Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Poszukuję doradcy klienta Play. Mam do przedłużenia umowę na 5 numerów.
    Kto walczy z potworami, ten niechaj baczy, by przy tym samemu nie stać się potworem.
    Fryderyk Nietzsche, Poza dobrem i złem

Komentarz

• Zamieszczone przez aDHd Zobacz posta
      Poszukuję doradcy klienta Play. Mam do przedłużenia umowę na 5 numerów.
      Poszedł priv
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Na sprzedaż "kolekcja" kominów (zima idzie!):

Jihad Legia

https://allegro.pl/legia-warszawa-ko...607552026.html

Biały na 100 lecie

https://allegro.pl/legia-warszawa-ko...607568532.html

Szachownica

https://allegro.pl/legia-warszawa-ko...607569989.html
        Their fight is your fight their freedom-your freedom WARSAW '44'
        Miasto, które przeżyło własną śmierć !

Legia Warszawa - nie dla ITIotów !

- Nie ma wykładów o tym co robić z martwą prostytutką - odparł Lash. - To zupełnie inny kurs. Nauki polityczne, zdaje się. C. Moore.

Komentarz

• Szukam appki, która pomaga w poruszaniu się po mieście środkami komunikacji miejskiej. Gdzieś kiedyś widziałem, ale nie mogę znaleźć. E-podróżnik nie pokazuje wszystkiego. Podziękował

E. Benek, dzięki
          Ostatnio edytowany przez Seba.Kolos; [ARG:4 UNDEFINED].
          Jedno Miasto
          I Jeden Klub
          Legia Warszawa
          Legia az po Grob

Komentarz

• Zamieszczone przez Seba.Kolos Zobacz posta
            Szukam appki, która pomaga w poruszaniu się po mieście środkami komunikacji miejskiej. Gdzieś kiedyś widziałem, ale nie mogę znaleźć. E-podróżnik nie pokazuje wszystkiego. Podziękował
            jak dojade
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• mobileMPK

Komentarz

• IPhone SE 64gb szary w dobrym stanie + obudowa wodoszczelna lifeproof, etui, słuchawki, ładowarka, pudełko w cenie 650 zł
                bałagan i porządek to tylko liczby...

Komentarz

• Pilnie poszukuję jakiejś agroturystyki w okolicach Warszawy na trzydniowy wypad. Niestety rezerwacja nam przepadła, bo właściciel się rozchorował. Szukamy czegoś od poniedziałku, i co najważniejsze, jakieś zwierzęta i inne "atrakcje" dla czteroletniego dziecka mile widziane. Bo to głównie wyjazd dla dziecka miał być, a dla mnie i żony wystarczy po prostu wieś i cisza
                  Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

Komentarz

• Zamieszczone przez Koko Zobacz posta
                    Pilnie poszukuję jakiejś agroturystyki w okolicach Warszawy na trzydniowy wypad. Niestety rezerwacja nam przepadła, bo właściciel się rozchorował. Szukamy czegoś od poniedziałku, i co najważniejsze, jakieś zwierzęta i inne "atrakcje" dla czteroletniego dziecka mile widziane. Bo to głównie wyjazd dla dziecka miał być, a dla mnie i żony wystarczy po prostu wieś i cisza

warto jednak wyróżnić dwa gospodarstwa agroturystyczne znajdujące się w okolicach Warszawy, a dokładnie pod Tłuszczem. Gospodarstwo Gościnne Joanny i Sławomira Chudy legitymuje się własnym mini zoo - znajdziemy tu ponad 300 różnych zwierząt, są to jednak głównie przedstawiciele ptactwa. Właściciele pieczołowicie pielęgnują ciekawe pasje m.in. rzeźbiarstwo, kolejny powód by tu wpaść. Wiejską atmosferę znajdziemy też w Mazowieckiej Bani, znajdujące się w okolicach Mińska wiejskie agro to doskonałe miejsce na odpoczynek od zgiełku miasta. Tu także najmłodszych ucieszą drobne wiejskie zwierzaki, znakiem rozpoznawczym gospodarstwa jest regionalna kuchnia i warsztaty kulinarne dla dzieci.
                    Córka zachwalała też to miejsce:
                    https://magicznezakatki.blogspot.com...cyganowce.html
                    Ale tu nie ma agroturystyki.

Zresztą tu możesz oblukać więcej:
                    https://www.waszaturystyka.pl/nocleg...-mazowsza.html
                    Ostatnio edytowany przez Jaco; [ARG:4 UNDEFINED].
                    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                    "
                    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Koko Zobacz posta
                      Pilnie poszukuję jakiejś agroturystyki w okolicach Warszawy na trzydniowy wypad. Niestety rezerwacja nam przepadła, bo właściciel się rozchorował. Szukamy czegoś od poniedziałku, i co najważniejsze, jakieś zwierzęta i inne "atrakcje" dla czteroletniego dziecka mile widziane. Bo to głównie wyjazd dla dziecka miał być, a dla mnie i żony wystarczy po prostu wieś i cisza
                      Agroturystyka Kłoda obok Magnuszewa. Maja swoją stronę internetową.
                      Zwierzat tam nie ma typu swinka krowka ale są dwa przyjacielskie oddane psy.
                      Polecam

Komentarz

• Poszukuję 1 i 2 numeru Drogi Legionisty Alternatywnej w wersji papierowej.

Komentarz

• Czy ktoś na forum zajmuje się tematyką SEO/Pozycjonowania? Jest mały biznes do zrobienia

Komentarz

• Mam do sprzedania nożyki Gillette Fusion. 4 sztuki w komplecie - cena 40 zł. Towar 100% oryginalny. Bez opakowania tekturowego.

Komentarz

• Jest ktoś z Play na forum? Kończy się abonament

Komentarz

• Podbij do użytkownika Benek http://forum.legionisci.com/showthre...=3517&page=169

I druga spawa: poczytaj to forum: https://forumplay.pl/showthread.php/...oferta/page272

Ja właśnie tutaj znalazłem swoją ofertę przedłużeniową (wszystko no limit za 25 zł miesięcznie, bez tel.).
                                Potem wydkurowałem sobie tylko .pdf, telefon na infolinię i przestawianie im wszystkiego, żeby nie było gadki, że czegoś takiego nie ma. Powiedziałem, że znalazłem taką ofertę i albo przedłużam na tych warunkach albo zmieniam operatora.
                                Ostatnio edytowany przez Tomi; [ARG:4 UNDEFINED].
                                Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

Pracuję...
                                X