Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• https://www.olx.pl/oferta/kurtka-tom...7-IDpuTjD.html

Kurtka Tommy Hilfiger M

Komentarz

• Zamieszczone przez Ścibek Zobacz posta
      Osoba pracujaca w UPC prosze o kontakt.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
      Ja również poproszę o kontakt

Komentarz

• Szukam jednej sztuki vlepki "Minionki odpalają". Ktoś coś?
        "(...) dzień spędzają głównie na wypoczywaniu w kryjówce, a polują przede wszystkim w nocy (...)"

Komentarz

• Może ktoś polecić sprawdzoną z odpowiednią obsługą strzelnicę w Warszawie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Net Zobacz posta
            Może ktoś polecić sprawdzoną z odpowiednią obsługą strzelnicę w Warszawie.
            ZKS Warszawa
            Adres: ul. Marymoncka 42, 01-977 Warszawa

Ja jak i paru znajomych uczęszcza tam, dużo stanowisk jeśli to Twój pierwszy raz na strzelnicy poinformuj a przez cały czas będzie z Tobą instruktor i Ci wszystko wytłumaczy. Parking i wszystko bez problemu.

Komentarz

• Zamieszczone przez kubrick Zobacz posta
              Co sądzicie o tym transmiterze fm?

http://allegro.pl/transmiter-fm-2x-u...630660210.html
              Gdyby kogoś interesowało, to jest to chińska tandeta. Odpuściłem temat i nagrałem w audio-cd
              Warszawskie dzieci, pójdziemy w bój,
              Za każdy kamień Twój, Stolico, damy krew!

Komentarz

• jeśli chodzi o transmiter FM to fajnie się sprawdza https://mispot.eu/produkt/xiaomi-roidmi-3s/

Komentarz

• Można gdzieś dorwać jakieś nerki nieużywane Lacoste albo Fred Perry? Nie mogę nigdzie znaleźć. Pytam o sklepy lub sprawdzone allegro z nówkami. Z góry dzięki
                  Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

Komentarz

• 1. Sprzedam kapsel z wygrana koszulka meczowa.
                    2. Kupie koszulke meczowa Legii sprzed 100 lecia. Rozmiar L

http://source.legia.com/www/images/z...6dbc5fa429.jpg
                    509122127

Komentarz

• PILNE PILNE!!! Pokażmy Ligę Mistrzòw również po za trybunami!!!!!

Jeden z kibiców potrzebuje wsparcia finansowego aby wyleczyć ciężko chorą córkę. Rodzina jest w trudnej sytuacji materialnej a do tego doszła jeszcze poważna choroba dziecka. Proszę wszystkich z dobrym sercem o wpłatę chociaż dyszki. Jeden czteropak mniej, a dziewczynce możemy przywrócić dzieciństwo. Ja już pomogłem dwa razy a Ty? Nie ma na co czekać, pomyśl że to mogłoby być Twoje dziecko.

TU WPŁACAĆ KASIORE!!!

Rozsyłamy do znajomych i każdego kto pomoże.
                      Pokażmy całej Polsce jaką LEGIA!!! ma moc.

Jeśli do meczu z Wisła uzbieramy 100% jesteśmylcy. NIEWIELE BRAKUJE!!!, KAŻDY PO PARĘ ZŁOTYCH I KOLEJNY SUKCES ODNOTOWANY!!!!

Komentarz

• Zna ktoś dobrą smażalnię w Gdańsku, gdzie zjem smaczną rybkę?
                        A Melanż Trwa...

Komentarz

• Witajcie!

Moje auto: Opel Astra H (3) Hatchback 1.6 ECOTEC 115KM z 2011 roku

Mam następujący problem. Dziś w trakcie jazdy (na czwartym biegu, przy lekkim deszczyku i mokrej nawierzchni) nagle w tym samym momencie zapaliły mi się:
                          - kontrolka ABS
                          - kontrola systemu stabilizacji toru jazdy ESP

Załączam zdjęcie:

Kontrolki świecą się zarówno "na zapłonie", jak i po odpaleniu auta. Gasną na chwilę (max 2 sekundy), gdy jadę na dwójce i jest takie specyficzne pyknięcie/stuknięcie (było ono od kiedy pamiętam i to jest chyba coś z systemem ABS).

Sprawdziłem bezpieczniki i raczej wszystko ok. Oczywiście w najbliższym tygodniu udam się do mechanika, jednak czy macie może jakieś pomysły?

Czy do wtorku/środy mogę tym autem bez problemu jeździć (krótkie trasy)?

Będę wdzięczny za każdą sugestię/pomoc. Dziękuję i pozdrawiam
                          Warszawskie dzieci, pójdziemy w bój,
                          Za każdy kamień Twój, Stolico, damy krew!

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                            Zna ktoś dobrą smażalnię w Gdańsku, gdzie zjem smaczną rybkę?
                            Jadłem dwa razy w Tawerna Klipper i było smacznie. Plus jest taki że Tawerna jest przy/na plaży i 40 minut spacerkiem do Mola Sopockiego
                            You'll take my life but I'll take yours too
                            You'll fire your musket but I'll run you through
                            So when you're waiting for the next attack
                            You'd better stand there's no turning back.

Komentarz

• Zamieszczone przez emil83 Zobacz posta
                              Jadłem dwa razy w Tawerna Klipper i było smacznie. Plus jest taki że Tawerna jest przy/na plaży i 40 minut spacerkiem do Mola Sopockiego
                              Tam też zmierzam. Dzięki
                              A Melanż Trwa...

Komentarz

• Dobry fryzjer męski Grochów/Gocław ?

Komentarz

Pracuję...
                                X