Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Gdzie w Nieporecie mozna obejrzec dzisiejszy mecz???
    Jedno Miasto
    I Jeden Klub
    Legia Warszawa
    Legia az po Grob

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
      Ktoś jeszcze coś podpowie?
      Nie wiem jak progres na siódemce, ale jeszcze pół roku temu była to straszna męczarnia. Autostradami lecisz, zapłacisz trochę więcej, ale komfort i luz.

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
        Coroczne pytanie, ale w końcu sytuacja na drogach jest zmienna: w sobotę rano do Trójmiasta (z dziećmi): siódemką, A2+A1 przez Stryków, A1 przez Toruń czy jeszcze jakoś inaczej?
        Ksieciuniu, jechalem dwa tygodnie temu z Ursusa do Sopotu przez A2 + A1. Czas to 4 godzinki z jednym postojem. Dzisiaj Kobita jechala "siodemka" 3 godziny tylko do Ostrody... Jest co prawda sobota wieczor, ale mam nadzieje, ze pojechales wlasciwa droga
        Jedno Miasto
        I Jeden Klub
        Legia Warszawa
        Legia az po Grob

Komentarz

• Kilka ciekawych szali Legii i Zagłębia ! Zapraszam !

http://allegro.pl/listing/user/listi...835196&order=m
          BĘDZIN URSUS

Komentarz

• Jako, że dosyć długo byłem mocno poza tematem, a dzisiaj dzwonił do mnie kumpel, poszukuję:
            Koszulek PDW, rozmiar L i XL. Jeżeli ktoś ma na zbyciu- proszę o priva.
            "Później mówiono, że człowiek ten nadszedł od północy; od Bramy Powroźniczej. Szedł pieszo, a objuczonego konia prowadził za uzdę. Było późne popołudnie i kramy powroźników i rymarzy były już zamknięte, a uliczka pusta"

Komentarz

• Szukam koszulek z czasów Legia DAEWOO. Jak coś macie na sprzedaż to proszę o priv.

Komentarz

• Mam do sprzedania nieużywane skórzane rękawice bokserskie masters RBT-PL 12 oz. Cena 120 zł. Priv

Komentarz

• Czy jest tu ktoś, kto skutecznie uniknął kary za parkowanie, np. za pośrednictwem anuluj-mandat.pl? Nie chodzi mi o brak wniesienia opłaty za parkowanie, a o nieprzepisowe parkowanie.

Tradycyjnie rzecz rozbija się tu o kwestię wskazania / niewskazania osoby, której powierzyło się samochód.

Jeśli ktoś skutecznie temat załatwił, to prośba o priv.
                  Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                  - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                  Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Jest na forum ktoś pracujący w PKP Cargo ?

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• Panowie, poszukuję namiaru na sprawdzony sklep internetowy z odżywkami? Poleci coś ktoś?

@waco Bardzo dziękuje!
                      Ostatnio edytowany przez wLd; [ARG:4 UNDEFINED].
                      Prawdziwe zwyciestwo musieli odnieść komunisci ,nie tak jak wielu zakłada pomiędzy rokiem 1956 a 1970,ale w roku 1989,kiedy pod uniesionym w góre kloszem,wystrzelił produkt ich chowu.
                      Rafał Gan-Ganowicz – Kondotierzy

Komentarz

• sklep.kfd.pl

BTW może komuś Opla? :P https://www.otomoto.pl/oferta/opel-s...-ID6ySunN.html

Komentarz

• Posiadam dostęp do niemal każdych perfum w nieco niższych cenach niż w sklepie. 100% oryginały, w razie pytań priv.

Komentarz

• Zamieszczone przez patryk1916 Zobacz posta
                            Posiadam dostęp do niemal każdych perfum w nieco niższych cenach niż w sklepie. 100% oryginały, w razie pytań priv.
                            podbijam na pw.

Komentarz

• http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=15360
                              #MuremZaBonusem

Komentarz

• Serdeczna prośba o info, gdzie zakupić dobre jakościowo i cenowo gadżety ochronne na nowy tel. (szkło na wyświetlacz i etui na tylną obudowę).
                                Opcje internetowe odpadają, poszukuje punktu stacjonarnego w Warszawie. Wiem, że takowe są w galeriach handlowych, ale może jest taki który szczególnie polecacie?

Edit: dzięki MałaMi
                                Ostatnio edytowany przez Joot_F; [ARG:4 UNDEFINED].
                                "Ja tu nie przyjechałem, ja tu przyszedłem na świat!"

Komentarz

Pracuję...
                                X