Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Dzięki za info. Z tego kiedyś - z Twojego polecenia - korzystałem, ale coś mi się kołatał po głowie Twój post sprzed kilku tygodni, że już czegoś nie polecasz, bo robił błędy. Ale jak to nie dotyczyło tego, to git
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez Sarez Zobacz posta
      Siemanko, ma ktoś może pod ręką druk do legalnego grafa? Bo nie mogę znaleźć :/
      a to aż druk potrzebny?

Właściciel ściany niech napisze; Wyrażam zgodę na pomalowanie ściany przy ulicy.... i nr kontaktowy niech poda pod podpisem i jak podjadą smutni to niech sobie go szukają

Zamieszczone przez Michu Zobacz posta
      Poszukuję dosyć pilnie osoby/firmy, która pomogłaby mi (za stałą stawkę miesięczną) ogarnąć jednoosobową działalność gospodarczą, którą wykorzystuję jako formę rozliczenia z pracodawcą (B2B). Także roboty niewiele. Ktoś coś? Najchętniej poprosiłbym o priv
      biuro rachunkowe najbliżej domu powinno wziąć w granicy 100-300 zł miesięcznie... bo będziesz miał trochę faktur kosztowych plus fakturę dla pracodawcy, no i 1 deklaracja ZUS którą ZUS tworzy sam dla 1 - osobowej działalności
      Ostatnio edytowany przez Czaruś; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Poszukuję podkładu muzycznego do Snu o Warszawie, najlepiej taki jak w oryginale a nie to co można znaleźć w sieci. Ktoś coś ?

Komentarz

• Ktoś z Was użytkuje buty Adidasa, a konkretniej modele NMD lub Ultraboost? Faktycznie takie wygodne? Jak z trwałością? Jak w porównaniu do Air Maxów, wszelkie uwagi/opinie mile widziane.

Komentarz

• Dresy damskie, rozmiar S, nowe z metkami. cena do uzgodnienia

Komentarz

• Zamieszczone przez invictus Zobacz posta
              Ktoś z Was użytkuje buty Adidasa, a konkretniej modele NMD lub Ultraboost? Faktycznie takie wygodne? Jak z trwałością? Jak w porównaniu do Air Maxów, wszelkie uwagi/opinie mile widziane.
              mam NMD R1 gum pack black od roku i jestem mega zadowolony. Wygodne, przewiewne i lekkie (a z tego co slyszalem UB sa wygodniejsze). Nie mam problemow z utrzymaniem czystosci, ani zaciaganiem sie primeknit. Generalnie jesli chodzi o jakosc wykonania to moim zdaniem deklasuja chociazby Jordany w tej samej cenie.

Komentarz

• Potrzuję informacji #mordor

Gdzie najbliżej Taśmowej można zaparkować w ciągu dnia? Mogą być płatne parkingi.

Komentarz

• Zamieszczone przez beka Zobacz posta
                  mam NMD R1 gum pack black od roku i jestem mega zadowolony. Wygodne, przewiewne i lekkie (a z tego co slyszalem UB sa wygodniejsze). Nie mam problemow z utrzymaniem czystosci, ani zaciaganiem sie primeknit. Generalnie jesli chodzi o jakosc wykonania to moim zdaniem deklasuja chociazby Jordany w tej samej cenie.
                  Dzięki za opinię.

Ja konkretnie zastanawiałem się nad takim modelem https://www.adidas.pl/buty-nmd_r1/CQ2413.html ale one chyba nie są primeknit.

Ewentualnie EQT https://www.adidas.pl/buty-eqt-suppo...ao/DB2571.html

Komentarz

• sprawdz steal alert na fejsbuku, ostatnio wrzucali jakies przeceny na EQT.
                    Jesli chodzi o NMD primeknit robi mega robote i warto zainwestowac. Sprawdz distance.pl, aktualnie maja przeceny na adidasa i jakies NMD tez tam sa.

Komentarz

• Zamieszczone przez Michu Zobacz posta
                      Potrzuję informacji #mordor

Gdzie najbliżej Taśmowej można zaparkować w ciągu dnia? Mogą być płatne parkingi.
                      na rogu cybernetyki i taśmowej jest płatny parking

Komentarz

• Ktoś z okolic Kasprzaka ? Mam sprawę

Komentarz

• Czy znajdzie się ktoś, kto jutro (piątek, godziny wieczorne) lub pojutrze/popojutrze (sobota/niedziela, godziny dowolne) jedzie z Berlina do Warszawy? Sprawa jest niecierpiąca zwłoki, odwdzięczę się. Proszę o priv.

Edit: środek transportu jest dowolny, oby tylko do Warszawy.
                          "(...) dzień spędzają głównie na wypoczywaniu w kryjówce, a polują przede wszystkim w nocy (...)"

Komentarz

• Dzień dobry ,
                            Jestem tutaj nowy, więc proszę o wyrozumiałość

Na allegro do wylicytowania jest oryginalna koszulka Legii Warszawa z autografem Nemanji Nikolicia.
                            http://allegro.pl/show_item.php?item=7285210122#thumb/1

Organizowany jest mecz charytatywny dla 15-letniego Bartka i 15-letniego Kaspra. Więcej o meczu i pozostałych aukcjach: https://zgorzelec.info/#!/news/15819

Będę wdzięczny za przekazywanie informacji odnośnie aukcji pomiędzy Kibicami L. Pozdrawiam

Komentarz

• Wie ktoś może gdzie można obejrzec eleven sports w necie?

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

• Ewentuanie czy ktos korzysta z jakiegoś płatnego dostępu do eleven - chodzi mi o F1 generalnie.
                                czy znacie https://sklep.player.pl/playerplus/oferta/rekomendowane ?
                                Lub moze cos takiego jak Delta Media Player - to jak się domyslam nie jest legalne (chociaz platne) ?

dobra nieaktualne, Delta Player to p2p, obecnie juz platne, i moze byc przypał kiedys wiec zrezygnowalem. Elevn sports mozna 10 dni za free ale trzeba podac nr karty i potem miesiecznie 15 pln wiec nie chce podawac danych karty i w ten sposob placic. Vectra ma umowe na rok, wiec odpada.

Player.pl 15 pln za 30 dni, mozna zaplacic blikiem, od razu dziala. Polecam
                                Ostatnio edytowany przez bkt; [ARG:4 UNDEFINED].

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

Pracuję...
                                X