Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Cześć, był tu taki fajny temat w którym opisywaliśmy swoje pierwsze wyjazdy itp - podpowie ktoś jak się zwał, bo nie mogę znaleźć. Dzięki.

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

• Zamieszczone przez bkt Zobacz posta
      Cześć, był tu taki fajny temat w którym opisywaliśmy swoje pierwsze wyjazdy itp - podpowie ktoś jak się zwał, bo nie mogę znaleźć. Dzięki.
      http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=912 ten?

Komentarz

• Siostry i bracia!
        2 komplety extra garnków od Magdy Gessler oryginalnych mam
        http://mghome.com.pl/produkt/zestaw-...tow#ad-image-0
        Oddam po 350 plnów

Zapraszam na PW

Komentarz

• Sklep stacjonarny z dużym wyborem kurtek Alpha Industries poszukiwany.

Edyta: 1980ps podziękował!
          Ostatnio edytowany przez Kaczor14; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• mam do sprzedania dwa bilety na GP Polski na żużlu na 13.05 na górną trybunę na pierwszym łuku - nie mogę iść, zwrócić się nie da, więc jeśli ktoś jest chętny to po 80zł/szt sprzedam (jak kupowałem na początku roku to tyle kosztowały, aktualnie są o 10 droższe)

Komentarz

• Jeżeli pracuję na podstawie umowy zlecenie to kto odpowiada za brak aktualnych badań lekarskich?
              Pani kadrowa, która nie dała mi skierowania czy ja , że tego nie przypilnowałam?
              Istnieją tylko dwie rzeczy, które można zrobić z czasem:
              spędzić go lub wykorzystać.
              James Arthur Ray

Komentarz

• Zamieszczone przez amanda Zobacz posta
                Jeżeli pracuję na podstawie umowy zlecenie to kto odpowiada za brak aktualnych badań lekarskich?
                Pani kadrowa, która nie dała mi skierowania czy ja , że tego nie przypilnowałam?
                Obstawałbym przy winie pracodawcy, to on kieruje pracownika na badania, określa ich zakres.
                http://kadry.infor.pl/bhp/badania-le...lekarskie.html
                Dodatkowo pamiętaj, że nie ma konieczności kierowania wszystkich zleceniobiorców na badania, jedynie kiedy szczególny charakter pracy tego wymaga.
                Ostatnio edytowany przez Kawa; [ARG:4 UNDEFINED].
                "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Dziękuję bardzo, tak myślałam. U mnie w pracy wymagane są badania , ale Pani kadrowa twierdzi, że ma wszystko pod komtrolą...
                  Istnieją tylko dwie rzeczy, które można zrobić z czasem:
                  spędzić go lub wykorzystać.
                  James Arthur Ray

Komentarz

• Posiadam Levisy 501 ciemne, klasyczne jeansy. Rozmiar z metki: W31 L32. Założone 3 razy, cena w sklepie to 319zł mnie interesuje 100zł.
                    Zegary odmierzają chwile już zużyte
                    Od razu stare, choć dopiero przeżyte
                    Teraz niepotrzebne, właśnie przetrawione
                    Na śmietnik historii zostają wywalone

Komentarz

• Sprzedam: spodnie Tommy Hilfiger 32/30
                      Spodnie Lee 32/32
                      Spodenki Polo Ralph Lauren M
                      Bokserki rożne rodzaje i rozmiary Lacoste/Michael Kors
                      Licencjonowana bluza kurtka NBA New York Knicks
                      https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/HkTd/

Komentarz

• Dzięki Kolego!

Yhm to nie jest ten temat. Tamten miał xx albo xxx stron
                        Ostatnio edytowany przez bkt; [ARG:4 UNDEFINED].

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kaczor14 Zobacz posta
                          Sklep stacjonarny z dużym wyborem kurtek Alpha Industries poszukiwany.
                          http://predathor.pl/kontakt/
                          Byłem tam jakieś 4 lata temu i do tej pory w Warszawie na większy wybór nie trafiłem.

Komentarz

• Czy ktoś z Was orientuje się może w czymś takim jak dieta przed chemioterapią? Czy coś takiego jest w ogóle stosowane? Chodzi mi o wzmocnienie organizmu przed zabiegami. Nie wiem jeszcze jaki to rodzaj chemii miałby być, ale zależy mi na czasie i może po prostu ktoś miał z tym styczność. Ewentualnie może zna jakiegoś dietetyka, który czymś takim się zajmuje. Jeśli ktoś ma taką wiedzę to proszę o kontakt na priv.
                            Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

Komentarz

• Zamieszczone przez Koko Zobacz posta
                              Czy ktoś z Was orientuje się może w czymś takim jak dieta przed chemioterapią?
                              ED: masz info na pw.
                              Ostatnio edytowany przez brawurka; [ARG:4 UNDEFINED].
                              Mózgi są niesamowite. Gdyby tak każdy mógł mieć po jednym.

Komentarz

• Szukam drukarni najtańszej w Warszawie, druk czarno-biały na dużą skale, na początek 2-3tyś stron z nadzieją, że w przyszłości da rade jeszcze więcej.

Komentarz

Pracuję...
                                X