Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Sosen Zobacz posta
    Wiem, że to nie jest odpowiedni temat do mojego pytania ale ni w ząb nie wiedziałem gdzie wrzucić.

Mianowicie ktoś otwiera sobie knajpe, piwko, maszynki i takie inne. Do tego na ścianie wrzuca sobie neon w postaci herbu Legii.

Pytanie: Czy może ot tak sobie to zrobić czy musi mieć zgodę klubu na taki krok ?

Pytanie zupełnie serio. Uprzedzam pytanie i nie mam żadnego klubu i nie zamierzam otwierać.
    Nie wiem Sosen jak z knajpa, ale ja mam Herb na domu i o zgode klubu nie pytalem. Namalowany przez WFSow
    Jedno Miasto
    I Jeden Klub
    Legia Warszawa
    Legia az po Grob

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
      Jakie?
      http://ncplusgo.pl/Cms/Page?codename...n&mobile=False
      04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Ale Nc+go to nie to samo co Canal+ Sport Online.
        349meczów*
        71 goli*
        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
          Ale Nc+go to nie to samo co Canal+ Sport Online.
          Myślałem, ze chodziło Ci o oglądanie Canal+ Sport Online w ramach usługi NC+ go.
          04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
            Myślałem, ze chodziło Ci o oglądanie Canal+ Sport Online w ramach usługi NC+ go.
            nie, nie mówie o zwykłym C+S Online.
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

Komentarz

• Jakby ktoś miał namiar do adwokata, który w rozsądnych pieniądzach mógłby mi przygotować pismo o odwołanie się od wyroku i wznowienia terminu rozprawy, to prosiłbym o podesłanie namiarów na pw. Sprawa dość pilna.
              Ostatnio edytowany przez Chmielo; [ARG:4 UNDEFINED].
              A Melanż Trwa...

Komentarz

• Sprzedam:
                Nowa koszulkę Pitbull "Polish Knight" rozm. L

Cena do uzgodnienia. Chętni pisać na PW.

Komentarz

• Panowie kupię ten szalik. Jeśli ktoś ma info na priv.

edit: literówka.

Komentarz

• Zamieszczone przez grassofobik Zobacz posta
                    Panowie kupię ten szalik. Jeśli ktoś ma info na priv.

Priv
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

Komentarz

Wiem, że to nie jest odpowiedni temat do mojego pytania ale ni w ząb nie wiedziałem gdzie wrzucić.

Mianowicie ktoś otwiera sobie knajpe, piwko, maszynki i takie inne. Do tego na ścianie wrzuca sobie neon w postaci herbu Legii.

Pytanie: Czy może ot tak sobie to zrobić czy musi mieć zgodę klubu na taki krok ?

Pytanie zupełnie serio. Uprzedzam pytanie i nie mam żadnego klubu i nie zamierzam otwierać.
                      W zeszłym roku Legia zastrzegła między innymi czarną eLkę w kółeczku, herb oraz zapis słowny LEGIA WARSZAWA. Jak ktoś zgłosi można mieć problemy, jednakże sugerowałbym wysłać do klubu oficjalne pismo o zgodę na użycie i poczekać co odpowiedzą.
                      I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                      Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Dzięki za odpowiedź. Tak też przypuszczałem.

Komentarz

• Czyli jesli w lokalu ktos powiesi koszulke w antyramie tez musi pytac o zgode?
                          Jesli nie uzywa tego herbu w celach komercyjnych to dlaczego ma pytac o zgode?
                          Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                          Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                          Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• Reklamowanie lokalu na ulotkach gdzie jest zdjęcie baru z alko a w tle herb/koszulka to będzie komercja ?

Komentarz

Reklamowanie lokalu na ulotkach gdzie jest zdjęcie baru z alko a w tle herb/koszulka to będzie komercja ?
                              Herb będzie wklejony w programie czy po prostu będzie w tle, jako element krajobrazu (plakat, vlepka itd.)?

Komentarz

• Element stały wystroju baru. Wisi nad nim w środku.

Sprawa zupełnie mnie nie dotyczy i pytam z ciekawości.

Komentarz

Pracuję...
                                X