Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nicholas Deakins / Buty / Kendall

http://ultrastreet.eu/397,pl_nichola...y-kendall.html

UltraStreet Fan Page
    www.ultrastreet.com.pl

Komentarz

• Zamieszczone przez s(L)owianka Zobacz posta
      To trudne w takim trybie jednak przede wszystkim zadbaj o odp dietę i zastrzyki witaminowe z pożywienia, odżywki to jedynie dodatek, który i tak idzie z dietą. Powtórzę się znowu - unikać cukru i przede wszystkim pszenicy. Pilnuj picia wody (banał, ale dużo daje). Rano wodę z cytryną, kolejny standard, oczyszczający i odkwaszający przy okazji. Można sobie też zrobić preparaty samemu (wg Tombaka). Do regeneracji i dobrej pracy nerwowej itd polecam olej budwigowy (tylko kupić w aptece! ok 20zł/500ml). Trzeba go trzymać w lodówce. Poza tym jeszcze kolejny zimnotłoczony, nierafinowany olej - rzepakowy. Oba mają dużo wszystkich omega, ALA itd. Sama energia z odżywek - w moim przypadku WPC80 (niebieska seria) z KFD bardzo daje radę 750g/39zł. A jestem ciężkim przypadkiem. Jeśli BCAA chcesz to lepiej od razu z glutaminą. Jak jesteś na nogach długo, możesz też popić dobry izotonik. Glikogen podziekuje Tu polecam Isoactive (Activlab). Czuć, że się można napić 2-3 łykami, a nie że się upijesz butlą i nic. Słoik 630g/ od 19zł.
      Dodatkową pozytywną rewolucją może również być dieta rozdzielna. Ja trafiłam na mega człowieka pod tym względem i od jakiegoś miesiąca idzie i czuć różnicę. Po więcej info najwyżej na priv. Pozdro!
      Ja polecam jeszcze do tego ZMA dobrze sie po tym śpi!

Komentarz

• Jak wraca o 24 i o 7 już jest na basenie to po ZMA cieżko mu będzie wstać, ja śpię po tym jak zabity

Komentarz

• ale jaki sen!

Tak btw. może mamy jakiegoś kolegę po szalu co przebywa w Norymberdze Potrzebuje kilka praktycznych info.

Komentarz

• Szukam osoby która jeździ / jeździła do Anglii drogą lądową autokarem i autem. Mam kilka dość istotnych dla mnie pytań.Jak co to priv.

Komentarz

• http://olx.pl/oferta/samsung-galaxy-...9-ID7Yfb9.html

Komentarz

• Zamieszczone przez hummel Zobacz posta
                Szukam osoby która jeździ / jeździła do Anglii drogą lądową autokarem i autem. Mam kilka dość istotnych dla mnie pytań.Jak co to priv.
                Zadzwoń

Komentarz

• Zamieszczone przez BAU Zobacz posta
                  Zadzwoń

Komentarz

• Jeśli ktoś pracuję w Cyfrowym Polsacie i zna dobrze aktualne oferty i promocję proszę o info na PW mam kilka pytań

Komentarz

• Orientuje się ktoś może czy jest możliwość w ZTM zmiany obecnego biletu ulgowego na karcie miejskiej na normalny? Chodzi o to, że mam bilet ulgowy zakodowany do 20 grudnia, nie mam już legitymacji i chciałbym na tą kartę wbić normalny ale bez płacenia za cały miesiąc tylko proporcjonalnie dopłacić do końca ważności karty czyli do 20 grudnia.
                      Przywiązani do tych barw, od najmłodszych lat, kibicowski szlak - taką obraliśmy drogę !

Komentarz

• ODSPRZEDAM SZALIKI I PROPORCZYKI :

SZALIKI:
                        TS WĘGRZCE
                        "STAL STALOWA WOLA"
                        STILON GORZÓW&CHROBRY GŁOGÓW (szalik zgodowy)
                        KS SOŁA OŚWIĘCIM
                        AMSPN HETMAN ZAMOŚĆ
                        TERMALICA BRUK-BET KS NIECIECZA

PROPORCZYKI:
                        START WARLUBIE 1975
                        KLUB PIŁKARSKI GÓRNIK WAŁBRZYCH 1946
                        JAWORZNICKIE STOWARZYSZENIE PIŁKARSKIE SZCZAKOWIANKA 1923 x2
                        MYŚLENICKI PODOKRĘG PIŁKI NOŻNEJ 1971 x2
                        AMSPN HETMAN ZAMOŚĆ 1993 20LAT 2013
                        SKRA CZĘSTOCHOWA 1926
                        MIEJSKI KLUB PIŁKARSKI POGOŃ SIEDLCE
                        2x GORAU CHWARAE CYD CHWARAE (małe)
                        PZPN POLSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ (mały proporczyk)
                        OLYMIPIQUE LYONNAIS (mały)
                        ŚLĄSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ W KATOWICACH (mały)
                        PODOKRĘG ZABRZE (mały)
                        POLONIA PORAJ
                        95-LECIE KLUBU SPORTOWEGO SOŁA OŚWIĘCIM 1919-2014
                        GKS RACIBOROWICE rok założenia 1948
                        WISŁA CAN-PACK KRAKÓW TS WISŁA 1906
                        LUBUSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ W ZIELONEJ GÓRZE
                        KS ŚLĘZA WROCŁAW 1945

Jeśli ktoś chce zdjęcia, prosze wysłać wiadomość e-mail: pawelekno@poczta.onet.pl i napisać konkretnie o co chodzi. Zdjęcia powysyłam bez żadnego problemu

Komentarz

• Przeprowadziłem się do nowego mieszkania w którym jest centralne ogrzewanie. Wszystko byłoby ok gdyby nie fakt, że kaloryfer sam się wyłącza po mimo, iz jest ustawiony na 17-20 stopni. Pogrzeje trochę a potem koniec. Wie ktoś może co jest tego przyczyną?
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• termostat... wiec najwidoczniej masz ciepło w pokoju, albo termostat jest zepsuty.

jest jeszcze możliwość ze masz tzw. kryzę przykręconą...

jak zdejmiesz z zaworu termostat/pokretlo to pod spodem na zaworze powinieneś mieć coś takiego:

zobacz jak masz ustawione i przestaw na przeciwna skrajna wartość.

Komentarz

• Zamieszczone przez pepe_jest_ok Zobacz posta
                              termostat... wiec najwidoczniej masz ciepło w pokoju, albo termostat jest zepsuty.

jest jeszcze możliwość ze masz tzw. kryzę przykręconą...

jak zdejmiesz z zaworu termostat/pokretlo to pod spodem na zaworze powinieneś mieć coś takiego:

zobacz jak masz ustawione i przestaw na przeciwna skrajna wartość.
                              Za ciepło raczej to nie jest Dzięki za radę.
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Szukam kilku ksiazek gdyby ktos mial prosze o priv
                                Borys Szyriajew - Niegasnace Swiatło
                                Joanna Wieliczka-Szarkowa - Zołnierze Wykleci Niezłomni Bohaterowie
                                Adam Cyra - Rotmistrz Pilecki ochotnik do Auschwitz

Komentarz

Pracuję...
                                X