Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Sprzedam złotą zawieszkę 3 próby Legii Warszawa. Jedyna w swoim rodzaju robiona na zamówienie na 100-lecie istnienia klubu. Cena: 1500 zł. Po więcej informacji proszę o kontakt telefoniczny: 512-008-877

Ostatnio edytowany przez Zorro1712; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Jutro Ci wyślę smsem namiar na konkretną ekipe

Zamieszczone przez Francais Zobacz posta
      Wyciszał ktoś kiedyś sufit w bloku? ma jakieś doświadczenie lub sposób/ekipe godną polecenia do takich akrobacji?
      Ostatnio edytowany przez gt_man; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Legia Warszawa bluza wyjazdowa kolekcja DNA

Robiac porzadki w szafie znalazlem nie uzywaną bluze Legii na sezon 2014/2015. Bluza w folii, z metkami, mozliwosc obejrzenia przed zakupem (Wola, Śródmieście). Rozmiar: M

Cena jaka mnie interesuje 219zł.
        Zdjęcia pogladowe jak wygląda

Komentarz

• Zamieszczone przez Zakne Zobacz posta
          Robiac porzadki w szafie znalazlem nie uzywaną bluze Legii na sezon 2014/2015. Bluza w folii, z metkami, mozliwosc obejrzenia przed zakupem (Wola, Śródmieście). Rozmiar: M

Cena jaka mnie interesuje 219zł.
          Zdjęcia pogladowe jak wygląda

Priv

Komentarz

• Pierwsze primo, dzięks za odzew.

Zamieszczone przez Seba.Kolos Zobacz posta
            Wata mineralna 5cm i podwieszany sufit z plyt gipsowych. Najszybszy, najprostszy sposob
            Problem polega na tym,że jest szafa, która już prawie dobija do sufitu i kazdy cm jest ważny, w opcji, 5cm waty+płyta karton gipsowa, dojdę zaraz do blisko 10cm i może się okazać,że nowa szafa będzie do wyrzucenia. Każdy centrymetr na wagę złota.
            Zamieszczone przez gt_man Zobacz posta
            Jutro Ci wyślę smsem namiar na konkretną ekipe
            dawaj dawaj tego magika
            Mon honneur s'appelle fidélité

joł mordo

Komentarz

• @Francais
              Płytą miarki nie oszukasz ale najmniejszy wymiar to 6,5cm i mniej sie nie da. Przynajmniej mnie tu tak nauczyli Z ciekawosci daj znaka co z tego wyszło!
              Jedno Miasto
              I Jeden Klub
              Legia Warszawa
              Legia az po Grob

Komentarz

• Francais - nie wiem ile tego masz, i nie wiem jak jest z dostępnością, ale najlepsze wyciszenie uzyskasz przy użyciu płyty wermikulitowej, w porównaniu z wełną - współczynnik izolacji aku jest bodaj 4 razy słabszy.

edyta: sprawdź jeszcze płyty z perlitu
                Ostatnio edytowany przez meraś; [ARG:4 UNDEFINED].
                bałagan i porządek to tylko liczby...

Komentarz

• Francais
                  Ja wygłuszałem pokój pianką akustyczną taką jak w studiach nagraniowych. Nie jest najtaniej ale efekt bardzo dobry i sama pianka 5cm (ja mam 6,5) powinna wystarczyć. Mocowanie na klej wiec mały ubytek
                  Podnieśliśmy się, by zniszczyć tych, dla których ta ziemia nie znaczy nic.

Komentarz

• Sprzedam szal Legia-Pogoń (Japy Krewne) priv!

e: nieaktualne
                    Ostatnio edytowany przez o(L)ek; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Poszukuje czarnych Nike Air Force One w damskich rozmiarach. Najlepiej stacjonarnie, w Warszawie. Komuś sie może rzuciły w oczy ?
                      "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

Komentarz

• Chciałbym ponakładać dwa zdjęcia (przedwojennej Warszawy i obecnej) na jedno, żeby wyświetlały się po sobie co ileś tam sekund. Jest jakiś program do tego, najlepiej darmowy ?
                        http://www.sppw1944.org

PamiętajMY

"To jest warszawska sprawa, jak sądzę: tu należy szukać wyjaśnień w problemach i tradycjach naszego miasta, w jego nastrojach i kolorycie. Stara, klasyczna, detektywna szkoła zawodzi w takich wypadkach, gubi się w jaskrawościach warszawskich sytuacji i warszawskich temperamentów."

Komentarz

• Ktoś może się orientuje, jaka czcionka jest użyta w legijnych szablonach, bodajże tych które były kiedyś sprzedawane przez WFS?

Komentarz

• Zamieszczone przez BarteZ93 Zobacz posta
                            Ktoś może się orientuje, jaka czcionka jest użyta w legijnych szablonach, bodajże tych które były kiedyś sprzedawane przez WFS?
                            nie do końca pamiętam wygląd szablonu, ale kojarzy mi się, że mógł to być Ballpark Weiner - http://www.dafont.com/ballpark-weiner.font - tu mozesz pobrac, a i podglad po prostu ogarnac dowolnego tekstu

Komentarz

• https://propaganda24h.pl/pl/p/Szampa...75L-karton/383

Do sprzedania mam klasy premium szampan , dla forumowiczów za jedyne 100 zł

Zainteresowanych zapraszam na priv

Komentarz

• Sprzedam koszulkę polo "PamiętaMY" wydaną z okazji okrągłej 70 rocznicy Powstania Warszawskiego.

Koszulka używana, stan dobry. Rozmiar: XL

Wymiary: długość 71 cm, szerokość: 55 cm

Komentarz

Pracuję...
                                X