Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez 1234asdf Zobacz posta
    Oddam w dobre ręce vlepki Legii FC Łowicz (stare vlepki, unikaty) oraz przy okazji naklejki PROSTO. Jeżeli znacie kogoś z forum z okolic Łowicza to przekażcie wiadomość.
    hahahaha

Witam, szukam dla moich pań jakiejś klawej miejscówki w promieniu 200-300m km na weekend typu spa.Fajnie by było co by w pakiecie koniecznie były jakieś zabiegi , masaże .
    Za każdą wskazówkę postokroć dziękuję.Pozdro

Komentarz

• Zamieszczone przez zielski Zobacz posta
      hahahaha

Witam, szukam dla moich pań jakiejś klawej miejscówki w promieniu 200-300m km na weekend typu spa.Fajnie by było co by w pakiecie koniecznie były jakieś zabiegi , masaże .
      Za każdą wskazówkę postokroć dziękuję.Pozdro
      Talaria Resort&Spa Trojanów 100 km od Warszawy zobacz tam ale chyba jest drogo

Komentarz

• Posiada ktoś Huawei P20 Lite i może się podzielić opinią na jego temat ta priv? Mile widziane również inne, dobre, propozycje do 1,7k

Komentarz

• Zamieszczone przez Miko(L)Rypin Zobacz posta
          Posiada ktoś Huawei P20 Lite i może się podzielić opinią na jego temat ta priv? Mile widziane również inne, dobre, propozycje do 1,7k
          Mam Xiaomi Mi6, miałam huwawei P8,P9 i inne samsungi i obiema rękami za Xioami. Są naprawdę warte swojej ceny

Komentarz

• Zamieszczone przez MałaMi Zobacz posta
            Mam Xiaomi Mi6, miałam huwawei P8,P9 i inne samsungi i obiema rękami za Xioami. Są naprawdę warte swojej ceny
            Potwierdzam.
            edit: literówka.

Komentarz

• Niech mi ktoś doradzi bo potrzebuję kupić karty pamięci microSDXC do 4k.

czym się różnią te dwie pozycje bo już mi sięw głowie miesza .....
              https://www.euro.com.pl/karty-pamiec...-10-64gb.bhtml

https://www.euro.com.pl/karty-pamiec...-4k-64gb.bhtml

???????????

a moze jakies inne pozycje za dobry pieniadz
              " Ojczyzny nie zabiorą Ci nigdy jeśli nosisz ją w swoim sercu "

Komentarz

• Macie jakąś stronkę gdzie najlepiej sprawdzać pogodę długoterminową ?
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                  Macie jakąś stronkę gdzie najlepiej sprawdzać pogodę długoterminową ?
                  Kiedyś sam pytałem:

http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=16892

Komentarz

• Dzięki. Mam zatem nadzieję, że ta norweska stronka faktycznie dobra
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez kowallu Zobacz posta
                      Niech mi ktoś doradzi bo potrzebuję kupić karty pamięci microSDXC do 4k.

czym się różnią te dwie pozycje bo już mi sięw głowie miesza .....
                      https://www.euro.com.pl/karty-pamiec...-10-64gb.bhtml

https://www.euro.com.pl/karty-pamiec...-4k-64gb.bhtml

???????????

a moze jakies inne pozycje za dobry pieniadz
                      Potrzebujesz do kamery? To zwróć uwagę na prędkość zapisu. Zbyt niska może powodować zawieche kamery.

Wysłane z mojego XT1580 przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• Zna ktoś lekarza co bez problemu wystawia zwolnienia lekarskie? Oczywiście za hajsy priv

Edit.kowallu Patrz na prędkość zapisu, jedna ma 40 druga 60, oczywiście bierz tą co więcej, chociaż do 4k brałbym ponad 80, W trakcie nagrywania na małej prędkości może się zacinać i nie nagrywać momentami także nie oszczędzałbym. Sam do gopro mam karty tylko ponad 80mb/s lecz nagrywam tylko w hd lub full. Pamiętaj, że w 4k to musisz mieć serio dobry sprzęt. Zajmuje to dużooo więcej miejsca, szybciej bateria się czerpie a niewiele widać róznicy, chyba, że na plazmie 50cali, pozdro
                        Ostatnio edytowany przez Byku; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Szukam bezpłatnego prostego w miarę programu do montowania filmów. Ktoś coś?
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

Komentarz

• Kolega z pracy ze znajomym szukają 2-pokojowego mieszkania do wynajęcia do 2,400 zł miesięcznie.
                            Lokacja to najlepiej prawa strona Wisły, ale Centrum, Bielany, Wola, Żoliborz, Bemowo. ewentualnie Praga ale bliżej Wileniaka
                            priw

Komentarz

• Pytanie przy okazji:te 2,400 to z czynszem i mediami?
                              "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Tak, za wszystko

Komentarz

Pracuję...
                                X