Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
    Ktoś z was może jest w stanie polecić sprawdzoną firmę dobrze wykonującą strony internetowe? Fajnie by było, gdyby pieniądze jakich oczekują za swoje usługi były normalne a nie z kosmosu. A może ktoś z forumowiczów chciałby się podjąć? Dzięki za pomoc.
    Priv

Komentarz

• Potrzebne namiary na jakiś sklep internetowy, który zrobi fajne ramki na plakaty Ultrawersytet Warszawski. Ktoś robił i poleci coś fajnego?

Podziękował MałaMi
      Ostatnio edytowany przez (L)arson; [ARG:4 UNDEFINED].
      (L)

Komentarz

• Jeśli ktoś z was potrzebuje lub będzie w najbliższym czasie potrzebował materac w rozmiarze 160 cm na 200 cm, to posiadam kilka całkowicie nowych materacy w tym rozmiarze, w nieosiągalnych na rynku cenach. Są to materace z IKEA, modele już nieobecne w ofercie tej marki, które jestem w stanie oddać znacznie taniej, niż były w sprzedaży u nich (ceny tych materacy w IKEA wynosiły ponad 1000 zł). Materace zapakowane w fabryczne opakowania, nigdy nie otwierane. Zainteresowanych tematem zapraszam po więcej informacji na priv.
        Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
        - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
        Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Witam
          Czy znalazła by się osoba jadąca w niedzielę do Poznania na mecz z Lechem i przygarnie dwie osoby? Dorzucimy się do wachy.
          Dzięki i proszę bez jakiś głupich komentarzy.

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
            Jeśli ktoś z was potrzebuje lub będzie w najbliższym czasie potrzebował materac w rozmiarze 160 cm na 200 cm, to posiadam kilka całkowicie nowych materacy w tym rozmiarze, w nieosiągalnych na rynku cenach. Są to materace z IKEA, modele już nieobecne w ofercie tej marki, które jestem w stanie oddać znacznie taniej, niż były w sprzedaży u nich (ceny tych materacy w IKEA wynosiły ponad 1000 zł). Materace zapakowane w fabryczne opakowania, nigdy nie otwierane. Zainteresowanych tematem zapraszam po więcej informacji na priv.
            daj cenę na priw, i jakiś opis.

Komentarz

• Do Krakowa mamy zakaz? Muszę zgłosić dziś ewentualny urlop w pracy na październik i nie wiem czy poniedziałek brać , bo gdzieś mi się obiło o uszy, że coś na nas wisi.

Komentarz

• Zakaz.

Dostaliśmy za mecz u siebie i odpalenie rac (opóźnienie rozpoczęcia meczu) karę finansową i zakaz na najbliższy mecz wyjazdowy z Wisłą Kraków.

Komentarz

• Sprzedam:
                  -Pakę męskich, markowych ubrań oraz buty Nike Roshe Run: http://allegro.pl/listing/user/listi...910386&order=m
                  -szalik Legii z finału PP w Bydgoszczy. Chętnych zapraszam z propozycją cenową na prv

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)arson Zobacz posta
                    Potrzebne namiary na jakiś sklep internetowy, który zrobi fajne ramki na plakaty Ultrawersytet Warszawski. Ktoś robił i poleci coś fajnego?
                    Galeria Ram polecam

Komentarz

• Marshall Artist / Liquid Nylon Half Zip Jacket 117 / Navy / Przecena

http://ultrastreet.com.pl/produkt/ma...cket-117-navy/

UltraStreet Fan Page
                      www.ultrastreet.com.pl

Komentarz

• Poszukuje 2-3 plakaty Ultrawersytetu. Ktoś? Coś?

Komentarz

• Żle dobrane szkła w okularach,(bóle głowy,zawroty,łzawienie) Co robic??? Jesze raz okulista czy optometrysta ???

Proszę o odpowiedz

Komentarz

• Kupował ktoś z Was ostatnio sprzęt na raty online w sklepach typu RTV Euro AGD, Saturn itd.? Jak wygląda procedura, co trzeba przygotować, ile się czeka na odpowiedź? Jakieś uwagi, gdzie taniej, lepiej itd?

Komentarz

• Potrzebuje dla mojej firmy zrobić naklejki na samochód. Wzór mało skomplikowany. Ktoś coś poleci, albo może ktoś się tym zajmuje? Priv
                              Mówiła myśl, szanuj matkę, spełniaj marzenia,
                              Kochaj życie jak wariat, wal w pysk jeśli trzeba,
                              Podpal świat dla tej jednej - spal w cholerę,
                              Słuchaj serca - dni na ziemi nie mamy za wiele.

Komentarz

• Siema. Mam do sprzedania bluzę Pit Bull West Coast Small Logo SZARA rozmiar L.
                                Bluza nowa kupiona w Warszawie w sklepie stacjonarnym. Raz uprana. Niestety za duża dla mnie.
                                Cena to 130zł.

Więcej info priv

Komentarz

Pracuję...
                                X