Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• no ten wygląda możliwie, dupy nie urywa ale daje rade

Komentarz

• Zamieszczone przez pepe_jest_ok Zobacz posta
      no ten wygląda możliwie, dupy nie urywa ale daje rade
      A ja napiszę inaczej - zbij abonament - np. za 39,99 masz unlimited połączenia/sms/mms w NJU Mobile + 2 GB internetu (Play też coś takiego ma ale chyba mniej neta). Telefon wyjdzie Cię taniej w ratach (jeśli jeszcze są - dawno nie rozglądałem się) 0% w marketach. Chociaż w Playu zdarza się że na wybrane modele wyjdzie w sumie -20PLN w sumie ale masz wtedy tak czy inaczej przywiązanie na co najmniej 24 miesiące.

Komentarz

• oki, dzięki za info
        "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• Znak ktoś słowacki ? Potrzeba przetłumaczyć 1 zdanie z pit-u słowackiego a na wujku googlu nie chciałbym polegać w tej sprawie
          I pytał dramatycznie , ,,jak to możliwe, żeby miasto stracić równie łatwo jak odrąbaną kończynę ?,, Niemcy – pisał już w wolnej Polsce w ,,Tygodniku Powszechnym ,, podtrzymują pamięć historyczną , a u nas w pismach takich jak ,,Newsweek,, , ,,Wprost,, , ,,Polityka,, nic, głucho , jakby nam tę pamięć nagle odrąbano ,,. I dalej : ,, Boli mnie zapomnienie. Opanował mnie jakiś smętek żałoby po tym mieście , o którym mówiło się ,,Leopolis semper fidelis ,,

Komentarz

• http://allegro.pl/show_item.php?item=5364759905

Nowa koszulka Legii z podpisem Michała Żewłakowa (rozmiar XL). Od 120 zł.
            Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• Jaka czarna folia bedzie najlepsza pod podświetlany transparent?
              "Życiowe bitwy nie zawsze wygrywają silni i szybsi, lecz prędzej czy później TYM, który wygrywa, jest TEN, który nieustannie myśli, że może wygrać"

Komentarz

• Zamieszczone przez Przemyslav Zobacz posta
                Jaka czarna folia bedzie najlepsza pod podświetlany transparent?
                Może być nawet z castoramy

Komentarz

• Żeby mieć książkę sanepidu muszę mieć ukończone 18 lat?

Komentarz

• Zamieszczone przez RalF Zobacz posta
                    Żeby mieć książkę sanepidu muszę mieć ukończone 18 lat?

Nie

Komentarz

• Sprzedam używane gry na PS3:

Killzone3
                      Street fighter vs Tekken
                      Call of Duty black ops2
                      Cena: 30zł/szt, lub 80zł/kpl.
                      I gdziekolwiek los mnie zaprowadzi,
                      zawsze wrócę Warszawo do Ciebie,
                      kiedy zegar życia się zatrzyma,
                      spocząć pragnę tu - pod Twoim niebem.

Komentarz

• Jak można udostępnić karnet na mecz ?
                        ''W oczach społeczeństwa za dużo we mnie szaleństwa bo nie mam tolerancji do pedalstwa i kurestwa''

Komentarz

• Zamieszczone przez ..wojtek.. Zobacz posta
                          Jak można udostępnić karnet na mecz ?
                          Karnetów na rundę finałową nie można udostępniać
                          Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                          Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                          Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• Na wyjeździe do Wrocławia zaginęła szaro-biała wpinka wydana na 70 rocznicę Powstania Warszawskiego (odpięła się z saszetki prawdopodobnie w drodze z pociągu pod bramy stadionu). Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, proszę o kontakt na priv.
                            "(...) dzień spędzają głównie na wypoczywaniu w kryjówce, a polują przede wszystkim w nocy (...)"

Komentarz

• Konsola XBOX 360 + 6 gier: GTA V, Watch Dogs, Sleeping Dogs, Sniper Elite, Call of Duty; Modern Warfare 3, Lara Croft and the Guardian of Light.

http://allegro.pl/konsola-xbox-360-6...368841381.html

Komentarz

• Po 10 latach adm. facebooka odkryła, że wpisane dane w polu imię i nazwisko nie są moimi prawdziwymi Chcą ode mnie skanu dowodu z prawilnymi danymi.

Ktoś miał coś podobnego ? Da się to obejść czy czeka mnie zakładanie nowego konta ? Stary profil i zdjęcia wyjebią ?

Komentarz

Pracuję...
                                X