Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• cześć,
    kiedyś serwisowałem Nubirę w - http://powergas.pl/kontakt/ na Burakowskiej - byłem zadowolony, profesjonalne podejście

na Jelonkach masz na Słomianej slomianalpg.pl/ - teraz jeżdżę tu z Lacetti, na przeglądy i nie mam nic do zarzucenia.(bliżej teraz mam tutaj))

może się przyda
    pzd

Komentarz

• Zamieszczone przez modzi Zobacz posta
      Jakiś sprawdzony gazownik do aut na Woli, Bemowie, Bielanach? Chce wymienić filtry gazu ew. podregulować trochę gaz. Ktoś coś?
      spójrz niżej ))

Komentarz

• Czy jest na forumce jakiś agent nieruchomości? Jeśli to proszę o priv.
        Bo jeśli po Nich nic,
        to co po nas zostanie...?

Komentarz

• Czołem! szukam namiarów na dobrego, ale i taniego stomatologa. Konkretnie chodzi o implant. Wiem, że nie są to tanie rzeczy, ale najlepiej gdyby cena oscylowała wokół 3.000 zł. Co prawda są oferty na gruponach itp. ale czy warto uderzać w ten kierunek?

Komentarz

• OKAZJA ! BLUZA PITBULL BLUE EYED DEVIL rozm. L
            https://www.olx.pl/oferta/bluza-pitb...7-IDjukAn.html

Komentarz

• Assessment center - ktoś się tym zajmuje, ma jakieś doświadczenia?
              q[-_-]p

Komentarz

• Zamieszczone przez LOL3K Zobacz posta
                Assessment center - ktoś się tym zajmuje, ma jakieś doświadczenia?
                A co byś chciał wiedzieć? Na warsztatach / w szkole miałam case'y z tego. Możesz walić na pw.
                Mózgi są niesamowite. Gdyby tak każdy mógł mieć po jednym.

Komentarz

• SNEAKERS ER / Professional Sneaker Cleaning Solution & Brush Kit / Zestaw

http://ultrastreet.pl/743,pl_sneaker...it-zestaw.html

UltraStreet Fan Page
                  www.ultrastreet.com.pl

Komentarz

• Zamieszczone przez LOL3K Zobacz posta
                    Assessment center - ktoś się tym zajmuje, ma jakieś doświadczenia?
                    Kiedyś byłem na Assessment Center w ramach rekrutacji, gówno jakich mało, musisz współpracować z ludźmi, którzy są totalnie oderwani od Twojej działki, a więc często też od rzeczywistości
                    8 godzin psu w dupę

Ale jak masz jakieś dalsze pytania, to pytaj.

Komentarz

• Mam do zaoferowania telefon:
                      Samsung Galaxy S6 SM920F (kolor czarny - Black Sapphire)
                      4G LTE, aparat 16MP itd. (nie znam się na tych nowych cudach, jak ktoś potrzebuje jakieś szczegóły to sprawdzę)
                      Całkowicie nowy, nieużywany z salonu z pełnym wyposażeniem, odbiór oczywiście osobisty może być
                      Pytania czy propozycje cenowe na priv

a przy okazji bluza Ofensywy - http://allegro.pl/show_item.php?item=6690249045 puszczę za 20 zł
                      Ostatnio edytowany przez dz1916; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Przy okazji urlopu w Rzymie zamierzam wybrać się na Lazio. Może ktoś podpowiedzieć jak tam jest z zakupem biletu, trybunami itd?
                        Ostatnio edytowany przez Runi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• mam pytanie odnośnie oc chce kupic auto i ma 1 orginalny kluczyk a drugi jest dorobiony i zakodowany czy stawka oc może wzrosnąć lub mogą robić problemy

Bo człowiek z kobitą powinien się widzieć raz w tygodniu, ruchnąć ją porządnie tak żeby wiedziała, że spotkania to naprawdę cos wyjątkowego.

Komentarz

• Zamieszczone przez urs Zobacz posta
                            mam pytanie odnośnie oc chce kupic auto i ma 1 orginalny kluczyk a drugi jest dorobiony i zakodowany czy stawka oc może wzrosnąć lub mogą robić problemy
                            Jedynie przy ac mogą robić problemy.
                            Przy oc nie interesuje ich to.

Komentarz

• Czy jest ktoś aktualnie na AWF / WUM ? Chciałabym prosić o listę podręczników, by móc sobie sprawdzić kilka rzeczy (anatomia i pokr., żywienie)
                              Mózgi są niesamowite. Gdyby tak każdy mógł mieć po jednym.

Komentarz

• mam pytanie - o co chodzi z kupowaniem biletów przez jakichś pośredników - kilroy, budgetair itp., o co z tym chodzi? dlaczego tam bilety kosztują nawet 200zl mniej niz bezposrednio na stronie linii lotniczej?
                                druga sprawa - poleci ktoś jakąś stronę oprócz bookingu, z hotelami, hostelami itd.? chodzi raczej o tańsze opcje

ed.: a może inaczej, kupował ktoś bilety przez Kilroy? Bo strasznie o nich mało opinii, praktycznie nic nie mogę znaleźć na ich temat
                                Ostatnio edytowany przez RalF; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X