Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Poleci ktoś dobrego mechanika Ursus/Włochy? Chodzi o odgrzybianie i wymianę filtra.

Sprawdzony wulkanizator w tej okolicy też mile widziany.
    Ochman Car Center, ale to bardziej Okęcie.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
      Ochman Car Center, ale to bardziej Okęcie.
      Może być i Okęcie. Dzięki.
      A Melanż Trwa...

Komentarz

• Porządków w szafie ciąg dalszy - na bank ktoś będzie zadowolony!

Niektóre rzeczy w ogólne nie noszone.

https://allegro.pl/uzytkownik/marta316?order=m

Komentarz

• Polecacie jakiś stacjonarny sklep z tanimi winylami? Moi rodzice sobie sprawili (jestem w małym szoku ) i bym im coś wyszukał i sprezentował Od biedy może być też sklep online, ale wolałbym podejść i sobie wybrać.
          Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

Komentarz

• @PeCe
            Na PKP Śródmieście, na peronie południowym - niewielki wybór, głównie muzyka poważna i polscy wykonawcy, raczej tanio
            Hey Joe, Złota 6, wybór super, dużo rarytasów, cenowo bez rewelacji - to raczej taki winylowy "butik"
            Vinyl Tamka, Chmielna 20, dopiero się wybieram, więc nie zaopiniuję.
            Winyl Market, Widok 10, j.w

Najbardziej polecam zakręcić się na jakimś facebooku za kiermaszem winyli, przyjść punktualnie, i można wyłowić wspomnienia swoje czy rodziców (plus niemiecki folk lat '70 ) w średniej (ale znośnej) jakości za bilon.
            Ostatnio edytowany przez bloniaq; [ARG:4 UNDEFINED].
            Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
            -------------
            Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7336579591

Jakby ktoś był zainteresowany to zapraszam

Komentarz

• Pany, z racji tego, iż wskoczyłem w inny rozmiar na sprzedaż lecą 2 polówki Lyle&Scott, idealne na meczyki:

Stan idealny. Rozmiar L. Wymiary: długość przy kołnierzu do dołu:71, szerokość pod pachami: 53, szerokość u dołu: 53.

Stan dobry. Rozmiar L. lekko poszarzała + 3 malutkie plamki widoczne na drugim zdjęciu (myślę że jakiś dobry wybielacz załatwi sprawę). Wymiary: długość przy kołnierzu do dołu:71, szerokość pod pachami: 51, szerokość u dołu: 49.

Za pierwszą złoty orzeł chce 60pln, za zielony 40pln. Możliwość odbioru codziennie w Warszawie na Ochocie/Centrum/okolice Wileniaka, albo przed meczem z Wisłą lub Górnikiem.
                podpis under construction

Komentarz

• Mam do sprzedania taka bluzę na mnie za duża od jakiegoś czasu w szafie leży,dogadamy się?

https://www.olx.pl/oferta/bluza-legi...7-IDucmff.html
                  Ostatnio edytowany przez m.x.k.; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Doradzi ktoś zakup kosiarka spalinowa z napędem?? Do 500m2, cena max 1000. Coś firmowego, noname odpadają.
                    " Ojczyzny nie zabiorą Ci nigdy jeśli nosisz ją w swoim sercu "

Komentarz

• Zamieszczone przez kowallu Zobacz posta
                      Doradzi ktoś zakup kosiarka spalinowa z napędem?? Do 500m2, cena max 1000. Coś firmowego, noname odpadają.
                      Może coś z NAC?
                      "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• NAC .... kojarzy mi sie z chinszczyzna dosc mocno.....myle sie ???
                        " Ojczyzny nie zabiorą Ci nigdy jeśli nosisz ją w swoim sercu "

Komentarz

NAC .... kojarzy mi sie z chinszczyzna dosc mocno.....myle sie ???
                          Za 1000 z napędem to raczej tylko chińszczyzna, co do samego NACa to oczywiście importują wszystko z Chin, ale Chiny Chinom nie równe, w tej chwili NAC to mocno polecany sprzęt w swojej kategorii cenowej.
                          "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• http://allegro.pl/koszulka-legia-war...325732717.html

UNIKATOWA KOSZULKA LEGII Z AUTOGRAFAMI 2016 !! LICYTACJA CHARYTATYWNA!!! OSTATNIE MINUTY

Komentarz

• Witam kolegów po szalu. Mam do sprzedania zegar z herbem Legii wykonany przez osadzonych w ZK Potulice.Zdjecia i info moge podeslac na meila. Kontakt pod nr telefonu 500-146-595 lub e-mail piotrszcz6@gmail.com. Cena 200zl. Pieniadze zostana przekazane na pomoc dla chlopakow z w/w ZK

Komentarz

Doradzi ktoś zakup kosiarka spalinowa z napędem?? Do 500m2, cena max 1000. Coś firmowego, noname odpadają.
                                Kumpla moge zapytac ktory w serwisie kosiarek pracuje, jak poczekasz.

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

Pracuję...
                                X