Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez blazey-bialoleka Zobacz posta
    Polecam firmy lub ze strony mycharge.com.
    Gdzie dostanę plandekę na auto? Auto bedzie dłuższy czas stało. Pozdrawiam
    http://www.jula.pl/catalog/motoryzac...mochod-619408/
    http://www.norauto.pl/wyposazenie/po...ch-l-hatch-k-1
    http://allegro.pl/pokrowiec-na-samoc...937949483.html

Komentarz

• Gdzie wymienię baterię do Sony Z1 , oczywiście na poczekaniu tylko wchodzi w rachubę.

Ktoś coś ????

Z góry dzięki
      " Ojczyzny nie zabiorą Ci nigdy jeśli nosisz ją w swoim sercu "

Komentarz

• Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
        Jeśli dasz radę wytrzymać odcinek od kawałka przed Kołbielą do mniej wiecej początku obwodnicy Garwolina który może być zajebany jak w każdy piątek to leć normalnie na Lublin s17, możesz ominąć ten kawałek jadąc Puławska-Piaseczno-Góra Kalwaria-Dziecinów-Osieck-Pilawa, na pewno Twoje nerwy będą mniej zszargane (no może oprócz kawałka przez GK ), od Pilawy dalej s17 tak jak w przypadku jazdy przez Kołbiel...jest jeszcze kilka innych tras oprócz s17, ale jakość dróg zdecydowanie gorsza, nie wiem jak tam z remontami na tą chwilę i czy w ogóle coś się dzieje...
        Google podpowiada trasę przez Siedlce, jest aż taka zła? Trasą na Lublin jechałem w maju w piątek i wiem, jak to mniej więcej wygląda. Tyle, że trasa s17 jest trochę naokoło
        Mówiła myśl, szanuj matkę, spełniaj marzenia,
        Kochaj życie jak wariat, wal w pysk jeśli trzeba,
        Podpal świat dla tej jednej - spal w cholerę,
        Słuchaj serca - dni na ziemi nie mamy za wiele.

Komentarz

• Coroczne pytanie, ale w końcu sytuacja na drogach jest zmienna: w sobotę rano do Trójmiasta (z dziećmi): siódemką, A2+A1 przez Stryków, A1 przez Toruń czy jeszcze jakoś inaczej?
          Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez deszcz Zobacz posta
            Google podpowiada trasę przez Siedlce, jest aż taka zła? Trasą na Lublin jechałem w maju w piątek i wiem, jak to mniej więcej wygląda. Tyle, że trasa s17 jest trochę naokoło
            Przez Siedlce nie jechałem nigdy, więc nie wiem...ale jest to tzw. trasa 101 zakretów, mało przyjemna jazda...zawsze jechaliśmy prosto na Lublin i w samym Lublinie odbijaliśmy na Włodawę, podałem Ci s17 ze wzgledu na komfort jazdy, praktycznie do samego Lublina to prosto jak w mordę strzelił, nie patrzyłem na ilość km...jest też alternatywa przez Kock, ale prowadzi przez totalne wsie, non stop ciagniki, krowy, konie, ale droga z ładnymi widokami
            #MuremZaBonusem

Komentarz

• Jest na forum ktoś pracujący w UPC? Sprawa dotyczy przedłużenia umowy.

Komentarz

• I ja bym się podłączył pod to pytanie o UPC, bo w sierpniu umowa mi się kończy.

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                  Coroczne pytanie, ale w końcu sytuacja na drogach jest zmienna: w sobotę rano do Trójmiasta (z dziećmi): siódemką, A2+A1 przez Stryków, A1 przez Toruń czy jeszcze jakoś inaczej?
                  Tłok do Strykowa.Pozniej dość luźno aż do bramki przed Gdańskiem .O ile pogoda będzie typowo letnia (czyli deszcz .. ) ,to nie powinno być większego tłoku do płatności .S7 nie wiem jaką jest alternatywą ,bo jeżdżę do Stolicy i z powrotem tylko A1+A2.
                  Ostatnio edytowany przez Stout; [ARG:4 UNDEFINED].
                  "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Koszulki Legii - Podróby.

http://allegro.pl/koszulka-pilkarska...885908266.html

Jakby ktoś licytował, to wszystkie 3 koszulki tego typa to podróby. Radzę uważać.

