Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Cześć,

Jakby ktoś chciał dobrej jakości koszulki z haftowaną flagą Polski - niech piszę śmiało. Zrobimy zniżki dla legionistów w sklepie POLSKY - Patriotyczna odzieżl

Komentarz

• Potrzebuję kupić ramę jak na zdjęcia ok 100cm na 70 cm, ale taką pustą w środku. Chcę konkretnie pomalować w środku farbą tablicową, a obawiam się, że jak niczym tego nie oddzielę to córeczka pomaże całe ściany Kompletnie nie mogę tego znaleźć nigdzie. Może ktoś robił coś podobnego i ma jakiś inny ciekawy patent jak to zrobić.
      Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

Komentarz

• Sprzedam:

Droga Legionisty
        2012 - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
        2013 - 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
        2014 - 17, 18

9zł/zin

LEGION (poprzednik Drogi Legionisty)
        2004 - 15
        2006 - 19
        2008 - 21, 22, 24 (2x), 25
        2009 - 26, 27, 28, 31

5zł

LEGIA FANS (Kwidzyn)
        2005 - 1, 2, 3
        2006 - 4, 5, 6, 9, 10
        2009 - 16

4zł

Książki
        Taniec na linie - Łukasz Grower 20zł (zarezerwowana)
        Krew na stadionach - Michał Buczak 17zł (zarezerwowana)
        Nasza historia staje się legendą - Jan Galernicki 15zł (zarezerwowana)
        W moim sercu Lech... Czyli o kibicach Kolejorza - Józef Djaczenko 20zł (zarezerwowana)
        Liga Chuliganów oraz Pamiętnik kibica - Roman Zieliński po 10zł (zarezerwowana)
        Hoolifan - 30 years of hurt (po niemiecku) - Martin King i Martin Knight 12zł
        Jestem kibolem - Krzysztof Korsak 17zł (zarezerwowana)

Ponadto jeśli kogoś interesuje:

Ostatnio edytowany przez Adam90; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Do naszych bukmacherów forumowych, na fortunie jest jakaś zniżka, bonus za bycie kibicem Legii?

Komentarz

• Jeśli ktoś miałby ochotę oddam 2 bilety na jutrzejszy koncert na Smykofonia na Elektoralnej "Muzyka od kuchni". http://www.smykofonia.pl/4-i-5-luteg...yka-od-kuchni/ godzina 12:30. Biletów nie trzeba nigdzie odbierać, tylko wydrukować, jakby co prześlę linka do wydruku. Niestety córeczka mi się rozchorowała.
            Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

Komentarz

• Podbijam. 6h do końca licytacji.

Zamieszczone przez NGA Zobacz posta
              Startujemy z kolejna edycja aukcji dla Kacperka Dany. Zapraszamy do licytacji, podbijania cen oraz udostępniania tego posta, tak żebyśmy mogli dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców. Pamiętajcie, że cały czas nie chodzi tylko o wylicytowane gadżety, a o pomoc w walce o zdrowie małego Kacpra! Tym razem mamy wystawioną koszulkę Legijnego Garwolina z autografami piłkarzy Legii Warszawa, kilka szalików, magazyny "Mazowieccy Kibice" oraz vlepki. PomagaMY!

http://allegro.pl/listing/user/listi...676023&order=t

Komentarz

• http://allegro.pl/kurtka-the-north-f...707013040.html

Polecam

Komentarz

• Może ktoś z was ma lub wie gdzie takie coś można pożyczyć na kilka dni - odwdzięczę się!
                  Podobne również chętnie zobaczę

" Ojczyzny nie zabiorą Ci nigdy jeśli nosisz ją w swoim sercu "

Komentarz

• To pierwsze znajdziesz w IKEA

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10119206/

E:
                    Nie doczytałem że chcesz pożyczyć...
                    Ostatnio edytowany przez Brylancik; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Poszukuje płyt Hadesa najlepiej limitowane wersje. PW jakby ktoś miał na zbyciu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Brylancik Zobacz posta
                        To pierwsze znajdziesz w IKEA

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10119206/

E:
                        Nie doczytałem że chcesz pożyczyć...
                        I tak dzięki bo podjadę to zobaczyć
                        " Ojczyzny nie zabiorą Ci nigdy jeśli nosisz ją w swoim sercu "

Komentarz

• Szukam kamerki do auta, bo jakiś tłuk mi ostatnio pod blokiem reflektor zbił i szukaj wiatru w polu. Co polecacie? Za stosowne pieniądze, nie chce płacić za markę, byle było wszystko z przodu widać (nr rej).
                          Warszawskie dzieci, pójdziemy w bój,
                          Za każdy kamień Twój, Stolico, damy krew!

Komentarz

• Poszukuję pilnie kartę do Sephory , ale koniecznie w kolorze czarnym(muszę ją tylko okazać). Może ktoś będzie mi w stanie pomóc, a będę bardzo zobowiązana. Priv.
                            Ostatnio edytowany przez amanda; [ARG:4 UNDEFINED].
                            Istnieją tylko dwie rzeczy, które można zrobić z czasem:
                            spędzić go lub wykorzystać.
                            James Arthur Ray

Komentarz

• Zamieszczone przez kubrick Zobacz posta
                              Szukam kamerki do auta, bo jakiś tłuk mi ostatnio pod blokiem reflektor zbił i szukaj wiatru w polu. Co polecacie? Za stosowne pieniądze, nie chce płacić za markę, byle było wszystko z przodu widać (nr rej).
                              Niedawno przerabiałem temat kamerki, forum pomogło . W temacie o samochodach masz linki do forum o videorejestratorach, kilka polecanych. Zdecydowałem się na G1WH i daje radę, a stosunek jakości do ceny rewelacyjny.
                              Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

Komentarz

• Zamieszczone przez kubrick Zobacz posta
                                Szukam kamerki do auta, bo jakiś tłuk mi ostatnio pod blokiem reflektor zbił i szukaj wiatru w polu. Co polecacie? Za stosowne pieniądze, nie chce płacić za markę, byle było wszystko z przodu widać (nr rej).
                                Tak jak Adrian napisał, G1WH bardzo dobra (tylko starsza wersja na chipsecie Novateka, nowa wersja ma oznaczenie G1WH-T i nie nagrywa już tak dobrze). Coś lepszego to Anytek A3 (to jest to samo co Xblitz P100, a 200 zł tańsze), Xiaomi YI DVR (stara wersja gubi ostrość w upalne dni), albo VIOFO A119 (chyba najlepsza z tych co wymieniłem).
                                Od Hallera my rycerze, Sławy nikt nam nie odbierze.
                                Lance do boju, szable w dłoń ...
                                "Szósty" Strzelców w Żółkwi siedzi i nad dolą swą się biedzi.
                                Z Francji swój początek bierze, a wśród strzelców jest na przedzie.

Komentarz

Pracuję...
                                X