Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Był ktoś ostatnio w Cyrku Zalewski (Cyrk Zalewski - XVIII Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej Warszawa 2017) ? Warto ? (pytam pod kątem dzieci)

E:
    I jak jest z widocznoscią z tych tańszych miejsc ? (30/40 zł, ew. "loża-amfiteatr" za 50 zł)
    Ostatnio edytowany przez księciuniu; [ARG:4 UNDEFINED].
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Kogoś kto jest kumaty w tematach prawa pracy itd proszę na priv, mam dwa pytanka.

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
        Był ktoś ostatnio w Cyrku Zalewski (Cyrk Zalewski - XVIII Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej Warszawa 2017) ? Warto ? (pytam pod kątem dzieci)

E:
        I jak jest z widocznoscią z tych tańszych miejsc ? (30/40 zł, ew. "loża-amfiteatr" za 50 zł)
        Wczoraj była żona z córką. Nie wiem jakie miejsca miały, bo dostaliśmy od znajomych jakieś zaproszenia za free, ale co do ogólnych wrażeń to w sumie pozytywne. Bez szału, ale na plus. Minusem był czas trwania, bo w sumie trwało to ponad 3 godziny, pod koniec młodzież (prawie 7 lat) już mało jajka nie zniosła.
        ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Bracia czy jest ktoś na forum kto pracuje w ZUS-ie ?? Mam kilka pytań.

Komentarz

• Ellesse / Balducci / Track Top / Przecena

http://ultrastreet.com.pl/produkt/el...cci-track-top/

UltraStreet Fan Page
            www.ultrastreet.com.pl

Komentarz

• SPRZEDAM VLEPKI !

Ostatnio edytowany przez AVE; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Bardzo przyjemne rozwiązania znalazłam na https://zoio.pl/odziez-damska/okryci...hnie/ramoneski szczególnie na potrzebe budowania zestawów idealnych.

Komentarz

• Jeśli ktoś z forumowiczów przechodzil zabieg wycinania wyrostka robaczkowego to bardzo proszę o kontakt na priv.

Komentarz

• https://www.olx.pl/oferta/fotelik-ca...8-IDpjhtl.html

Komentarz

• Godna polecenia siłownia w okolicach Metra Świętokrzyska, akceptująca kartę Multi-sport poszukiwana. Ktoś coś?
                      Mówiła myśl, szanuj matkę, spełniaj marzenia,
                      Kochaj życie jak wariat, wal w pysk jeśli trzeba,
                      Podpal świat dla tej jednej - spal w cholerę,
                      Słuchaj serca - dni na ziemi nie mamy za wiele.

Komentarz

• Podbijam ostatni raz, cena ostateczna dla osób z forum 579 zł, odbiór osobisty, transport we własnym zakresie. Śmiało privować.

Zamieszczone przez casual Zobacz posta
                        Jeśli ktoś z was potrzebuje lub będzie w najbliższym czasie potrzebował materac w rozmiarze 160 cm na 200 cm, to posiadam kilka całkowicie nowych materacy w tym rozmiarze, w nieosiągalnych na rynku cenach. Są to materace z IKEA, modele już od kilku lat nieobecne w ofercie tej marki, które jestem w stanie oddać znacznie taniej, niż były w sprzedaży u nich (ceny tych materacy w IKEA wynosiły ponad 1000 zł). Materace zapakowane w fabryczne opakowania, nigdy nie otwierane. Zainteresowanych tematem zapraszam po więcej informacji na priv.
                        Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                        - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                        Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Poszukuję wykorzystane bilety z wydarzeń sportowych (niespersonalizowanych) z czasu 06.2016-12.2016. Ktoś coś? :P

Komentarz

• Witajcie.

Poszukuję jakiejś dobrej apki, żebym mógł sobie prowadzić rozmowy wideo ze swoją dziewczyną na telefonie/komputerze.

Ja mam androida, a ona ma telefon apple, więc tam jest chyba inne oprogramowanie.

W chwili obecnej korzystamy ze skypa, ale może polecacie coś innego?

Dzięki!

PS. Jestem trochę do tyłu w tych najnowszych technologiach ;p
                            Warszawskie dzieci, pójdziemy w bój,
                            Za każdy kamień Twój, Stolico, damy krew!

Komentarz

• Zamieszczone przez kubrick Zobacz posta
                              Witajcie.

Poszukuję jakiejś dobrej apki, żebym mógł sobie prowadzić rozmowy wideo ze swoją dziewczyną na telefonie/komputerze.

Ja mam androida, a ona ma telefon apple, więc tam jest chyba inne oprogramowanie.

W chwili obecnej korzystamy ze skypa, ale może polecacie coś innego?

Dzięki!

PS. Jestem trochę do tyłu w tych najnowszych technologiach ;p
                              Najlepszy będzie komunikator o nazwie whatsapp, jest bezpłatny i bardzo przyjemny w użytku.

Komentarz

• Myślę, że WhatsApp byłby okej. Można pisać, dzwonić, prowadzić videorozmowy.
                                Z tego co wiem to chyba wprowadzili już możliwość videorozmowy po pobraniu aplikacji na komputer. Dodatkowo to chyba meessenger , ale tam jakość połączenia nie jest wcale dobra.
                                Istnieją tylko dwie rzeczy, które można zrobić z czasem:
                                spędzić go lub wykorzystać.
                                James Arthur Ray

Komentarz

Pracuję...
                                X