Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    Mam tak samo jak Ty. Dziś dzwoniłem do Straży Granicznej, ale babka oburzona że nic takiego nie sprawdzi.
    Zadzwoniłem za to do sądu ktory się zajmuje moimi mandatami, ale sprawdzili że ten hmm wyrok nie sprawia, że mam sie udać na kiludniowy areszt.

ps: podbij na pw z numerem tel bo zmieniałem tel i nie mam do Ciebie kontaktu
    Ale jemu chyba chodzi o mandaty poza Polską ?
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
      Ale jemu chyba chodzi o mandaty poza Polską ?
      To bez znaczenia.

Komentarz

• http://allegro.pl/show_item.php?item=7091014379

Komentarz

• Czy można dać córce na drugie imię Legia?
          Legia to życie

Komentarz

• Sprzedam skórzany portfel Legii, z przegródką na drobne.
            Nie ma już go w oficjalnym FanStore.
            Nowy, zapakowany, w ozdobnym i oryginalnym pudełku.
            Cena z FanStore to 250zł, zainteresowanych zapraszam do negocjacji na priv

+ dorzucę fajny gratis.

ed. poszło już
            Ostatnio edytowany przez startowiec55; [ARG:4 UNDEFINED].
            "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

Komentarz

• Możecie mi polecić jakieś słuchawki bezprzewodowe douszne? Chcę kupić bratu na prezent ale w ogóle się na nich nie znam. Używacie jakichś konkretnych modeli, które możecie polecić? Powiedzmy do 200zł.
              "Alejami wycackany szedł se jakiś gość,
              Facjata niby owszem, może być.
              I nagle potknął się o kamień rycząc "Och, psiakość!
              Jak oni mogą w tej Warszawie żyć!...""

Komentarz

• Jeżeli jest na forum osoba zameldowana obok Al. Jerozolimskich 96 (ciąg nowych biurowców) to bardzo proszę o priv

Komentarz

• Gdzie w Warszawie zrobię nadruk/grawer na kuflu do piwa wg własnego projektu? Prawdopodobnie będę musiał sam kupić taki kufel bo interesujący mnie kształt jest dość nietypowy i pewnie nie będzie go w ofercie. Chodzi o jedną sztukę.
                  "...no i główna zasada
                  nikt nas nigdzie nie lubi to zła sława Warszawa
                  ja nie mówię szeptem gdy mówię skąd jestem"

Komentarz

• Zamieszczone przez Pająk Zobacz posta
                    Gdzie w Warszawie zrobię nadruk/grawer na kuflu do piwa wg własnego projektu? Prawdopodobnie będę musiał sam kupić taki kufel bo interesujący mnie kształt jest dość nietypowy i pewnie nie będzie go w ofercie. Chodzi o jedną sztukę.
                    grawerowanie.org.pl Miałem tam grawerowany zegarek i jestem zadowolony z efektu.
                    mrsszale.pl.tl

Komentarz

• Zamieszczone przez Pepolainen Zobacz posta
                      Czy można dać córce na drugie imię Legia?
                      Jakiś czas temu Rada Języka Polskiego nie wyrażała na to zgody.
                      #MiśKazekteam

Komentarz

• Zamieszczone przez Pająk Zobacz posta
                        Gdzie w Warszawie zrobię nadruk/grawer na kuflu do piwa wg własnego projektu? Prawdopodobnie będę musiał sam kupić taki kufel bo interesujący mnie kształt jest dość nietypowy i pewnie nie będzie go w ofercie. Chodzi o jedną sztukę.
                        Padir na Ratuszowej - www.grawerowanie-laserowe.pl.
                        WIWAT MAJ, 2 MAJ, DLA KIBOLI BŁOGI RAJ!

Komentarz

• Czy wiecie gdzie kupię jakieś używane (ale w dobrym stanie) Skechersy? Może być online, może być gdzieś w Warszawie. Coś takiego jak tutaj: https://retrokicks.pl/pol_m_MARKI_Skechers-250.html

Zależy mi aby kupić po kosztach, dlatego mogą być uzywane
                          Dla mężczyzn z klasą - Belveder... i nie koniecznie z duża kasą.

Komentarz

• Czy będą jeszcze dostępne łączone szale Legia-Radomiak które były sprzedawane w przerwie meczu z Termaliką? Ew. może ktoś ma na sprzedaż.

Komentarz

• Panowie ogłoszenie od bardzo dobrego znajomego. Może się komuś przyda:

https://www.olx.pl/oferta/krzeslo-ko...8-IDqOHGB.html
                              edit: literówka.

Komentarz

• Witam .. Prowadzę na Facebooku Grupę Aukcje dla Gabrysi ...Na aukcji specjalnej wleciała koszulka Legi Sekcja Kosz + podpisy zawodników ,kwota z licytacji będzie podzielona na połowę dla potrzebujących dziewczynek Gabrysi z Sosnowca & Oli z Bielska ... zapraszam wszystkich chętnych do grupy nie tylko koszulki każdy znajdzie cos dla siebie lub bliskich pzdr zdrówka życzę (L)

https://www.facebook.com/groups/122261231817592/

Komentarz

Pracuję...
                                X