Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jest na forum projektant wodno-kanalizacyjny ? albo czy ktoś może polecić ?

Komentarz

• Zamieszczone przez kubek Zobacz posta
      Jest na forum projektant wodno-kanalizacyjny ? albo czy ktoś może polecić ?
      Co trzeba zrobić?

Komentarz

• Kupię większe ilości oleju silnikowego, nawet z 10-15 litrów. Olej nie musi być pierwszej jakości, byle diesel na tym śmigał. No i cena też*najlepiej żeby była nieco niższa niż prostszy olej na stacji Priv.

Komentarz

• Zamieszczone przez Joot_F Zobacz posta
          Serdeczna prośba o info, gdzie zakupić dobre jakościowo i cenowo gadżety ochronne na nowy tel. (szkło na wyświetlacz i etui na tylną obudowę).
          Opcje internetowe odpadają, poszukuje punktu stacjonarnego w Warszawie. Wiem, że takowe są w galeriach handlowych, ale może jest taki który szczególnie polecacie?
          Polecam ten na Bemowie, obok Cinema City Klinika GSM

Komentarz

• Czy mógłby ktoś polecić hydraulika / złotą rączkę do wymiany węża odpływowego w zmywarce (Beko DFC04210W), działającego na Bemowie?

Komentarz

• Zamieszczone przez Seba.Kolos Zobacz posta
              Ksieciuniu, jechalem dwa tygodnie temu z Ursusa do Sopotu przez A2 + A1. Czas to 4 godzinki z jednym postojem. Dzisiaj Kobita jechala "siodemka" 3 godziny tylko do Ostrody... Jest co prawda sobota wieczor, ale mam nadzieje, ze pojechales wlasciwa droga
              Pojechałem wtedy A2+A1. .Na A2 luz,na A1 spory ruch i trafił mi się jakiś korek jeszcze przed Wloclawkiem, który wstrzymał mnie na ponad godzinę. Ale to było jakieś zderzenie, tego nie przewidzisz. Ale pewnie dzięki temu korkowi nie było dużych korków na bramkach (z 15 minut na pierwszej , 5 na drugiej ). Do Gdańska wyszło niecałe 5 godzin ( w tym 30 minut przerwy ) , więc jak na wyjazd w sobotę o 8 rano , to chyba nieźle.
              Dzięki wszystkim za sugestie i szerokiej drogi tym co dopiero będą ruszać.
              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Mam do sprzedania ławkę regulowaną, stojaki, sztangę (9kg bodajże) i obciążenia żeliwne 2x5kg, 2x10kg i 2x15kg. Do tego hantle bitumiczne 2x10kg i 2x20kg Oddam ten sprzęt za 600 zł. Ja mam multisport więc sprzęt się u mnie tylko kurzy. Odbiór osobisty w Łazach k/Warszawy. Dla zainteresowanych mogę zrobić foty, kontakt na Priv.
                Mówiła myśl, szanuj matkę, spełniaj marzenia,
                Kochaj życie jak wariat, wal w pysk jeśli trzeba,
                Podpal świat dla tej jednej - spal w cholerę,
                Słuchaj serca - dni na ziemi nie mamy za wiele.

Komentarz

• Kogoś z Axa lub ogólnie od ubezpieczeń proszę o kontakt. Pozdrawiam

Komentarz

• Sprzedam poniższe zegarki, oba okazy są nowe oraz są na gwarancji. Pochodzą z polskiej dystrybucji. Ceny do ustalenia prv.

https://www.zegarek.net/zegarki/time...TW5M05800.html

https://www.zegarek.net/zegarki/time...ex_T2P104.html

Komentarz

• Sprzedam cały zestaw do domowej siłowni firmy Marbo Sport z serii semi-pro

Szczegóły co do zestawu tutaj http://www.marbo-sport.pl/product-po...rbo-Sport.html

Sztanga http://www.marbo-sport.pl/product-po...rbo-Sport.html

Zestaw w bardzo dobrym stanie, ma lekko ponad rok. Do tego mam kilka hantli, 2 sztangi(tylko jedna pasuje do tego zestawu) i obciążenia ponad 100 kg w różnym stanie, od 20 kg po 1 kg. Zdecydowana większość stan bardzo dobry i dobry ale znajdzie się kilka(4?) zasłużonych talerzy. W grę wchodzi tylko odbiór osobisty

Przy okazji dodam że w dalszym ciągu szukam plakatów Ultrawersytetu Warszawskiego. Witraż i Sorry, taki mamy klimat już mam. Tylko w stanie bardzo dobrym

Zapraszam na priv
                      Ostatnio edytowany przez Kubańczyk; [ARG:4 UNDEFINED].
                      "Przechodniu powiedz współbraciom,
                      Że walczyliśmy mężnie i umierali bez trwogi
                      Ale z troską w sercu o losy Polski,
                      Losy przyszłych pokoleń – o Wasze losy"

Komentarz

• Sprzedam mazda CX-7 z 2008 roku. Polski salon, bezwypadkowa, co do ceny dogadamy się ...

https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-cx-7-ID6z09jx.html?action=show&id=6014004559&utm_source =serviceletterManageAd&utm_medium=email&utm_campai gn=diplayLink#xtor=EREC-55-[id1]-20170724-[diplayLink]-2476571@1-20170724093656

Komentarz

• Do wynajęcia od września mieszkanie 2 pokojowe 46m2 (2 pokoje z kuchnią plus 125 m2 ogródka) w Pruszkowie. Osiedle zamknięte, mieszkanie urządzone. Pytania na Prv

Komentarz

• Poleci ktoś tani nocleg w Płocku?
                            "...no i główna zasada
                            nikt nas nigdzie nie lubi to zła sława Warszawa
                            ja nie mówię szeptem gdy mówię skąd jestem"

Komentarz

• Ktoś z forumki pracuję albo ma kogoś bliskiego w Auto Viva lub Krotosky-Cichy ( chodzi o zakup auta ) ?
                              bałagan i porządek to tylko liczby...

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
                                Czy jest tu ktoś, kto skutecznie uniknął kary za parkowanie, np. za pośrednictwem anuluj-mandat.pl? Nie chodzi mi o brak wniesienia opłaty za parkowanie, a o nieprzepisowe parkowanie.

Tradycyjnie rzecz rozbija się tu o kwestię wskazania / niewskazania osoby, której powierzyło się samochód.

Jeśli ktoś skutecznie temat załatwił, to prośba o priv.
                                Nie wiem czy nadal aktualne ale zerknij tutaj:

https://anuluj-mandat.pl/post/zle-we...zle-parkowanie
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Pracuję...
                                X