Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Nova

Zniknął mi z paska na dole ekranu skrót do gg tzn to słoneczko i nie wiem jak je odzyskać bo nie chce wgrywać gg od nowa a szukałam w ustawieniach i nie moge dojść do tego gdzie to....Wiem ze banalne ale ja,komputerowy głąb nie wiem co i jak z tym fantem robić.... :/
    zresetuj kompa moze
    "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

• Zamieszczone przez Nova

Zniknął mi z paska na dole ekranu skrót do gg tzn to słoneczko i nie wiem jak je odzyskać bo nie chce wgrywać gg od nowa a szukałam w ustawieniach i nie moge dojść do tego gdzie to....Wiem ze banalne ale ja,komputerowy głąb nie wiem co i jak z tym fantem robić.... :/
      Wciśnij start, znajdź gdzieś słoneczko i kliknij dwa razy. Powinno pomóc...
      Only You

Komentarz

• Zamieszczone przez Cipciuś
        zresetuj kompa moze
        Najbardziej oczywiste a gdyby nie Ty to sama bym na to nie wpadła
        Dzieki wszystkim za pomoc!!! :+:

Komentarz

• Zamieszczone przez CoReY
          Hej
          Ma może ktoś z Was na kompie ten pamiętny meczy? 90 minut prawdy.
          W sumie to najbardziej interesuje mnie druga połowa bo w niej się najwięcej działo . Wiem, że można ją pobrać na eMule(eDonkey) jednak ma ją TYLKO jedna osoba, której wogóle nie ma i nie ma jako tego pobrać

Wiec chciałem sie zapytać (ponownie) czy ktoś może ma to na kompie i mógłby udostępnić?

Pozdrawiam
          gg:1191363
          Only You

Komentarz

• Nawiązując do prośby CoReY'a chciałbym zapytać was czy macie jakieś mecze Legii (najepiej w formacie DivX).
            Można je ściągnąć z internetu? Można je zdobyć przez iMesha albo Kaazę...?

Komentarz

• szukam mp3 z piosenka "Chryzantemy Złociste"
              ma ktoś może na kompie??

Komentarz

• Pomocy !!!!
                Pomoże mi ktoś ?

Chodzi o to że kompletnie nie wiem jak zabrać sie za to zeby machnać animowanego banerka Chodzi mi dokladnie o to żeby wyświetlał się jedne napis i jakiś obrazek np"Legia Warszawa" i zaraz potem "Mistrz Polski" jak ktoś umie pomóc to baardzo proszę o kontak na gg:3738822 ... w miare szybko o ile się da

"Za plecy patrzę non stop, marzę mocno,
                żeby móc znów się cofnąć na Łazienkowską,
                w środek meczu, nasze twarze mokną,
                nieważne, że marznę, daję ponieść się emocjom"

Komentarz

• Zamieszczone przez Mini
                  szukam mp3 z piosenka "Chryzantemy Złociste"
                  ma ktoś może na kompie??
                  Ja mam tu

Komentarz

• Zamieszczone przez kozer
                    Zamieszczone przez Mini
                    ma ktoś może na kompie??
                    Ja mam tu
                    :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+:

Komentarz

• Zamieszczone przez kozer
                      Zamieszczone przez Mini
                      ma ktoś może na kompie??
                      Ja mam tu
                      :+: :+: :+:

Komentarz

• Temat: Violence in english football. Jak macie jakies ciekawe linki (ang. i pol.) pod reka to bede wdzieczny.
                        ...

Komentarz

• Zamieszczone przez yusta
                          Zamieszczone przez CoReY
                          Hej
                          Ma może ktoś z Was na kompie ten pamiętny meczy? 90 minut prawdy.
                          W sumie to najbardziej interesuje mnie druga połowa bo w niej się najwięcej działo . Wiem, że można ją pobrać na eMule(eDonkey) jednak ma ją TYLKO jedna osoba, której wogóle nie ma i nie ma jako tego pobrać

Wiec chciałem sie zapytać (ponownie) czy ktoś może ma to na kompie i mógłby udostępnić?

Pozdrawiam
                          gg:1191363
                          podpinam sie do prośby może ktos ma ten meczyk, szczególnie drugą połówke, przez tydzien zassałem całe 12 mega :>

co do filmów dogóry nogami: pewnie masz zainstalowane jakies codeckpacki np. nimo, ace itp... wywal to i zainstaluj filtry ffdshow, jesli dalej bedzie film odwrócony to w konfiguracji filtrów, zakładka miscellaneous jest opcja flip video

Komentarz

• Szukam info na temat bluz STOLICA albo WARSZAWA, chdzi o takie z haftem ala Russel Athletic. Jeżeli ktos wie gdzie można je dostać i ewentualnie po ile są to będę zajebiście wdzięczny.

Pozdro
                            Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Mam jeszcze jedną sprawę. przed chwilą ściągnął mi się Any Given Sunday. Plik ma 750 mb i chciałbym to nagrać na CD ale nie mogę bo jest za duży. Czy da się w jakiś sposób podzielić ten fil np na dwie cześci ?? k ktoś jest kumaty w temacie to niech mi napisze co mam zrobić....dziękóweczka
                              Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tomi
                                Mam jeszcze jedną sprawę. przed chwilą ściągnął mi się Any Given Sunday. Plik ma 750 mb i chciałbym to nagrać na CD ale nie mogę bo jest za duży. Czy da się w jakiś sposób podzielić ten fil np na dwie cześci ?? k ktoś jest kumaty w temacie to niech mi napisze co mam zrobić....dziękóweczka
                                Plik możesz podzielić np. Windowsem Commanderem ( Total Commanderem). Pozdrawiam.
                                "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                                Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                                Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                                Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                                "
                                Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Pracuję...
                                X