Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Na sprzedaż szale i vlepki

Jeb** polonie:
    http://img.webme.com/pic/s/szalikile...szawa/r60a.jpg
    http://img.webme.com/pic/s/szalikile...szawa/r60b.jpg
    Pasiak z pucharu Polski:
    http://img.webme.com/pic/s/szalikilegiawarszawa/p19.jpg
    propozycje pw

Komentarz

• jak mozna sie dowiedziec kto jest adminem danego profilu na pejsie, mnie akurat interesuje gosc od profilu Legia Zaglebie
      ktos cos ?

Komentarz

• W którym sklepie dostanę tanio białe koszulki 3xXL aby weszła na kurtkę zimową? Od niedawna w Warszawie a stare się porwały. Najlepiej Żoliborz, Bielany, Centrum.

Komentarz

• Pełną skrzynkę masz

Zamieszczone przez JONIECCY-LEGIONIŚCI Zobacz posta

Komentarz

• poszukuje dwoch dobrych opon zimowych r.14 do Clio II 2000r - ktos cos? najlepiej ursynow i okolice

Komentarz

• Podbijam i zapraszam

Zamieszczone przez Niesmiertelnik Zobacz posta
              Cześć!

Jestem producentem nieśmiertelników - naszyjników z danymi, używanymi głównie na wojnie. Po czasach wojennych, nieśmiertelniki stały się popularne wśród zwykłych ludzi, nie związanych z wojskowością.

Nasza firma jest jedną z czołowych firm produkujących nieśmiertelniki w Polsce. Teraz, dzięki najnowszej technologii, wyprzedziliśmy konkurencję i jako pierwsi w Polsce, oferujemy Państwu nieśmiertelniki z dowolną grafiką, wykonaną w jakości HD, w pełnym kolorze !

Technologia dostępna do tej pory tylko w USA i zachodniej Europie, jest na wyciągnięcie ręki również w Polsce!

Twoją pasją jest piłka nożna?

Chcesz się wyróżnić na stadionie z oryginalnym gadżetem?

Masz już wszędzie dostępne koszulki i naklejki?

Postaw na oryginalność !

Totalny hit w Polsce, umieść swoją grafikę w pełnym kolorze w jakości HD na nieśmiertelniku!

Komplet za 15 zł to:
              - 2 aluminiowe blaszki z grafiką po każdej stronie ( w sumie 4 różne grafiki )
              - 2 łańcuszki kulkowe niklowane - 59 cm i 14 cm

Umieszczamy dowolny tekst, zdjęcie czy grafikę - każda może być inna - bez dodatkowych kosztów

Poniżej przedstawiam przykładowe zdjęcia:

Wysyłka:
              Zamówienia o wartości do 100 zł wysyłamy pocztą, ponieważ w przypadku zgubienia przesyłki, poczta zwraca tylko do 100 zł.
              Zamówienia o wartości powyżej 100 zł, wysyłamy kurierem DPD.

List Pocztą Polską - 7 zł - zamówienie o wartości poniżej 100 zł
              Kurier DPD - 16.50 zł - zamówienie o wartości powyżej 100 zł

Masz pytanie? Chciałbyś zamówić? Masz propozycję stałej współpracy?

Przy zamówieniu większej ilości - atrakcyjne rabaty !

Zapraszam do kontaktu:
              Piotr Włodarczyk

Tel. 783 364 555 / 512 367 240

piotr@stampgrav.com

www.stampgrav.com

Sklep na Allegro:
              http://allegro.pl/listing/user/listi...?us_id=3904399

Komentarz

• Sprzedam szaliki (nowe nie używane) ceny podawać na priv

oraz

również nie używana

oraz bluzę ninje z Patoriots XXl parę razy używana

Ostatnio edytowany przez czembro1916; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Poszukuje osoby z nc+ chodzi o przedłużenie umowy