Komentarz

• Szale Legii i Zagłębia !

http://allegro.pl/listing/user/listi...835196&order=m
                      BĘDZIN URSUS

Komentarz

• Zamieszczone przez Koszulki (L) Zobacz posta
                        Koszulki Legii - Podróby.

http://allegro.pl/koszulka-pilkarska...885908266.html

Jakby ktoś licytował, to wszystkie 3 koszulki tego typa to podróby. Radzę uważać.
                        Serio? Ja licytowałem, ale do 150 zł. Teraz cena za choćby zieloną to już dla mnie abstrakcja. Dlaczego to niby podróby? Sprawdzałem i wyglądają identycznie z oryginalnymi.

Edit.
                        Na podróbę to prędzej ta wygląda, ponieważ nie było takiego wzoru koszulek.
                        http://allegro.pl/koszulka-legia-war...879414692.html
                        Ostatnio edytowany przez Blazin; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Kupię szalik " MOCNO LEGIA " pisać na priv.

Komentarz

• Zamieszczone przez Blazin Zobacz posta
                            Serio? Ja licytowałem, ale do 150 zł. Teraz cena za choćby zieloną to już dla mnie abstrakcja. Dlaczego to niby podróby? Sprawdzałem i wyglądają identycznie z oryginalnymi.

Edit.
                            Na podróbę to prędzej ta wygląda, ponieważ nie było takiego wzoru koszulek.
                            http://allegro.pl/koszulka-legia-war...879414692.html
                            Ta to już w ogóle. Wszystkie 3 to podróby. Gość kupił katalogowe koszulki adidasa i porobił na nich nadruki.
                            1. Zielona. Na oryginale nadruk jest zrobiony coś ala sitodrukiem ledwo wyczuwalny pod palcem. Tu typ zrobił bezczelnie gumą.
                            2. Czerwona. Podobna sytuacja jest użyta chamska guma która nie występowała na tym rodzaju koszulek. Powinien być albo flock - meszek. Lub sito.
                            3. Biała Liga Mistrzów. Tutaj też pojechał po bandzie. L-ka z przodu świeci się jak psu jajaw porównaniu do canal +. Piłeczka z logo ten sam materiał co L-ka, nówka aż po oczach razi. Powinna być pomarszczona i gwiazdki zrobione haftem. Tutaj proste i błyszczące jakby wczoraj ją naklejał.

Także przy takich zakupach lepiej się skonsultować.
                            Pozdr

Ps. kupię koszulki Legii

Komentarz

• Rozumiem, że Ty masz oryginalne stąd łatwiej Ci porównać? Powiem Ci, że w ogóle nie zwróciłbym na to uwagi. Porównałem sobie po prostu z koszulkami z l.info i wydawały mi się w porządku...

Komentarz

• Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
                                Jeśli dasz radę wytrzymać odcinek od kawałka przed Kołbielą do mniej wiecej początku obwodnicy Garwolina który może być zajebany jak w każdy piątek to leć normalnie na Lublin s17, możesz ominąć ten kawałek jadąc Puławska-Piaseczno-Góra Kalwaria-Dziecinów-Osieck-Pilawa, na pewno Twoje nerwy będą mniej zszargane (no może oprócz kawałka przez GK ), od Pilawy dalej s17 tak jak w przypadku jazdy przez Kołbiel...jest jeszcze kilka innych tras oprócz s17, ale jakość dróg zdecydowanie gorsza, nie wiem jak tam z remontami na tą chwilę i czy w ogóle coś się dzieje...
                                Dzieje się, wszak budują S17
                                Może nie ma jakichś uciążliwych wahadeł, ale są zwężenia, brak pobocza, wyjazdy z budowy. Niby tragedii nie ma, ale o tej porze przy zjeździe z obwodnicy Garwolina też się zapewne zakorkuje. Przed światłami przy Pilawie również. No i uwaga na fotoradary, jest ich za Kołbielą bodaj 5 (większość w okolicach Ryk). Ale ogólnie dróżka do polecenia.

Komentarz

Pracuję...
                                X