Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• https://www.olx.pl/oferta/buty-fred-...7-IDldb8I.html

Komentarz

• Zamieszczone przez Raaaku1916 Zobacz posta
      http://allegro.pl/show_item.php?item=6769186665 Może ktoś będzie zainteresowany
      szkoda ze jestem przed wyplata :/

Komentarz

• Zamieszczone przez skrzep Zobacz posta
        szkoda ze jestem przed wyplata :/
        Jeszcze się nie sprzedała, więc wypłata może dojdzie

Komentarz

• Zamieszczone przez Raaaku1916 Zobacz posta
          Jeszcze się nie sprzedała, więc wypłata może dojdzie
          Dopiero 10 kwietnia peci peci beda

Komentarz

• Potrzebuję tylnej lampy do Hondy Civic VII, 5-dzrzwi, HB, 2004. Ma ktoś dostęp do nie drogich części?
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Tydzień temu na koszu znaleziona została kk na Emila P. W celu odbioru zapraszam na priv
              Wszystko co mamy to te trybuny szare - nie odejdziemy stąd chociaż nieraz są koszmarem

Kuchy King!

Komentarz

• Szukam kogoś jeżdżącego z Łosic, ewentualnie Siedlce.
                " Ojczyzny nie zabiorą Ci nigdy jeśli nosisz ją w swoim sercu "

Komentarz

• Szukam namiaru na firmę zajmującą się sprzedażą akcesori treningowych do piłki nożnej (firma typu http://yakimasport.pl) p.s kogoś kumatego w tym temacie proszę o priv
                  Ostatnio edytowany przez tomekk; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• http://allegro.pl/sony-xperia-z5-com...773595944.html

moze ktos bedzie zainteresowany

Komentarz

• 1. Potrzebuję podpisu pod praktykami studenckimi w jakimś szpialu. (podpis z trzech działów). Jest ktoś w stanie pomóc? Priv.

2. Zmiana opon w RADZYMINIE. Gdzie tanio? Ed. Nieaktualne
                      Ostatnio edytowany przez startowiec55; [ARG:4 UNDEFINED].
                      "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

Komentarz

• Poszukuję nowej kosiarki spalinowej za około 500 zł. Coś sprawdzonego?

Komentarz

• Mam do przekazania 1% podatku z rozliczenia.
                          Jeśli ktoś zna/ma osobę , której można przekazać to niech podrzuci KRS.

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
                            Mam do przekazania 1% podatku z rozliczenia.
                            Jeśli ktoś zna/ma osobę , której można przekazać to niech podrzuci KRS.
                            Jeśli można, to polecam przekazać na tego dzielnego Stasia:
                            http://dzieciom.pl/podopieczni/22988
                            "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                            Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                            Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                            Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                            "
                            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Miał ktoś przypadek braku zwrotu gotówki na Allegro?

Pierwszy raz mi się przydarzyło żeby gość nie chciał oddać mojego hajsu.

Sprawa wygląda tak: kupiłem kurtkę, hajs od razu po aukcji wpłaciłem, gość napisał, że otrzymał pieniądze i następnego dnia wysyła kurtkę. Ta doszła, jednak okazało się, że jest sporo za mała. Odesłałem ją na wskazany adres i napisałem maila. Odpisał, że jak wróci kurtka to odda hajs. Od tego momentu kontakt z gościem się urwał. Wiem, że kurtka do niego dotarła (mam potwierdzenie wysyłki). Widzę, że wystawił kurtkę na nowo na Allegro, ale kontaktu z nim żadnego. Dziś mija 14 dni odkąd otrzymał z powrotem kurtkę.

Co robić, telefonu żadnego nie odbiera, na maile nie odpisuje. Jakie są szanse na odzyskanie pieniędzy? Czy serwis Allegro coś pomaga w takiej kwestii?
                              Zegary odmierzają chwile już zużyte
                              Od razu stare, choć dopiero przeżyte
                              Teraz niepotrzebne, właśnie przetrawione
                              Na śmietnik historii zostają wywalone

Komentarz

• Zamieszczone przez nict Zobacz posta
                                Miał ktoś przypadek braku zwrotu gotówki na Allegro?

Pierwszy raz mi się przydarzyło żeby gość nie chciał oddać mojego hajsu.

Sprawa wygląda tak: kupiłem kurtkę, hajs od razu po aukcji wpłaciłem, gość napisał, że otrzymał pieniądze i następnego dnia wysyła kurtkę. Ta doszła, jednak okazało się, że jest sporo za mała. Odesłałem ją na wskazany adres i napisałem maila. Odpisał, że jak wróci kurtka to odda hajs. Od tego momentu kontakt z gościem się urwał. Wiem, że kurtka do niego dotarła (mam potwierdzenie wysyłki). Widzę, że wystawił kurtkę na nowo na Allegro, ale kontaktu z nim żadnego. Dziś mija 14 dni odkąd otrzymał z powrotem kurtkę.

Co robić, telefonu żadnego nie odbiera, na maile nie odpisuje. Jakie są szanse na odzyskanie pieniędzy? Czy serwis Allegro coś pomaga w takiej kwestii?

Jak najbardziej Allegro pomoga w takich kwestiach. Jak masz potwierdzenie, że dzwoniłeś, pisałeś i zero odpowiedzi, a kasy nie ma to możesz zgłosić się do tzw "Programu Ochrony Kupujących"(poczytaj sobie o tym masz krok po kroku co robic), ale równolegle musisz zgłosić sprawę na policję. Spróbuj jeszcze odezwać się do gościa, że jak nie odpowie to zgłaszasz to właśnie na policję , często pomaga i w cudowny sposób jest kontakt.
                                Ostatnio edytowany przez amanda; [ARG:4 UNDEFINED].
                                Istnieją tylko dwie rzeczy, które można zrobić z czasem:
                                spędzić go lub wykorzystać.
                                James Arthur Ray

Komentarz

Pracuję...
                                X