Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Potrzebuje informacji czy Carrefour kolo Ibisa na Zagornej w niedziele niehandlowe jest czynny?Ktos sie orientuje?Bede wdzieczny za informacje.
    Dziela nas kilometry,łączy wspólna pasja...

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)ukaszns Zobacz posta
      Potrzebuje informacji czy Carrefour kolo Ibisa na Zagornej w niedziele niehandlowe jest czynny?Ktos sie orientuje?Bede wdzieczny za informacje.
      Obok masz Żabki (na Górnośląskiej i Czerniakowskiej), które na pewno będą otwarte
      WIWAT MAJ, 2 MAJ, DLA KIBOLI BŁOGI RAJ!

Komentarz

• [QUOTE=A. (L);1614109]Obok masz Żabki (na Górnośląskiej i Czerniakowskiej), które na pewno będą otwarte [/QUOTE

Dziekuje
        Dziela nas kilometry,łączy wspólna pasja...

Komentarz

• Przymierzam się do kupna pierwszej w życiu walizki (dotychczas egzamin zdawała kultowa Nike torba sportowa ale teraz nie podoła zadaniu), dziś byłem popatrzeć na ich wielkości i wydaje mi się, że 72 litry stykną (taka nazwałbym ją średnia wizualnie, w sam raz na moje potrzeby - wyjazdy 2-3 dniowe, konferencje, trochę ciuchów oficjalnych, jakaś zapasowa para butów etc.). Ale, że zupełnie się na tym nie znam - czy możecie mi polecić jakąś firmę firmy z odpowiednim stosunkiem ceny do jakości?? (nie chodzi o kwestię najtańszej ceny a o odpowiednią jakość tak bym nie kupił czegoś co posłuży rok i się rozleci.
          wszelkie przydatne info poproszę na priv

Komentarz

• Agencja kreatywna - ktoś ma/pracuje/poleci zaufaną?

Potrzebna pomoc w organizacji eventu.
            "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

Komentarz

• Ćwirek - ja polecam Wittchen i/lub Samsonite. Dobra jakość, walizki mają po kilka lat i kilkanaście tysięcy kilometrów za sobą i trzymają się jak ta lala. I od razu powiem Ci, że najkorzystniejsza proporcja cena/jakość wychodzi przy zakupach w outletach tych dwóch marek .

Startowiec55 - napisz na priv o co dokładnie chodzi

Komentarz

• Witchen też w normalnych salonach (w centrach handlowych) miewa dobre promocje.
                Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• I dwa razy w roku w Lidlu .
                  )

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
                  "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• My kupiliśmy ostatnio komplet walizek Ochnika i jesteśmy zadowoleni. A dodatkowo w sklepie online mieli dużo promocji. Warto obejrzeć
                    You'll take my life but I'll take yours too
                    You'll fire your musket but I'll run you through
                    So when you're waiting for the next attack
                    You'd better stand there's no turning back.

Komentarz

• Dzięki Panowie!

Komentarz

• @Kaczor14 - poszło priv
                        "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

Komentarz

• Ktoś użytkował takie słuchawki? Warto czy jakieś inne godne polecenia?

https://www.ceneo.pl/38772358

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
                            Ktoś użytkował takie słuchawki? Warto czy jakieś inne godne polecenia?

https://www.ceneo.pl/38772358
                            Jeśli chodzi o sprzęt audio to polecam to forum - http://forum.mp3store.pl
                            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• dobrze jest tez po prostu do nich podjechac. Na miejscu posluchasz, zobaczysz co Ci pasuje. Obsluga wydaje sie byc ogarnieta (nie mam kompetencji do ich oceny, mi w kazdym razie pomogli).

Komentarz

• W sumie to nie dla mnie, ale na prezent.

Raffels, Beka - dzięki.

Komentarz

Pracuję...
                                X