Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Hubszkło na Bródnie ulica Łojewska 3

Komentarz

• https://www.olx.pl/oferta/rashguard-...7-IDs5lLw.html

Komentarz

• Panowie mam takie pytanko. Potrzebuje dwa naprawdę ładne bukiety kwiatów. Opłaca się jechać w tym celu na Bakalarską na giełdę kwiatową, czy lepiej zaufać jakiejś osiedlowej kwiaciarni?

Dziękuję za wszelkie sugestie.

PS

Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
        Ja polecam Aclari, Narzeczona pierscionkiem była i jest uradowana że aż sie zgodziła
        Przynajmniej w Aclari daja jedna korekte za darmo, podejrzewam że w innych sklepach podobnie
        Kupiłem tam i jestem bardzo zadowolony. Również polecam i dziękuję za sugestię
        Warszawskie dzieci, pójdziemy w bój,
        Za każdy kamień Twój, Stolico, damy krew!

Komentarz

• Czy ma ktoś fotki z tą flagą Zagłębia gdzie jest bardziej widoczny cały napis? dzięki!

Komentarz

• Zamieszczone przez Tadek Zobacz posta
            Czy ma ktoś fotki z tą flagą Zagłębia gdzie jest bardziej widoczny cały napis? dzięki!

Jedyna miłość, która nas nigdy nie zdradzi to miłość do tych barw!

Komentarz

• Zamieszczone przez OLIUSTKA Zobacz posta
              Jedyna miłość, która nas nigdy nie zdradzi to miłość do tych barw!
              dzięki hasło znam tylko liczyłem na lepszą fotę (pod względem widoczności napisu)

Komentarz

• Zamieszczone przez MICHAŁ Zobacz posta
                Hubszkło na Bródnie ulica Łojewska 3
                MICHAŁ podziękówa.

Komentarz

• Witam, znajomy znajomego szuka plakatów z serii "Ultrawersytetu Warszawskiego" z wyłączeniem tych co będą sprzedawane jutro? Ktoś? Coś? Może ktoś ma podwójne? Lub chce zarobić.

Komentarz

• https://www.olx.pl/oferta/kurtka-dam...7-IDs6O9b.html

Komentarz

• Pomocy.
                      Potrzebuję przystąpić do bierzmowania, żeby zostać chrzestnym w Wielkanoc.
                      Są w Warszawie jakieś "szybkie ścieżki" tego sakramentu?
                      Proszę o kumate info kogoś kto to ćwiczył w ostatnim roku-dwóch, bo infa z 2013 jakie chodzą po necie, to nie bardzo aktualne się okazują.

Komentarz

• Parafia św. Andrzeja Boboli na ul. Rakowieckiej. Młodzi, wyrozumiali księża, z ludzkim podjściem. Przedstawisz im jak sprawa wygląda i się dogadacie.

Komentarz

• Kupię kominy Legii i zgód. Priv

Komentarz

• http://allegro.pl/meskie-buty-pepe-j...079980679.html (aukcja nie moja, podglądowa)

Sprzedam takie buty Pepe Jeans w rozmiarze 43, zamówiłem jakiś czas temu w ciemno i wyglądają trochę inaczej niż sobie wyobrażałem, leżały jakiś czas z myślą, że może zmienię zdanie, ale że aktualnie przyda mi się parę złotych to puszczę je za 100 zł. Jak ktoś chętny to podeślę na priv fotki realne, oczywiście odbiór osobisty możliwy w Warszawie.

Komentarz

• Ktoś z forum pracuję albo ma kogoś w salonie Opla na Modlińskiej ?

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• Mam do sprzedania buty Le Coq Sportiff rozmiar 42, niestety minimalnie nie trafiłem z rozmiarem. Buty nowe z metkami (w zastępczym pudełku), jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam na priv, odbiór osobisty jak najbardziej. Dokładnie te buty z tej aukcji http://allegro.pl/le-coq-sportif-but...170375495.html . Nie wiem czemu nie chce mi się wkleić zdjęcie lub ja nie widzę go na podglądzie. . Cena 100 zł
                                Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

Komentarz

Pracuję...
                                X