu, i do Łazienek tam wiadomo: Chopin, Belweder i Pałac na Wyspie , a potem przez Agrykole , pod taką wielką ulicą
    koło Źródełka koło Sejmu RP (obok jakiś dwóch gości w namiocie broniło demokracji , a trzeci jeździł na rowerze i puszczał z głośnika jakąś rewolucyjną piosenkę o obalania rządu PIS) do Placu Trzech Krzyży , stamtąd do Alej Jerozolimskich , a nimi pod PKiN (niestety taras był już zamknięty) , i potem Złota , Chmielną z powrotem do Hotelu

faktycznie czasu na starówkę nie starczyło , ale następnego dnia podjechaliśmy autem pod Teatr Wielki , tam jest bardzo duży parking , na nim zostawiłem samochód i szybka rundka : Zamek, Rynek (te rzeczy z oczywistych względów wrażenia nie robią)

chcieliśmy jeszcze sobie zrobić taką rundkę autem : Żoliborz , Praga , Grochów , ale nie zdążylibysmy wroćić do Krakowa na czas , będzie jeszcze okazja

jestem osobiście Stolicą zachwycony , i chętnie posłucham wskazówek co jeszcze warto zobaczyć, bo chyba te oczywistości już mam zaliczone
    porady prv w sprawie suplementów diety

Komentarz

• Co jeszcze zobaczyć, to długo by opowiadać. Ogólnie kojarzę, że takie pytania padały w tym temacie:

http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=5048

Jak Ci starczy czasu i cierpliwości, to polecam się przedrzeć przez niego i na pewno coś sobie znajdziesz.
      ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Korzysta ktoś z jakiś programów do projektowania mebli? Potrzebuje czegoś z szerokim wachlarzem jeśli chodzi o materiał,agd,podłogi itd. Który opłaca się kupić? A może uda się wyrwać coś za darmoche? Większość demówek nie nadaje się do niczego

Komentarz

• Dobry, szukam jakichś szalików, koszulek związanych z Białołęką. Ktoś może pomóc?

Komentarz

• Luke 1977 / Chopper Harris / Szorty / Przecena (-50%)

https://ultrastreet.com.pl/produkt/l...harris-szorty/

UltraStreet Fan Page
            www.ultrastreet.com.pl

Komentarz

• Czołem.

Mam dwa pilne tematy:
              1. Czy mamy na forum kogoś z Orange? Mam jedno pytanie.
              2. Szukam pilnie kontaktu z doświadczonymi informatykami, administratorami stron internetowych itp.

Prośba o PW. Dzięki!

Komentarz

• Czy ktoś się orientuje jaka jest teraz w Warszawie standardowa opłata, pobierana przez biura nieruchomości od wynajmującego przy pośredniczeniu w wynajmie? Jednomiesięczny czynsz? (wiem, że pewnie są różne ceny, ale chodzi mi o jakąś średnią rynkową).

E: Dzięki Adrian.
                Ostatnio edytowany przez księciuniu; [ARG:4 UNDEFINED].
                Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Jednomiesięczny czynsz .
                  Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

Komentarz

• Czy ma ktoś z Was sprawdzonego speca, który byłby wstanie ogarnąć elektrykę w mieszkaniu z wielkiej płyty.
                    Sprawa pilna.
                    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Witam wszystkich.
                      Poszukuje starych koszulek meczowych Pogoni Szczecin.
                      Może ktoś po latach chciałby się takowej "pozbyć".
                      Jestem zainteresowany zakupem.
                      Można w PW informować jeśli ktoś jest zainteresowany.
                      Pozdrawiam.

https://zapodaj.net/c8d4fdd93b471.jpg.html

Komentarz

• Sprzedam tegoroczną koszulkę Poswtańczą wzór 2 rozmiar 3XL mierzona, nie noszona
                        You'll take my life but I'll take yours too
                        You'll fire your musket but I'll run you through
                        So when you're waiting for the next attack
                        You'd better stand there's no turning back.

Komentarz

• Szukam koszulki ULTRAS LEGIA z Trnavy XXL. Najlepiej nie noszona. PRIV !

Komentarz

• Witam, jestem zainteresowany kupnem bluzy/koszulki Stegien jak i szaliki Stegien lub po prostu Mokotowa. Z góry dzięki za odpowiedź. Kontakt na Priv

Komentarz

• Potrzebuje na już wykonać wizualizację kuchni. Ktoś się tym zajmuje i byłby zainteresowany?

Komentarz

• Zamjuje się ktoś ogrodzeniami? Konkretne interesuję mnie wymiana bramy wjazdowej. Jak coś to priv.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
                                Mówiła myśl, szanuj matkę, spełniaj marzenia,
                                Kochaj życie jak wariat, wal w pysk jeśli trzeba,
                                Podpal świat dla tej jednej - spal w cholerę,
                                Słuchaj serca - dni na ziemi nie mamy za wiele.

Komentarz

Pracuję...
                                X