Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez bkt Zobacz posta
    Mordeczki, siedzial ktoś w tym fotelu https://www.google.pl/search?biw=144...Xqk2wwtME7YwM:

nadaje sie to do czegos?

Byla ponoc wersja bez kółek za ponad 300 pln - ma ktos fotke?

W ogole da sie to gdzies kupic? Przeznaczenie jako fotel do komputera.

Posiadam na stanie i polecam do kompa, regulacja na 5+, wygodny

Komentarz

• Ktoś pracujący w Play proszony o priv!
      #MuremZaBonusem

Komentarz

• Poleci ktoś szkołę języków obcych (najlepiej gdzie uczą w grupach 3-5 osób) do nauki hiszpańskiego za rozsądne pieniądze i przy okazji z najlepszym możliwie poziomem? Poziom totalnie podstawowy. Lokalizacja najlepiej w szeroko pojętym Śródmieście, ew. Mokotów.
        Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

Komentarz

• Zamieszczone przez invictus Zobacz posta
          Sam się nad tym fotelem/krzesłem zastanawiam dla syna do pokoju (ma 8 lat), mimo wszystko 900 zł (uwzględniając rabat 10% za karnet) to trochę sporo. Jest on dostępny stacjonarnie na Ł3 (a przynajmniej był w weekend), no i młody się napalił..

Ten drugi bez kółek to bardziej jak fotel, kosztuje/kosztował dokładnie 379 zł i wyglądał tak:

kupiłes fotel? możesz coś o nim napisac?

Komentarz

• Szukam kogoś z sieci Play. Chcę przedłużyć umowę i mam kilka pytań. Z góry dziękuję za ewentualny kontakt.

Komentarz

• Peaceful Hooligan / AWP / Kurtka / Przecena

http://ultrastreet.com.pl/produkt/pe...an-awp-kurtka/

UltraStreet Fan Page
              www.ultrastreet.com.pl

Komentarz

• Zamieszczone przez Space Jam Zobacz posta
                Szukam kogoś z sieci Play. Chcę przedłużyć umowę i mam kilka pytań. Z góry dziękuję za ewentualny kontakt.
                podbijam i również prosze o ewentualny kontakt

Komentarz

• Kupię meczowe koszulki z lat 80-tych i 90-tych. Płacę jak za prezydenta

Komentarz

• Zamieszczone przez PeCe Zobacz posta
                    Poleci ktoś szkołę języków obcych (najlepiej gdzie uczą w grupach 3-5 osób) do nauki hiszpańskiego za rozsądne pieniądze i przy okazji z najlepszym możliwie poziomem? Poziom totalnie podstawowy. Lokalizacja najlepiej w szeroko pojętym Śródmieście, ew. Mokotów.
                    W Espanoles mieli (kilka lat temu) fajne promocje. Jak chodziłem na studiach w godzinach okołopołudniowych, to miałem grupę 3 osobową, gdzie często byłem sam na zajęciach, więc za grosze była to indywidualna lekcja z nativem. Plusem były też poranne konwersacje w cenie kursu. Ale to było dawno, nie gwarantuję, że teraz też jest to wszystko

http://www.espanoles.pl/

Komentarz

• https://www.olx.pl/oferta/kurtka-tom...7-IDlN7Yk.html

Cena do dogadania.

Komentarz

• Witam mam do sprzedania Bluzę firmy Glorya rozmiar XL raz chodzona praktycznie nówka Warsaw athletic Department czarno szara rozpinana

Komentarz

• Ktoś pracujący w Play,proszę o priv,mam kilka pytań.

Komentarz

• Sprzedam grę na PS4 - Uncharted Zaginione Dziedzictwo
                            110zł - odbiór najlepiej Praga/Centrum
                            Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                            Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                            Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• Do sprzedania komputer HP TouchSMART 600 o przekatnej 23". Procesor: Intel Core i5 M430 2.27 GHz
                              Karta graficzna: NIVIDIA GeForce GT 230
                              Dysk twardy: 1,35 TB
                              System operacyjny: Windows 10

oraz Słuchawki Razer Kraken 2015

Komentarz

• Gdyby ktoś był zainteresowany mam do sprzedania:

1. Książka Alexander Swanston, Swanston Malcolm "Kompendium II wojny światowej" w twardej okładce - stan idealny

2. Grę na PS4 "Uncharted Kolekcja Nathana Drake'a".

Zapraszam na priv

Komentarz

Pracuję...
                                X