Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez startowiec55 Zobacz posta
    Znowu ja

Kiedyś przewijał się temat graweru.
    Potrzebuję zrobić grawer na złotym medaliku. Polecicie firmę?
    Zamieszczone przez A. (L) Zobacz posta
    Padir na Ratuszowej - www.grawerowanie-laserowe.pl.
    WIWAT MAJ, 2 MAJ, DLA KIBOLI BŁOGI RAJ!

Komentarz

• Zamieszczone przez startowiec55 Zobacz posta
      Znowu ja

Kiedyś przewijał się temat graweru.
      Potrzebuję zrobić grawer na złotym medaliku. Polecicie firmę?
      Co potrzeba ? może być pw.

E: a bo kolega poleca laserowe, może troszkę taniej, ale chłam straszny, tylko ręczna robota.
      Ostatnio edytowany przez kubek; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Poszukuję kogoś z Plus'a celem przedłużenia umowy na telefony firmowe, moja lepsza połowa na niby jakiegoś opiekuna ale jest mega nieogarnięty.
        Ktoś coś?

Komentarz

• Sklep elektrostar.com.pl --> ktoś korzystał i może polecić? Szukam konsoli dla Bratanka w wersji z Fifa 18 i różnica między nimi a sieciówkami typu Euro etc. to bagatela 400-500 zł. Realne? Sklep nie ma żadnych opinii w necie a i końcówka "com.pl" mnie martwi, ale 5 paczek piechotą nie chodzi. Ktoś ma jakieś doświadczenia?

Komentarz

• Fotograf na Chrzest (15 lipca) poszukiwany!

Kościół (Ursus) + max godzinka w restauracji nad Wisłą.

Polecicie kogoś?
            "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

Komentarz

• sprzedam koszulke na siłownie rashguard dobry też do mma po 100 pln rozm L, cena ze sklepu 139 pln, kontakt priv
              edit:
              nie moge wstawic zdjecia ale to taka od Poundout
              http://www.poundoutgear.com/pl/rashg...-punisher.html
              Ostatnio edytowany przez Etho; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Ktoś z Was zna namiar na konkretną myjkę samochodową, gdzie skutecznie pozbędę się smrodu papierosowego wewnątrz auta? Jakim programem udałoby się to dobrze wywabić?

W robocie odziedziczyłem samochód po poprzednim pracowniku, który jarał 3 paki dziennie jakiś ruskich szlugów i po wejściu do samochodu zbiera się na hafta.
                A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Kaczor14 Zobacz posta
                  Sklep elektrostar.com.pl --> ktoś korzystał i może polecić? Szukam konsoli dla Bratanka w wersji z Fifa 18 i różnica między nimi a sieciówkami typu Euro etc. to bagatela 400-500 zł. Realne? Sklep nie ma żadnych opinii w necie a i końcówka "com.pl" mnie martwi, ale 5 paczek piechotą nie chodzi. Ktoś ma jakieś doświadczenia?
                  Na samą myśl że 500 zł taniej plus brak opini to zapala się od razu czerwona lampka do tego wpisałem sobie na google maps https://www.google.pl/maps/place/Rzg...1!4d19.4690659 choć to nie miarodajne ale warto czasami spojrzec

Komentarz

• Witam bracia. Zostałem zmuszony do sprzedania obrazu malowanego farbami o formacie 40x60 cm. Zysk ze sprzedaży na europejski voyage za Legią Wstępna cena - 600 zł (do negocjacji )

pozdrawiam

Komentarz

• Mam do sprzedania czarne Galaxy S7 w promocyjnej cenie. Chetnych zapraszam na priv.
                      349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• https://m.olx.pl/oferta/dvd-philips-...hod%5D=details

https://m.olx.pl/oferta/playstation-...hod%5D=details
                        #MuremZaBonusem

Komentarz

• Poszukuję kogoś, kto przebywa w Niemczech, dokładnie okolice Stuttgartu.

Komentarz

• Wiem ze pytanie moze troche z dupy ale... w tym roku kupilem sobie pierwsze sandały w zyciu bo nigdy nie lubilem chodzic w butach bez skarpetek. No i te pierwsze sandały są mało wygodne. Czy kojarzy ktoś jakies tego typu obuwie, które byłoby bardzo miękkie i wygodne np jak buty do biegania?
                            Może być model sportowy, może być bardziej elegancki. Te są twarde i mnie wkurwiają

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

• Zobacz sandały firmy Keen, opinie mają bardzo dobre, niestety cena wysoka.

Komentarz

• Witam!
                                Czy ktoś z Was jest w stanie polecić w miarę godny, niskobudżetowy i sprawdzony nocleg w Budapeszcie??
                                Sporo osób tam bywa, ja akurat planuję pierwszą wizytę, za wszelkie wskazówki i info na priv dziękuję!
                                E: plus coś podobnego w Pradze bo widzę, że powrót koniecznie przez nią więc nie ma opcji bym się tam nie zatrzymał na chwilę
                                Ostatnio edytowany przez Ćwirek; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X