Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Witam, znajomi mi polecieli strone https://wakacyjnapapuga.pl/

Komentarz

• Sprzedam kilka kominiarek Legii. Priv

Komentarz

• Drodzy, potrzebuję pożyczyć dobry powerbank w terminie 30.04 - 03.05. Na co dzień nie używam tego typu sprzętu, więc nie opłaca mi się kupować, a sprzęt za 30-40 zł już miałem i totalnie się nie sprawdził.

Czy ktoś, coś?

Komentarz

• Zamieszczone przez meraś Zobacz posta
          Czy ktoś naprawiał taki przypadek w woshwosh lub innych firmach specjalizujących się w naprawach obuwia ?
          szczerze mowiac nie wiem czy wytarty w ten sposob primeknit (jesli dobrze poznaje) jest w ogole naprawialny. Jak mialem takie przetarcie na palcu w adidas NMD R1 to reklamowalem i mi zwrocili pieniadze. Tyle, ze robilem to jak tylko zauwazylem slady przecierania, sporo przed zrobieniem sie dziury.

Komentarz

• W sklepie NB w którym kupiłem obuwie mówili żebym spokojnie reklamował. Niestety nie mam paragonu - płaciłem gotówką.
            Oddałem do woshwosh. Dam znać jak wyszło
            bałagan i porządek to tylko liczby...

Komentarz

• Słuchajcie, nieco pokręcona sprawa. Była zbiórka na jeden z DD, natomiast nie miałam możliwości transportowych, by podwieźć rzeczy (ergo nadal wszystko stoi u mnie). Stąd pytanie czy ktoś z Was jest w stanie powiedzieć czy w najbliższym czasie będzie planowana jakaś zbiórka na DD organizowana przez którąkolwiek z grup lub może ktoś zna jakąś platformę, gdzie można takie info śledzić ?
              Szukam póki co po poszczególnych fundacjach i stowarzyszeniach. Od kilku czekam jeszcze na info. Natomiast zależy mi by ktoś od nich mógł ewentualnie odebrać czy pomóc z podwózką (wiem, że na "znajomych" nie ma co liczyć). Odpada też kwestia wysyłek.

W razie czego plz info na pw. Thx.
              Mózgi są niesamowite. Gdyby tak każdy mógł mieć po jednym.

Komentarz

• Serwus, szukam dwÃłch rzeczy;
                1) szalik "Mistrz Polski" identyczny jak nasza flaga z tym samym napisem [IMG][/IMG]

2) stare krzesełko z Żylety

ProszÄ™ dajcie znać jeÅźeli macie coÅ› takiego w swoich kolekcjach i jesteÅ›cie zainteresowani sprzedaÅźÄ… lub wymianÄ…

Komentarz

• Szalik Legia
                  https://allegro.pl/show_item.php?item=8017198231
                  Zapraszam.

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• Coś dla fanów Star Warsów:

https://www.olx.pl/oferta/hasbro-c15...8-IDzBqVt.html

Wszystko nówka, oryginały.
                    Polecam

Komentarz

• Jest tu ktoś od nieruchomości ?
                      Potrzebuję szacunkowej wyceny: stary dom do remontu, 40 m2, na działce 400 m2. Lokalizacja - Marki, na przeciwko IKEA Targówek.
                      Wszystkie media są, bardziej interesuje mnie wartość działki niż domu.

Może być na PW.
                      I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                      Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Witam wszystkich.
                        Poszukuje starych koszulek meczowych Pogoni Szczecin.
                        Może ktoś po latach chciałby się takowej "pozbyć".
                        Jestem zainteresowany zakupem.
                        Pozdrawiam.

Komentarz

• Wie ktoś gdzie można wynająć tanio mini żuraw? Ewentualnie podnośnik czy coś do podnoszenia?

Komentarz

• Siemano. Szukam naszyjnika a konkretnie to srebrnej
                            zawieszki L w kółeczku. Kiedyś była dostępna w sklepie na Żenczykowskiego. Ktoś ma takowy na sprzedaż ewentualnie jakiś inny naszyjnik?

Komentarz

• Witam

Piszę właśnie prace magisterską w temacie ''Wpływ mediów społecznościowych na funkcjonowanie klubów piłkarskich w Polsce i w Europie''. W tym celu proszę wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc i wypełnienie krótkiej (2-3 minuty) ankiety związanej z tematem pracy.
                              Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi

https://www.survio.com/survey/d/M3F5V1N6U6T1K3S4I

Komentarz

• Chodzi o zakłady na stronie naszego sponsora czyli Fortuny.

Czym się różni e-kupon od kuponu? Chciałem się upewnić czy na pewno zrobiłem typa (jako kupon).

Komentarz

Pracuję...
                                X