Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Szukam bezpłatnego prostego w miarę programu do montowania filmów. Ktoś coś?
    Windows Media Maker.
    Możliwe, że masz go zainstalowanego, w niektórych winach jest, bardzo prosty lecz jakby co na YT jest wiele filmików jak w nim działać, w razie pytań jeśli będziesz go używał to pisz śmiało, sam go używam i filmy wychodzą spoko. Sam się dowiem jeśli ktoś ma jakiś program fajny do montowania, dobrze byłoby po polsku.

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
      Tak, za wszystko
      To w moim zapyziałym 30-to tysiecznym miasteczku są identyczne ceny.
      Przez yebanych ukrów.
      "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• W związku z remontem mieszkania poszukuję kogoś, kto pracuje w sklepie z farbami (Beckers, Flugger, Fast), w celu doradztwa oraz sprzedaży farb oraz dodatkowych materiałów potrzebnych do remontu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
          Szukam bezpłatnego prostego w miarę programu do montowania filmów. Ktoś coś?
          Benek, jak masz sprzęt na bazie iOS to mega prosty i intuicyjny iMovie, a jak Android to Quik. Poza tym GoPro Studio, Vegas Pro, DaVinci Resolve.
          Zależy jakie materiały, co chcesz zrobić i tak dalej. Potrzeba więcej informacji. Ale każdy program jest na swój sposób prosty, bo w sieci mega dużo poradników. Wszystko zależy od tego jakie masz oczekiwania i ile chcesz "wycisnąć".

A ode mnie pytanie:
          APART - ktoś ma kartę Platynową i użyczy danych? Ed. Ogarnięte ! ��
          Ostatnio edytowany przez startowiec55; [ARG:4 UNDEFINED].
          "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

Komentarz

• Zamieszczone przez startowiec55 Zobacz posta
            Benek, jak masz sprzęt na bazie iOS to mega prosty i intuicyjny iMovie, a jak Android to Quik. Poza tym GoPro Studio, Vegas Pro, DaVinci Resolve.
            Zależy jakie materiały, co chcesz zrobić i tak dalej. Potrzeba więcej informacji. Ale każdy program jest na swój sposób prosty, bo w sieci mega dużo poradników. Wszystko zależy od tego jakie masz oczekiwania i ile chcesz "wycisnąć".

A ode mnie pytanie:
            APART - ktoś ma kartę Platynową i użyczy danych?
            Kolega kręci filmy jak wspina sie po dachach Potrzebujemy czegoś dla początkujących do montowania i wrzucania na YouTube
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Szukam opiekunki/niani dla półtorarocznego syna. Jakby ktoś coś słyszał - byłbym wdzięczny za namiar. praca na cały etat, forma zatrudnienia do domówienia. Bemowo
              bałagan i porządek to tylko liczby...

Komentarz

• Zamieszczone przez meraś Zobacz posta
                Szukam opiekunki/niani dla półtorarocznego syna. Jakby ktoś coś słyszał - byłbym wdzięczny za namiar. praca na cały etat, forma zatrudnienia do domówienia. Bemowo

Na cały etat niestety nie mogę, ale gdyby kiedyś była potrzeba to w weekendy mogę pomóc. Doświadczenie z dziećmi posiadam, bo pracowałam w agencji dla niań i „po rodzinie”.
                Istnieją tylko dwie rzeczy, które można zrobić z czasem:
                spędzić go lub wykorzystać.
                James Arthur Ray

Komentarz

• @Benek - to w takim razie te co napisałem w zupełności wystarczą.

Szukam kogoś pracującego w Mediamarkt. Priv !

Komentarz

• Dzieki
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Mam taki problem z testami na prawko. Może ktoś łopatologicznie będzie w stanie pomóc.

Zgrali mi kursy na prawko na dysk wymienny, zrzuciłem je na lapka, otwieram i wszystko ok, tylko że pytania nie zawierają polskich znaków, za nie pojawiają się inne znaki i ciężko nieraz odczytać o co chodzi. Dodam, ze lapek jest z uk, nigdzie indziej nie ma tego typu problemu. Zrzuciłem też te testy na innego lapka i wszystko gra gitara. Jakieś pomysły, jak to naprawić ?
                      Ostatnio edytowany przez Kepke; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Kepke Zobacz posta
                        Mam taki problem z testami na prawko. Może ktoś łopatologicznie będzie w stanie pomóc.

Zgrali mi kursy na prawko na dysk wymienny, zrzuciłem je na lapka, otwieram i wszystko ok, tylko że pytania nie zawierają polskich znaków, za nie pojawiają się inne znaki i ciężko nieraz odczytać o co chodzi. Dodam, ze lapek jest z uk, nigdzie indziej nie ma tego typu problemu. Zrzuciłem też te testy na innego lapka i wszystko gra gitara. Jakieś pomysły, jak to naprawić ?
                        Sprawdź czy masz podobne ustawienia jak te sugerowane w linku, szczególnie ostatni akapit
                        https://www.creamsoft.com/pl/blog/an...enu-aplikacji/
                        Ostatnio edytowany przez bloniaq; [ARG:4 UNDEFINED].
                        Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                        -------------
                        Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
                          Sprawdź czy masz podobne ustawienia jak te sugerowane w linku, szczególnie ostatni akapit
                          https://www.creamsoft.com/pl/blog/an...enu-aplikacji/

Inny windows, ale naprowadziło mnie to i udało się. Dzięki wielkie.

Komentarz

• Otrzymałem zaniżoną wycenę odszkodowania z OC sprawcy. Ma ktoś namiar na sprawdzoną firmę która skupuje roszczenia lub inne sposoby rozwiązania sprawy?

Wrzucam też w drugim temacie.

Komentarz

• Znowu ja

Kiedyś przewijał się temat graweru.
                              Potrzebuję zrobić grawer na złotym medaliku. Polecicie firmę?

Komentarz

• Jeśli jest tu jakiś fan Pokemonów - mam do sprzedania unikat - naklejki z 1999

https://www.olx.pl/oferta/naklejki-p...7-IDw1Xf5.html

Można na PW - jakiś rabat dam radę dać.

Komentarz

Pracuję...
                                X