Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jeśli jest na forum ktoś związany z akcją "1916 Uśmiechów" prosiłbym o PW...
    #MuremZaBonusem

Komentarz

• oddam karnet na trwający festiwal piwa na stadionie Legii

Komentarz

• Jest ktoś kto odbywał lub odbywa dozór elektroniczny ?

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• Poszukiwana osoba do remontu przestrzeni przeznaczonej na restaurację. Mały punkt, odnowienie podłogi i ścian (była już tam wcześniej knajpa, więc jest to jakieś ułatwienie). Priv

Komentarz

• Huawei p10 nówka sztuka, sprzedam
            info priv

Komentarz

• Jeśli mamy tu kogoś kto ma dojścia w Mazowieckim Centrum Leczenia Płuc w Otwocku, prośba ogromna o pw. Sprawa niestety bardzo pilna.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kubańczyk Zobacz posta
                Kupię wszystkie plakaty Ultrawersytetu Warszawskiego. Zapraszam na priv
                Witraż i Sorry, taki mamy klimat już mam. Pozostałymi plakatami w dalszym ciągu jestem zainteresowany, dobrze zapłacę. Priv

Jeszcze jedna sprawa. Kupię gdzieś szaliczek samochodowy Legii ?
                Ostatnio edytowany przez Kubańczyk; [ARG:4 UNDEFINED].
                "Przechodniu powiedz współbraciom,
                Że walczyliśmy mężnie i umierali bez trwogi
                Ale z troską w sercu o losy Polski,
                Losy przyszłych pokoleń – o Wasze losy"

Komentarz

• Pozwole sobie polecic flagowy produkt firmy mojego brata

http://www.polskietargi.pl/2017/09/25/odrdzewiacz17/

Gdyby ktos byl zainteresowany zapraszam na priv! Oczywiscie dla forumowiczow jakis rabacik sie znajdzie
                  Jedno Miasto
                  I Jeden Klub
                  Legia Warszawa
                  Legia az po Grob

Komentarz

• Jest tu jakiś magik od telefonów? Próbowaliśmy wgrać nowy soft ale się nie da... Prawdopodobnie winowajcą jest kostka pamięci lub płyta główna ale może da się jeszcze coś uratować... Samsung S4
                    mrsszale.pl.tl

Komentarz

• T a n i o

Mam na sprzedaż sporo odzieży patriotyczno-kibicowskiej (rozmiary S-M-L).
                      Nowa i używana (lecz w stanie bardzo dobrym).
                      Więcej pod adresem: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/1Hmwb/
                      Zapraszam do kontaktu poprzez OLX.

Ostatnio edytowany przez OrLe; [ARG:4 UNDEFINED].
                      Orlęta Łuków & Legia Warszawa

Komentarz

• Kupię szale klubów Warszawskich. priv

Komentarz

• Panowie i Panie. Bardzo potrzebuje osuszacza / pochlaniacza wilgoci do pomieszczeń. Ktos taki ma na wypozyczenie oczywiscie postaram sie odwdzięczyć jak tylko bede mogl.

Z gory dziekuje bardzo za pomoc.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• Poszukuje kogoś kto zna się na montowaniu filmów, z kamerki gopro, zrobiłem dość kozacki wypad, chce to teraz wszystko do kupy złożyć.
                            Jest ktoś, jakieś porady, dobre programy, jaki sprzęt (komputer) jest potrzebny czy na słabym też się da tylko będzie szło wolniej.
                            kompletnie zielony jestem..

Komentarz

• Ktoś z was może jest w stanie polecić sprawdzoną firmę dobrze wykonującą strony internetowe? Fajnie by było, gdyby pieniądze jakich oczekują za swoje usługi były normalne a nie z kosmosu. A może ktoś z forumowiczów chciałby się podjąć? Dzięki za pomoc.
                              Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                              - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                              Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• https://www.otomoto.pl/oferta/kia-ce...-ID6z8Ufa.html

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Komentarz

Pracuję...
                                X