Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez paaczek Zobacz posta
    Szybkie pytanie można w PATORIOTS-ie płacić kartą ?
    Różnie z tym bywa.

Raz kupowałem koszulkę za 70 zł i zapłaciłem kartą, innym razem gdy robiłem większe zakupy to mi sprzedawca powiedział, że powyżej 150 zł nie przechodzą transakcje.

Gdyby odrzuciło Ci transakcję to na zewnątrz masz bankomat Euronet.
    Ostatnio edytowany przez Nosem; 53229.

Komentarz

• Witam po poniedziałkowym meczu Legi i z Cracovia na ulicy Rozbrat zgubiłem:
      - Szalik (Marecki)
      - Laptop Sony Vaio w czarnej teczce. (Dane z laptopa!!)
      Znalazcę WYNAGRODZĘ PŁACĘ JAK ZA PREZYDENTA!!!! 504 904 427

Bardzo proszę!! to zostało zgubione w 1miejscu w tłumie kibiców ktoś to musiał widzieć!!

Komentarz

• Mam do sprzedania oryginalną (NÓWKA SZTUKA) koszulkę meczową Legii (ze srebrną gwiazdką) rozmiar L.

Cena 150.

Komentarz

• Gdzie w Warszawie można wynająć jakiś apartament/loft w troszkę wyższym standardzie na imprezę?

Komentarz

• Bracia proszę o pomoc w zablokowaniu takiego czegoś co z pamięci o naszych bliskich robi cyrk i farmę lajków. Z góry dziękuję i prosze o zgłaszanie profilu.

https://www.facebook.com/pages/%C5%9...997098?fref=nf

Komentarz

• Zna się ktoś na piecykach elektrycznych?? Po wyłączeniu go z prądu przestał działać zegar. Cały czas miga i nie można go ustawić. Kombinacje przycisków nic nie dają. Wie ktoś może jak temu zaradzić?
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Sprzedam oryginalną, treningową koszulkę Legii. Paczka doszła do mnie dziś, tylko rozpakowałem, żeby zobaczyć rozmiar. Rozmiar S.
                https://sklep.legia.com/adidas/Koszu...ningowa-1.html

100zł
                "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

Komentarz

• Miał ktoś z forumowiczów zabieg na skrzywioną przegrodę nosową ? jak można to pw, mam kilka pytań.

Komentarz

• Poszukuje sprawdzonego hydraulika/zlota raczke
                    Mokotow/okolica - cos tam cieknie w lazience + trzeba zamontowac drzwi do szafki (pierwsza sprwa priorytet )

Komentarz

• Zamieszczone przez Edi Zobacz posta
                      Miał ktoś z forumowiczów zabieg na skrzywioną przegrodę nosową ? jak można to pw, mam kilka pytań.
                      Podłączam się do prośby
                      Mózgi są niesamowite. Gdyby tak każdy mógł mieć po jednym.

Komentarz

• SPRZEDAM

Samsung Galaxy S4 czarny (mist black), nowy (nie wyjęty z pudełka)
                        Wzięty z Orange z sim lockiem (jak ktoś sobie życzy mogę ściągnąć).
                        1100 zł

Smartwatch Samsung Gear Fit, nowy, czarny -
                        cena 300 zł

W komplecie będzie dostawa w cenie

Komentarz

• Polecam
                          Samsung N150 Plus Netbook
                          Dla Braci po szalu schodze z ceny
                          http://olx.pl/oferta/samsung-n150-pl...9-ID84aaL.html
                          Legia Warszawa

Komentarz

• Zamieszczone przez Edi Zobacz posta
                            Miał ktoś z forumowiczów zabieg na skrzywioną przegrodę nosową ? jak można to pw, mam kilka pytań.
                            Miało się . Pytajcie
                            I pytał dramatycznie , ,,jak to możliwe, żeby miasto stracić równie łatwo jak odrąbaną kończynę ?,, Niemcy – pisał już w wolnej Polsce w ,,Tygodniku Powszechnym ,, podtrzymują pamięć historyczną , a u nas w pismach takich jak ,,Newsweek,, , ,,Wprost,, , ,,Polityka,, nic, głucho , jakby nam tę pamięć nagle odrąbano ,,. I dalej : ,, Boli mnie zapomnienie. Opanował mnie jakiś smętek żałoby po tym mieście , o którym mówiło się ,,Leopolis semper fidelis ,,

Komentarz

• Koszulka treningowa AC Milan z autografem Ronaldinho. Cel szczytny!
                              http://allegro.pl/koszulka-treningow...864713905.html

Komentarz

• Jeżeli ktoś z was ma zniżki w sklepie Manto (bo na przykład ćwiczy w Copacabanie, ale nie tylko), to byłbym bardzo wdzięczny gdyby odezwał się na priv, mam drobną sprawę.
                                Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                                - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                                Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

Pracuję...
                                X