Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Korzystam z hotels.com. Ceny z reguły są korzystne. Fajna opcja, że po 10 noclegach zarezerwowanych przez ich stronę możesz 1 odebrać*

*nie dotyczy wszystkich hoteli. Wartość takiego noclegu to bodajże średni koszt noclegu (aktualnie bodajże 304 zł) - jeśli celujesz w droższy nocleg dostaniesz po prostu rabat w wysokości tej kwoty

Komentarz

• Sprzedam:

XBOX360
      biały, 1 pad, okablowanie, kwity, pudełko
      czasami występują problemy z otwarciem napędu
      100ZŁ

Rękawice MT/boks MOHAVE

stan idealny, czarne
      50ZŁ

Komentarz

• Sprzedam Adidasy Hamburgi, rozmiar 42. Kod S79985. Kupione w Run Colors. Okazały się za małe. Cena 199zl!

Komentarz

• Muszę kupić kasę fiskalną - jest ktoś z was w temacie ??

Może ktoś z was pracuje w takim punkcie lub sam to sprzedaje - jak coś to priv.
          " Ojczyzny nie zabiorą Ci nigdy jeśli nosisz ją w swoim sercu "

Komentarz

• Czy jest tu jakiś albo może ktoś polecić zaufanego agenta nieruchomości?

Kilka pytań będę miał - odwdzięczę się --> priv.

Komentarz

• Pewnie temat przewijał się X razy.
              Szukam drukarni w Warszawie, gdzie zrobią mi jedną sztukę koszulki z własną grafiką. Najlepiej sprawdzona i dobra jakościowo.
              "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

Komentarz

• Zamieszczone przez startowiec55 Zobacz posta
                Pewnie temat przewijał się X razy.
                Szukam drukarni w Warszawie, gdzie zrobią mi jedną sztukę koszulki z własną grafiką. Najlepiej sprawdzona i dobra jakościowo.

Może nie z Wawy ale z Sosnowca. wlepki.com Dużo ekip zamawia od nich koszulki i różne gadżety Koszulka razem z dostawą wyjdzie Cię 50 złotych Pzdr
                "Pamiętaj... Bo nie każdy pamięta, a PAMIĘĆ to rzecz ŚWIĘTA!"

Komentarz

• Kupię szale i vlepy Legii. priv

Komentarz

• Sprzedam vlepki Legii: http://allegro.pl/zestaw-vlepek-legi...690470466.html

Komentarz

• Gdzie kupie energetyka Legia Fight Club???

Komentarz

• Zamawiał ktoś, coś z 123lazienka.pl lub sklepbaterie.pl? Można polecić?
                        A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                          Zamawiał ktoś, coś z 123lazienka.pl lub sklepbaterie.pl? Można polecić?
                          sklepbaterie.pl polecam, niedawno dokonywałem tam paru zakupów, ceny dobre, realizacja szybka, towar zgodny z opisem.
                          http://www.sppw1944.org

PamiętajMY

"To jest warszawska sprawa, jak sądzę: tu należy szukać wyjaśnień w problemach i tradycjach naszego miasta, w jego nastrojach i kolorycie. Stara, klasyczna, detektywna szkoła zawodzi w takich wypadkach, gubi się w jaskrawościach warszawskich sytuacji i warszawskich temperamentów."

Komentarz

• Zamieszczone przez m.x.k. Zobacz posta
                            Gdzie kupie energetyka Legia Fight Club???
                            Dowolny Carrefour Express

Komentarz

• W pobliżu ronda Wiatraczna gdzieś kupie?

Komentarz

• Przy rondzie masz Carrefour Express tak jak kolega Kaczor14 napisał.

Komentarz

Pracuję...
                                X