Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez NGA Zobacz posta
    W Otwocku czekaliśmy 3 tyg.
    Zamieszczone przez sebb Zobacz posta
    Wyrabiałem miesiąc temu i czekałem 2 tygodnie niecałe. Urząd Bielany.
    Ta opcja niecałe 2 tyg bardziej mi się podoba Dzięki Panowie!

Komentarz

• Autografy Legionistów dla kolekcjonerów, polecam! http://allegro.pl/legia-warszawa-uni...913098052.html

Komentarz

• Panowie czy bać się UFG i ewentualnej kary jeżeli auto jbyło ubezpieczone do 02.08 a ja je ubezpieczone dopiero 14.08 ??
        349meczów*
        71 goli*
        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Koleżka wystawia swoją Astrę na sprzedaż. Autko polecam, sam nim też śmigałem.

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6905996101
          Mówiła myśl, szanuj matkę, spełniaj marzenia,
          Kochaj życie jak wariat, wal w pysk jeśli trzeba,
          Podpal świat dla tej jednej - spal w cholerę,
          Słuchaj serca - dni na ziemi nie mamy za wiele.

Komentarz

• Do sprzedania pralka firmy Samsung WD7101CKW. Pojemność 10 kg. Do naprawy lub wymiany układ sterujący więcej informacji na priv.

Komentarz

• Czy jeżeli do paczki przesyłanej z USA zostało naliczone cło to znaczy, że była ona otwierana?

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
                Czy jeżeli do paczki przesyłanej z USA zostało naliczone cło to znaczy, że była ona otwierana?
                Niekoniecznie. Może nadawca podał wartość przy wysylce w USA

Komentarz

• Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                  Panowie czy bać się UFG i ewentualnej kary jeżeli auto jbyło ubezpieczone do 02.08 a ja je ubezpieczone dopiero 14.08 ??
                  Niestety tak, prędzej czy później przyjdzie kara. W Twoim przypadku to 2000 zł (za samochód osobowy), plus taki że nie przekroczyłeś 14 dni, wtedy by było 4000 zł.

Komentarz

• Witam - spoznilem sie na zapisy koszulki Legia Albo Śmierć to raz a dwa ze nie jestem z Warszawy a bardzo bym chcial ja zakupic - czy moze ktos ma na sprzedaż? rozmiar L

Komentarz

• Zamieszczone przez invictus Zobacz posta
                      Niestety tak, prędzej czy później przyjdzie kara. W Twoim przypadku to 2000 zł (za samochód osobowy), plus taki że nie przekroczyłeś 14 dni, wtedy by było 4000 zł.
                      a zakładając, że sprzedawca nie zgłosił jeszcze sprzedaży ?
                      349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                        a zakładając, że sprzedawca nie zgłosił jeszcze sprzedaży ?
                        To teoretycznie dostanie sprzedawca, ale jeżeli pokaże wtedy umowę k/s i potwierdzi tym że w tym czasie nie był już właścicielem, kara zostanie nałożona na Ciebie.

UFG już tego nie odpuszcza, dla nich to "czysta" kasa. Może przyjść nawet za pół roku (i dłużej..).

Komentarz

To teoretycznie dostanie sprzedawca, ale jeżeli pokaże wtedy umowę k/s i potwierdzi tym że w tym czasie nie był już właścicielem, kara zostanie nałożona na Ciebie.

UFG już tego nie odpuszcza, dla nich to "czysta" kasa. Może przyjść nawet za pół roku (i dłużej..).
                          Ale weryfikują wszystkich dokładnie czy jednak losowo ? Ostatecznie wykupiłem OC 07.08 wiec mam tylko 4 dni przerwy Jest szansa, że nie dostanę ?
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                            Ale weryfikują wszystkich dokładnie czy jednak losowo ? Ostatecznie wykupiłem OC 07.08 wiec mam tylko 4 dni przerwy Jest szansa, że nie dostanę ?
                            Powiem Ci tak, jako że jestem z branży i sporo tego typu przypadków, doświadczenie pokazuje że wyłapują nawet przerwy 1 dniowe.

Nikt nie musi już tego robić "ręcznie", maja bazę która aktualizuje się online (raportują to Towarzystwa Ubezpieczeń) i wskakują tam osoby z "dziurami" w OC.

Komentarz

Powiem Ci tak, jako że jestem z branży i sporo tego typu przypadków, doświadczenie pokazuje że wyłapują nawet przerwy 1 dniowe.

Nikt nie musi już tego robić "ręcznie", maja bazę która aktualizuje się online (raportują to Towarzystwa Ubezpieczeń) i wskakują tam osoby z "dziurami" w OC.
                              Priv
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

Komentarz

• Potrzebuję zrobić szkło z nadrukiem, filiżanki itd. Problem w tym, że wszędzie robią minimum 25 sztuk a to dla mnie za dużo. Zna ktoś firmę co zrobi w nakładzie 5-10 sztuk?

Komentarz

Pracuję...
                                X