Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
    Gdzie aktualnie tanio wywołam zdjęcia? Chodzi o klasyczne zdjęcia, w rozmiarze jak do albumu. Jest tego ze trzysta sztuk, więc sporo.

Colorand mają teraz zniżkę na. 300szt

Lub. Empikfoto

Komentarz

• Jest na forum elektryk ?

Komentarz

• Dzięki za pomoc!
        Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
        - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
        Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Sprzedam szal Legii z finału PP w Bydgoszczy: http://allegro.pl/szalik-legia-warsz...947965591.html

Komentarz

• Czy ktoś szanownych z forumowiczów pracuje w drukarni? Sprawa dość delikatna. Priv.
            "Tam dom Twój, gdzie serce Twoje. "

Komentarz

• Zamieszczone przez Bijeczka Zobacz posta
              Czy ktoś szanownych z forumowiczów pracuje w drukarni? Sprawa dość delikatna. Priv.
              Napisz na priv.

Komentarz

• Szukam osoby z doświadczeniem we wdrożeniach Customer Interaction Center (ININ). Priv

Komentarz

• Sprzedam nowe koszulki z Deyną:
                  https://marshall.cupsell.pl/produkt/...erz-Deyna.html
                  https://marshall.cupsell.pl/produkt/...-wersja-B.html

Komentarz

• Poszukuję kogoś z "perfect English" z naszej forumki, najlepiej ze znajomością ang. biznesowego. Chciałbym podrzucić prosty tekst, 10-15 zdań do rzucenia okiem i ew. skorygowania składni/błędów

Komentarz

• Podczas porządków przypomniałem sobie o lustrzance, która kilka lat była nieuruchamiana, nawet nie wiem czy dziala bateria itp. Jest jakieś miejsce w Warszawie gdzie mozna podjechać i sprawdzą co trzeba dokupic/wymienić?

Komentarz

• Sprzedam bluze ktora zakupilem na forum kilka lat temu.Dostalem za duzy rozmiar,a los chcial zebym juz nie mial mozliwosci zamiany.
                        Bluza nigdy nie chodzona i nie prana.

Rozmiar XXL cena 100 pln plus przesylka.

"Mamy tez ministra spraw zagranicznych specjalnej troski, ktory pod wzgledem emocjonalnym zachowuje sie jak nastolatek i to taki z zespolem ADHD"

Komentarz

• Pilnie sprzedam kilka szali! priv

Komentarz

• Zamieszczone przez Traper Zobacz posta
                            Podczas porządków przypomniałem sobie o lustrzance, która kilka lat była nieuruchamiana, nawet nie wiem czy dziala bateria itp. Jest jakieś miejsce w Warszawie gdzie mozna podjechać i sprawdzą co trzeba dokupic/wymienić?
                            Jeżeli to Sony to na połczyńskiej przy tesco jest ich serwis

Komentarz

• Chcę kupić kilka rac do odpalenia przy okazji wesela kumpla. Zależy mi oczywiście, żeby były dobre jakościowo i nie pobrudziły pyłem garnituru i koszuli Jakie świecidełka i w jakim sklepie polecacie zakupić?

Komentarz

• Gdzie w szeroko pojętym centrum kupię dobre ciasta (od ręki)? Zależy mi na tym, żeby zapłacić faktycznie za ciasto, a nie markę, jak to ma czasem miejsce

Komentarz

Pracuję...
                                X