Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Potrzebuje porady prawnej jak coś pw

Komentarz

• NIEAKTUALNE.

mam do oddania za free 2 bilety vip silver na cracovie. sam nie moge w tym terminie jechac, wiec szkoda, zeby sie zmarnowaly. bilety do odbioru w recepcji klubu przed meczem. chetny priv.
      Ostatnio edytowany przez rezmus; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Nowe linki: Kalendarze Historyczno-Patriotyczne 2015

http://allegro.pl/show_item.php?item=4815784820

https://www.facebook.com/profile.php?id=100008438264033

Komentarz

• Zamieszczone przez PeroPułtusk Zobacz posta
          Kupię dwie koszulki polo z serii "PamiętaMY" z motywem nawiązującym do 70. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego w rozmiarze 1) XL oraz 2) XXL lub XXXL. Jeżeli ktoś miałby na sprzedaż, ewentualnie są jeszcze gdzieś do dostania to proszę o informację.
          podbijam

Komentarz

• sprzedam korki Adidas Predator LZ meczowki 45,5-46 oraz halowki Nike Elastico Finale 46 tez poziom profesjonalny z wyszyta ksywka, ceny do dogadania
            Ostatnio edytowany przez 2Faces; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Do sprzedania
              http://olx.pl/oferta/bluza-legia-3xl-CID87-ID7V1Fb.html

Komentarz

• Może ktoś coś doradzi. Szukam jakiegoś wspomagacza (oczywiśćie takiego bez skutków ubocznych ), który pomaga szybciej się regenerować, dostarcza witamin itp. Konkretnie chodzi o to, że np. wracam po pracy o 24 o 7 ide na basen i znów praca, więc są takie chwile, że trochę brakuje energii i siły. A w sprawie odżywek i tym podobnych rzeczy jestem zielony. Jakby ktoś coś miał przetestowane chętnie skorzystam
                Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

Komentarz

• sprawdź odżywkę CREAFIGHT z firmy Iron Horse Series w razie pytań wal PW
                  Turystyka! Rekreacja!

Komentarz

• Szukam osoby lub grupy z Pruszkowa chodzących regularnie na mecze Legii. Przeniosłem się z innego rejonu Polski i chce dołączyć do grupy. Zależy mi także na wyjeździe do Łęcznej. Proszę o priv

Komentarz

• http://www.gumtree.pl/cp-mieszkania-...omin-614559160

Komentarz

• Zamieszczone przez Koko Zobacz posta
                        Może ktoś coś doradzi. Szukam jakiegoś wspomagacza (oczywiśćie takiego bez skutków ubocznych ), który pomaga szybciej się regenerować, dostarcza witamin itp. Konkretnie chodzi o to, że np. wracam po pracy o 24 o 7 ide na basen i znów praca, więc są takie chwile, że trochę brakuje energii i siły. A w sprawie odżywek i tym podobnych rzeczy jestem zielony. Jakby ktoś coś miał przetestowane chętnie skorzystam
                        To jeszcze ja dorzucę BCAA np. firmy Mex (Mex BCAA 20K).

Komentarz

• Zamieszczone przez Koko Zobacz posta
                          Może ktoś coś doradzi. Szukam jakiegoś wspomagacza (oczywiśćie takiego bez skutków ubocznych ), który pomaga szybciej się regenerować, dostarcza witamin itp. Konkretnie chodzi o to, że np. wracam po pracy o 24 o 7 ide na basen i znów praca, więc są takie chwile, że trochę brakuje energii i siły. A w sprawie odżywek i tym podobnych rzeczy jestem zielony. Jakby ktoś coś miał przetestowane chętnie skorzystam
                          To trudne w takim trybie jednak przede wszystkim zadbaj o odp dietę i zastrzyki witaminowe z pożywienia, odżywki to jedynie dodatek, który i tak idzie z dietą. Powtórzę się znowu - unikać cukru i przede wszystkim pszenicy. Pilnuj picia wody (banał, ale dużo daje). Rano wodę z cytryną, kolejny standard, oczyszczający i odkwaszający przy okazji. Można sobie też zrobić preparaty samemu (wg Tombaka). Do regeneracji i dobrej pracy nerwowej itd polecam olej budwigowy (tylko kupić w aptece! ok 20zł/500ml). Trzeba go trzymać w lodówce. Poza tym jeszcze kolejny zimnotłoczony, nierafinowany olej - rzepakowy. Oba mają dużo wszystkich omega, ALA itd. Sama energia z odżywek - w moim przypadku WPC80 (niebieska seria) z KFD bardzo daje radę 750g/39zł. A jestem ciężkim przypadkiem. Jeśli BCAA chcesz to lepiej od razu z glutaminą. Jak jesteś na nogach długo, możesz też popić dobry izotonik. Glikogen podziekuje Tu polecam Isoactive (Activlab). Czuć, że się można napić 2-3 łykami, a nie że się upijesz butlą i nic. Słoik 630g/ od 19zł.
                          Dodatkową pozytywną rewolucją może również być dieta rozdzielna. Ja trafiłam na mega człowieka pod tym względem i od jakiegoś miesiąca idzie i czuć różnicę. Po więcej info najwyżej na priv. Pozdro!
                          Mózgi są niesamowite. Gdyby tak każdy mógł mieć po jednym.

Komentarz

• Szukam kogoś kto pracuje w:

Media

Saturnie

albo Euro RTV AGD

Komentarz

• Zamieszczone przez Czaruś Zobacz posta
                              Szukam kogoś kto pracuje w:

Euro RTV AGD

Maciej_L

Komentarz

• Poszukuję osób piszących pracę licencjacką o tematyce bezpieczeństwa masowych imprez sportowych, głównie chodzi o pewne wskazówki czy też spostrzeżenia
                                ليجيا والجهاد

Komentarz

Pracuję...
                                X