Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kupię meczowe koszulki Legii. Szczególnie lata 90-te.

Komentarz

• Muszę wymienić zarysowane szkiełko mineralne w sportowym zegarku Timex Yacht Racer. Niby mam gwarancję ale nie sądzę, żeby tego typu uszkodzenie zostało zakwalifikowane do naprawy gwarancyjnej. Prosiłbym o namiar na jakiś sprawdzony punkt, najlepiej jakby był prowadzony przez Legionistę. Może być priv.
      #MiśKazekteam

Komentarz

• Zamieszczone przez Traper Zobacz posta
        Podczas porządków przypomniałem sobie o lustrzance, która kilka lat była nieuruchamiana, nawet nie wiem czy dziala bateria itp. Jest jakieś miejsce w Warszawie gdzie mozna podjechać i sprawdzą co trzeba dokupic/wymienić?
        jeżeli jeszcze aktualne to możesz tutaj https://e-csi.pl/ zajrzeć można samemu podjechać na Wolę albo wysłać kurierem
        robią diagnozę i wyceniają przed robieniem.
        Kiedyś oddawałem tam Sony Alpha bo przestała działać lampa
        na drugi dzień już było zrobione, a wcześniej zadzwonili powiedzieli jaki to będzie koszt i czy robić .

Komentarz

• Mamy tu jakiegoś speca od ogólnopojętego car audio albo możecie kogoś polecić ?
          Ostatnio edytowany przez MałaMi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Szukam pilnie tego szala!

"(...) dzień spędzają głównie na wypoczywaniu w kryjówce, a polują przede wszystkim w nocy (...)"

Komentarz

• Zamieszczone przez Lynx Zobacz posta
              Szukam pilnie tego szala!

daj na priv

Komentarz

• Czy jest tu ktoś z play kto byłby tak miły i zaoferował ciekawą ofertę na przedłużenie abonamentu?

Komentarz

• Kupię książkę Uwolnić Maćka.

Komentarz

• https://sklep.legia.com/akcesoria/co...uwolnic-macka/

Komentarz

• Baczewskiego bardziej opłaca się brać w w hurtowniach, czy na promocji w sklepach wielkopowierzchniowych?
                      #MiśKazekteam

Komentarz

• Gdzie w Warszawie kupię w sklepie stacjonarnym kurtki SKYLINE Pit Bull??

dokładniej taką albo podobną
                        https://5.allegroimg.com/original/01...ff76b166f1b2b5

Komentarz

• Pytałem tu niedawno o szewca (mój starej daty szewc zakończył karierę, więc szukałem nowego). Oddałem ostatnio buty do szewca działającego przy ul. Hożej 21/23. Serdecznie polecam usługi tego zakładu, absolutna pierwsza liga jeśli chodzi o efekt końcowy.
                          Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                          - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                          Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Zamieszczone przez modzi Zobacz posta
                            Gdzie w Warszawie kupię w sklepie stacjonarnym kurtki SKYLINE Pit Bull??

dokładniej taką albo podobną
                            https://5.allegroimg.com/original/01...ff76b166f1b2b5
                            Sprawdzałeś w sklepie PitBulla na Madalińskiego?

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
                              Pytałem tu niedawno o szewca (mój starej daty szewc zakończył karierę, więc szukałem nowego). Oddałem ostatnio buty do szewca działającego przy ul. Hożej 21/23. Serdecznie polecam usługi tego zakładu, absolutna pierwsza liga jeśli chodzi o efekt końcowy.
                              Dzięki za info . Bo właśnie poszukuję jakiegoś szewca, który naprawiłby by szpile new rock mojej połowicy.
                              Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• Kolejna aukcja w akcji #rękadlaKarola. Archiwalne numery kultowej gazetki Nasza Legia.

http://allegro.pl/nasza-legia-archiw...959689299.html

Wykaz numerów znajdziecie w opisie aukcji.
                                Za przekazanie dziękujemy Radkowi!
                                Ostatnio edytowany przez NGA; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X