Komentarz

• Zamieszczone przez s(L)owianka Zobacz posta
                    To trudne w takim trybie jednak przede wszystkim zadbaj o odp dietę i zastrzyki witaminowe z pożywienia, odżywki to jedynie dodatek, który i tak idzie z dietą. Powtórzę się znowu - unikać cukru i przede wszystkim pszenicy. Pilnuj picia wody (banał, ale dużo daje). Rano wodę z cytryną, kolejny standard, oczyszczający i odkwaszający przy okazji. Można sobie też zrobić preparaty samemu (wg Tombaka). Do regeneracji i dobrej pracy nerwowej itd polecam olej budwigowy (tylko kupić w aptece! ok 20zł/500ml). Trzeba go trzymać w lodówce. Poza tym jeszcze kolejny zimnotłoczony, nierafinowany olej - rzepakowy. Oba mają dużo wszystkich omega, ALA itd. Sama energia z odżywek - w moim przypadku WPC80 (niebieska seria) z KFD bardzo daje radę 750g/39zł. A jestem ciężkim przypadkiem. Jeśli BCAA chcesz to lepiej od razu z glutaminą. Jak jesteś na nogach długo, możesz też popić dobry izotonik. Glikogen podziekuje Tu polecam Isoactive (Activlab). Czuć, że się można napić 2-3 łykami, a nie że się upijesz butlą i nic. Słoik 630g/ od 19zł.
                    Dodatkową pozytywną rewolucją może również być dieta rozdzielna. Ja trafiłam na mega człowieka pod tym względem i od jakiegoś miesiąca idzie i czuć różnicę. Po więcej info najwyżej na priv. Pozdro!
                    Dzięki bardzo za poradę, kupiłem WPC80 (wiśniowe i waniliowe). O diecie jakieś tam pojęcie mam, bo kiedyś stosowałem po prosty nigdy nie brałem żadnych wspomagaczy. Z pozostałych rad też skorzystam i po prostu zostawię te, które mi najbardziej podejdą. Bo raczej nie ma problemu, żebym przez 3 miesiące przetestował sobie 4 rodzaje i wybrał te najlepsze??
                    Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

Komentarz

• Three Stroke / Kaszkiet / Modern / Cord

http://ultrastreet.eu/398,pl_three-s...dern-cord.html

UltraStreet Fan Page
                      www.ultrastreet.com.pl

Komentarz

• Bracia pomóżcie

Adres sklepów z odzieżą kibicowską

Z góry dzięki

Komentarz

• Zamieszczone przez _marcel Zobacz posta
                          Bracia pomóżcie

Adres sklepów z odzieżą kibicowską

Z góry dzięki
                          Tak np. Łazienkowska 3 i Łazienkowska 6a

Zamieszczone przez bydlak Zobacz posta
                          Mam do sprzedania białą kurtkę zimową z oficjalnego.
                          Taka:

Nówka sztuka, rozmiar 7 ( 42/44 czyli na jakieś 185cm). Myślę, że 200 zł to jest dobra cena
                          Priv
                          podbijam

Komentarz

• Zamieszczone przez bydlak Zobacz posta
                            Łazienkowska 3 i Łazienkowska 6a

Dzięki za chęci ale chodziło mi o sklepy z odzieżą uniwersalną wyżej wymienione oczywiście znam

Komentarz

• Zamieszczone przez Koko Zobacz posta
                              .... Bo raczej nie ma problemu, żebym przez 3 miesiące przetestował sobie 4 rodzaje i wybrał te najlepsze??
                              Jak bedziesz nie na raz jednego typu odżywkę a po sobie to spoko. Jednocześnie w czasie możesz brać białko, crea i bcaa (+z gluta). Co do kreatyny to monohydrat może powodować zbieranie się wody w org., więc jeśli się tego obawiasz wybierz np. TCM (jabłczan).

Zamieszczone przez _marcel Zobacz posta
                              Dzięki za chęci ale chodziło mi o sklepy z odzieżą uniwersalną wyżej wymienione oczywiście znam
                              LTM - https://www.facebook.com/pages/Ludzi...36481516419303
                              Bulldog - https://pl-pl.facebook.com/sklepbulldog?filter=3
                              Patoriots - https://www.facebook.com/Patoriots
                              Mózgi są niesamowite. Gdyby tak każdy mógł mieć po jednym.

Komentarz

• Ogarnia ktoś skąd dokładnie na Grochowie rusza Pendolino? Jadę we wtorek na jazdę próbną i wracamy w środę o 1:40. Potrzebuję około 2giej w nocy dostać się z tej stacji na Grochowie na Bródno/Targówek. Komunikacja chyba słabo hula w tym czasie. Jakaś najtańsza taryfa? Może ktoś z braci po szalu będzie akurat jeździł? Ze swojej strony mogę zaoferować sportowe profity, ale to już do dogadania na priv.

@Alek - no właśnie może. Też tak mi się wydaje, ale czekam na jakąś pewną informację.
                                Ostatnio edytowany przez startowiec55; [ARG:4 UNDEFINED].
                                "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

Komentarz

Pracuję...
                                X