Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jako, że znajomy legionista na wakacjach, a ja potrzebuję pilnie ubezpieczenia podróżnego, to ogromna prośba o priv, kogoś z branży !
    "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

Komentarz

• Zamieszczone przez Cielo Zobacz posta
      chcialem rodzicom zafundowac w ramach prezentu weekend w jakims hotelu ze SPA. najlepiej okolice Warszawy, ale mysle, ze do 80km tez da rade.

Moze ktos cos polecic tak zeby byly jakies fajne zabiegi i masaze dla mamy, a zeby i tata sie nie nudzil (moze tez jakies masaze?)
      Polecam Pałac Żelechów, duża strefa saun, basen + mały zewnętrzny. Lista zabiegów w ofercie też długa.

Komentarz

• Nicholas Deakins Cargo Szorty Stadium Wyprzedaż 36

http://allegro.pl/nicholas-deakins-c...284759392.html

UltraStreet Fan Page
        www.ultrastreet.com.pl

Komentarz

• Potrzebuje pomocy z zakresu ciaglosci stazu pracy, urlopow, jakby jakis ekspert znalazl chwile to prosze o priva, raczej prosta sprawa do potwierdzenia

Komentarz

• Zamieszczone przez dz1916 Zobacz posta
            Potrzebuje pomocy z zakresu ciaglosci stazu pracy, urlopow, jakby jakis ekspert znalazl chwile to prosze o priva, raczej prosta sprawa do potwierdzenia
            dawaj na pw

Komentarz

• Rzadko śledzę ten wątek, czy jest na forum ktoś pracujący w sieci PLAY? Chodzi o przedłużenie umowy, proszę o kontakt na priv

EDIT. Dziękuję, już ogarnięte
              Ostatnio edytowany przez FelixOgbuke; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Forumowicz Benek, ale nie wiem czy on nie obsługuje tylko firm.
                Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez FelixOgbuke Zobacz posta
                  Rzadko śledzę ten wątek, czy jest na forum ktoś pracujący w sieci PLAY? Chodzi o przedłużenie umowy, proszę o kontakt na priv

EDIT. Dziękuję, już ogarnięte
                  Czyli jest na Forum ktoś jeszcze
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• https://allegro.pl/uzytkownik/marta316?order=m

Parę rzeczy na sprzedaż po moim synu.
                    Za jakiś czas dojdą damskie rzeczy Legijne

Komentarz

• Sprzedam nową, nieużywaną koszulkę meczowa z tego sezonu. Posiada jeszcze metki, rozmiar XL. Priv!

Komentarz

• Witam Legionisci. Jeżeli macie dzieci (albo jesteście chrzestnymi) które zaczynają chodzić mam na sprzedaż fajny gadżet, tani fajny prezent. Plecak poduszka który chroni główkę przed upadkiem. Cena 35zl. Towar nowy. Na finale Pucharu Polski będę w Warszawie więc koszty transportu odchodzą. Ewentualnie za 10zl wysyłka.

edit: literówka.

Komentarz

• jakby ktoś nie mógł jechać, albo jedzie ale ma 2 bilety do przepisania na Polska Senegal na MŚ 2018, proszę o prv

Komentarz

• Three Stroke / Koszula Red Check Wyprzedaż (L)

http://allegro.pl/three-stroke-koszu...289315466.html

UltraStreet Fan Page
                            www.ultrastreet.com.pl

Komentarz

• Mam pytanie.

Dokonaliśmy zwrotu sukienki, bo rozmiar się nie zgadza i to bardzo. Listonosz nie dotarł do odbiorcy, lecz zostawił awizo. Pewnie przedstawiciel firmy tego z poczty nie odbierze, więc odeślą z powrotem a jak wiadomo na zwrot jest 14 dni.

Tradycyjnie telefon, mail milczy mimo wysyłanych pytań, skanów itp. Patrzyłem na necie już 3 osoby miały podobna sytuację.

Kto może pomóc żeby odzyskać $, uokik?

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
                                Mam pytanie.

Dokonaliśmy zwrotu sukienki, bo rozmiar się nie zgadza i to bardzo. Listonosz nie dotarł do odbiorcy, lecz zostawił awizo. Pewnie przedstawiciel firmy tego z poczty nie odbierze, więc odeślą z powrotem a jak wiadomo na zwrot jest 14 dni.

Tradycyjnie telefon, mail milczy mimo wysyłanych pytań, skanów itp. Patrzyłem na necie już 3 osoby miały podobna sytuację.

Kto może pomóc żeby odzyskać $, uokik?
                                dokładnie tak jak piszesz uokik.

Komentarz

Pracuję...
                                X