Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• OFERTA NIEAKTUALNA, KOSZULKA ZOSTAŁA SPRZEDANA

Sprzedam limitowaną koszulkę (egzemplarz nr.31/100) Legii Warszawa upamiętniającą stulecie klubu. Koszulka jest zupełnie nowa zapakowana w drewniane pudełko z sygnaturą LEGIA WARSZAWA 1916-2016 firmy Adidas. Rozmiar M.

Zapraszam: https://www.olx.pl/oferta/legia-wars...7-IDnWAn4.html

Cena: 179zł + 18,60zł przesyłka.
    Ostatnio edytowany przez Fanino; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Poszukuję szewca starej daty, który od lat naprawia obuwie. Dobrego szewca. Był taki przez lata przy ul. Wilczej, niestety zakończył ostatnio karierę, więc szukam zastępcy. Jeśli ktoś jest w stanie kogoś takiego polecić, to prośba o info. Dzięki.
      Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
      - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
      Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Może tutaj coś znajdziesz?

http://www.cechjanakilinskiego.waw.p...e=rzemieslnicy
        ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Mam do sprzedania nową, zafoliowaną koszulkę meczową, biała, rozmiar S. Sprzedam po normalnej cenie + dorzucę gratisy. Była jako prezent ale się zdublowały. Mam też możliwość wymiany na inny rozmiar, więc jakby ktoś potrzebował inny to wymienię i puszczę
          Możliwy odbiór jutro przed meczem

Komentarz

• Dzięki rey!
            Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
            - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
            Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Orientuje się ktoś, czy w Zakopanem puszczają ekstraklasę? Chodzi o jutrzejszy mecz z Piastem.

Komentarz

• Sprawdź: Sport Corner , ul.Mariusza Zaruskiego 2. Pare lat temu tutaj oglądałem

Komentarz

• Gdyby ktos znalazł albo słyszał że ktoś znalazł kamerke sportowa Xiaomi Yi koloru białego z kijem to jest prawdopodobne ze to moja. Zgubiona we wtorek Brodno,Tarchomin,Marki. Bardziej zalezy mi na zdjeciach syna ktore sa na karcie niz na samej kamerce. dla znaleźnego kasa jak za prezydenta.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• Orientuje sie ktos czy urzad pracy dostaje wiadomosc jak osoba zarejestrowana w nim lub korzystajaca z jakiegos stażu z urzedu zaklada wlasna działalnosc czy trzeba to zglaszac im osobiscie?

Komentarz

• Zamieszczone przez Piotrase Zobacz posta
                      Orientuje sie ktos czy urzad pracy dostaje wiadomosc jak osoba zarejestrowana w nim lub korzystajaca z jakiegos stażu z urzedu zaklada wlasna działalnosc czy trzeba to zglaszac im osobiscie?
                      danych raczej nikt nie przekazuje do UP (prędzej mają podgląd w jakiś rejestr gdzie mogą Cie wyszukać czy nie zostałeś zgłoszony gdzieś).

Wydaje mi się, że każdą zmianę musisz im zgłosić, bo zakładając działalność tracisz status bezrobotnego

Komentarz

• Sprzedam bilet na koncert Czad Festiwal 25.08 tego dnia gra Offspring. Co do ceny się dogadamy
                        Zegary odmierzają chwile już zużyte
                        Od razu stare, choć dopiero przeżyte
                        Teraz niepotrzebne, właśnie przetrawione
                        Na śmietnik historii zostają wywalone

Komentarz

• Poszukuje takiej książki, może ktoś ma i chce sprzedać?

Komentarz

• Łączone szale Legii, Reprezentacji i inne.
                            + damskie buty US POLO ASSN oraz damski portfel Guess

http://allegro.pl/listing/user/listi...272340&order=m

Zapraszam

Komentarz

• Sprzedam grę Monopoly wersję Legijną priv

Komentarz

• Przecena :
                                http://ultrastreet.com.pl/kategoria-...ount=36&paged=

UltraStreet Fan Page
                                www.ultrastreet.com.pl

Komentarz

Pracuję...
                                X