Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Grzybek94 Zobacz posta
    Szukam osoby, która doradzi w wyborze drukarki, obraca się ktoś z forumowiczów w tym temacie?
    Podbij do forumowicza Operion.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez a-d-a-m Zobacz posta
      Wrzucę w kilku miejscach. Aby brać udział w programie lojalnościowym Legiony musicie wyrazić zgodę na prżetwarzanie danych osobowych. Trwa to 10 sekund.

http://legia.com/aktualnosci/jak-wyr...egionach-45662
      Dzięki informacja przydatna, jakoś mi umknęła

Swoja drogą przypomina chetnie kupie wszystkie gadżety nawiązujące do Ursynowa/Natolina r.XL

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
        Podbij do forumowicza Operion.
        Wywołany do tablicy, co tam? Grzybek94 odezwij się na priv
        "..Gdy tak siedzimy nad bimbrem
        Ojczyzna nam umiera
        Gniją w celach koledzy..."

Leszek Szaruga

Komentarz

• Sprzedam lub wymienię na M'kę, dres grafitowy ze ściągaczem rozmiar L.
          Nowy raz przymierzony
          Podnieśliśmy się, by zniszczyć tych, dla których ta ziemia nie znaczy nic.

Komentarz

• BARDZO PILNE!!!

Jako, że nie mogę znaleźć tematu o wyprowadzaniu psów "Na Paluchu" to piszę tutaj:

Ostatnio krążył taki plakat:

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...bfc77fb5d15fcb

który jest nieaktualny, wyprowadzać psa można tylko w weekend, tutaj więcej info:

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.n...fe9115bd45a579

Czy jest tu ktoś kto zgodziłby zmienić/stworzyć nowy plakat w wersji aktualnej w ramach pomocy? Niestety u mnie graficzne umiejętności sprowadzają się do wklejenia papryki w GIMPie...

Komentarz

• Kto szuka nie błądzi. Temat jest niezmiennie tutaj: http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=15207

Spacery odbywają się bez zmian CODZIENNIE w godzinach 12 - 16 - co również było wspomniane w w/w temacie.
              Mózgi są niesamowite. Gdyby tak każdy mógł mieć po jednym.

Komentarz

• W ochraniaczu na piszczele zerwała mi się taka " łapka" że tak określę na stopę , nadaje się do zszycia.

Kto może to zszyć ?

Krawiec , kaletnik ? bo trochę nie ogarniam

ps: jak ma ktoś namiar na takiego rzemieślnika najlepiej w lokalizacji Grochów będę wdzięczny za odpowiedź.

Komentarz

• Orientuje się ktoś czy jest jakiś sklep stacjonarny (poza tym na Koszykowej 53) gdzie kupię wino bez procentów?
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Już raz została sprzedana ale kupjący się nie odzywa więc leci jeszcze raz.

http://allegro.pl/kominiarka-legia-w...097942691.html

Komentarz

• Zamieszczone przez slebek Zobacz posta
                      Białeczko do sprzedania. Doskonały izolat 80% Białka Serwatki.Wyprodukowany przez Duńską firmę Arla. Bezsamkowe, 1kg 50zł, nie w oryginalnym opakowaniu, poineważ mam je w workach po 20 kg
                      podbijam
                      Transport, przeprowadzka, wywozy, utylizacja mebli, agd, rtv. Zapraszam na priv

Komentarz

• I ja podbije:

http://olx.pl/oferta/lustro-elus-102...8-ID8u1Bt.html

Komentarz

• Sprzedam bluzę Patri Chwałą Wielkeij Polsce. Założona dosłownie kilka razy sznurek jedynie lekko zmechacony 100zł Roz.XL

Komentarz

• Jest na forum osoba, która doradzi jak dodać współwłaściciela do auta żeby nie ponosić jakiś dodatkowych kosztów? Dodam, że umowa kupna jest tylko na mnie.
                            349meczów*
                            71 goli*
                            58 asyst*

Komentarz

• Idziesz do Wydziału Komunikacji (razem z tą osobą) i tam robisz wpis. Potem "ta osoba" powinna się wybrać do US i tam zgłosić fakt zostania współwłaścicielem auta. jeżeli jest to żona, matka, dzicko, ojciec, itp to nie odprowadza podatku. Jeżeli nie jesteście spowinowaceni to chyba obligatoryjnie coś tam płaci.
                              "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
                              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• Ale wpis robią tak po prostu? Jesteś pewien, że nie jest wymagany żaden dokument?
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

Komentarz

Pracuję...
                                X