Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kogoś NC+ proszę o priv ? Mam kilka pytań

Komentarz

• Orientuje się ktoś może gdzie w Warszawie mógłbym kupić róże koloru niebieskiego.

Komentarz

• Zamieszczone przez Maqueh Zobacz posta
        Orientuje się ktoś może gdzie w Warszawie mógłbym kupić róże koloru niebieskiego.
        Giełda kwiatowa przy Bakalarskiej zapewne. Jak tam nie będzie to już nigdzie ich nie znajdziesz.
        Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
        - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
        Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
          Giełda kwiatowa przy Bakalarskiej zapewne. Jak tam nie będzie to już nigdzie ich nie znajdziesz.
          Ewentualnie giełda kwiatowa na Broniszach ale tutaj tylko na pęczki kupisz a nie pojedynczo
          You'll take my life but I'll take yours too
          You'll fire your musket but I'll run you through
          So when you're waiting for the next attack
          You'd better stand there's no turning back.

Komentarz

• Zamieszczone przez emil83 Zobacz posta
            Ewentualnie giełda kwiatowa na Broniszach ale tutaj tylko na pęczki kupisz a nie pojedynczo
            Bronisze to już tak nie bardzo Warszawa, więc wspomniałem tylko o Bakalarskiej. Zresztą na tej giełdzie, co oczywiste, też sprzedają róże jedynie w paczkach po jakieś 20 sztuk.
            Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
            - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
            Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Zamieszczone przez Maqueh Zobacz posta
              Orientuje się ktoś może gdzie w Warszawie mógłbym kupić róże koloru niebieskiego.
              Bardzo możliwe że w nocy przyjadą. O 1:30 mamy dostawę na Bakalarskiej. Jakby co dam znać na pw co do ceny. Ale przed walentynkami tanio nie będzie biorąc pod uwagę że niebieskie róże zwykle są w paczkach 20szt. i mają 70cm długości, przynajmniej u nas. W kwiaciarni o tyle lepiej szukać, że można kupić pojedynczo choć ze 100% ( jak nie lepiej) przebitką na cenie. Dam znać jeśli przyjadą.
              https://www.facebook.com/11palcoow

Komentarz

• Albo w wersji dla zabawy - kupić białe i wsadzić do wody z atramentem
                Mózgi są niesamowite. Gdyby tak każdy mógł mieć po jednym.

Komentarz

• Jest jakaś aplikacja co to mierzy odległość jaką zrobiłem z buta ( przez GPS czy inne ustrojstwo) ?
                  Wiem że pytanie rodem z domu starców ale ja się na tym kompletnie nie znam
                  ..."Ale wiedz o tym, że z naszej mogiły
                  Nowa się Polska - zwycięska - narodzi
                  I po tej ziemi ty nie będziesz chodzić,
                  Czerwony władco rozbestwionej siły."

"Czerwona zaraza" - Józef Szczepański "Ziutek"

Komentarz

• Endomondo sobie ściągnij

Komentarz

• Mam kilka rzeczy do sprzedania. Lista w linku do konta. Może ktoś coś:
                      http://olx.pl/oferty/uzytkownik/1pPFl/

Komentarz

• Z cyklu [PRAWA KONSUMENTA]

Sklep internetowy miał w opisie dwa kolory walizki. Kupiłem jedną, zapłaciłem przelewem, po czym dostałem maila, że kolor, który mnie interesuje jest niedostępny, oraz propozycję koloru innego lub czekania do połowy czerwca na wybrany towar. Można żądać zwrotu pieniędzy czy ta propozycja to jakaś ich podpórka?
                        Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                        -------------
                        Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Przy zakupach internetowych w każdej chwili mozesz sie wycofać i musza Ci oddać hajs.
                          "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
                          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• Masz 14 dni na odstąpienie od kupna, zazwyczaj wystarczy zwykły mail. Niektóre firmy robią jednak problemy i należy im dostarczyć pismo pocztą dot. odstąpienia od zakupu. Przyczyny podawać nie musisz.

Komentarz

• Dziękóweczka
                              Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                              -------------
                              Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez Blazin Zobacz posta
                                Sprzedam 2 koszulki marki "Ciemna Strefa"

"Walczyć, trenować, Warszawa musi panować!"
                                http://csrpk.pl/index.php?route=prod...&product_id=74 - rozmiar XL (choć jest bardzo duża - wg mnie spokojnie uznałbym to za rozmiar XXL). Cena: 70 zł. Koszulka jest nowa, nieużywana, z metkami. W grę wchodzi również wymiana na rozmiar M bądź L

oraz

"Sportowa Warszawa"
                                http://csrpk.pl/index.php?route=prod...&product_id=73 - rozmiar XL (choć jest bardzo duża - wg mnie spokojnie uznałbym to za rozmiar XXL). Cena: 70 zł. Koszulka jest nowa, nieużywana, z metkami. W grę wchodzi również wymiana na rozmiar M bądź L

Do ceny koszulki należy doliczyć 10zł za wysyłkę (Poczta Polska).
                                Możliwa wymiana na coś, co jesteście w stanie zaproponować. Rozważę różne opcje.
                                Ewentualnych chętnych zapraszam na priv.
                                Podbijam i zmieniam cenę na 55 zł za sztukę. Przesyłka 10 zł beż zmian.

Komentarz

Pracuję...
                                X