Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Mam problem z nagrywara.Jak posiadalem win 98 to nagrywala z predkoscia max jaka ma moja nagrywara czyli x40.Po zmianie na win 2000 moge sobie wybrac predkosc jedynie x32.Gdzie to moge zmienic?
    Poza tym nie moge przegrac niektorych plyt.Nie sa one oryginalne tylko tez juz przegrywane i za nic nie moge ich sobie przegrac

Komentarz

• Do sprzedania Nokia 3510i - nowa, dziś moja dziewczyna kupiła przy podpisaniu umowy.

Jest ktoś zainteresowany niech da znać na privet.
      Warszawa Forum http://www.method.letawi.pl/moje/avatarki/mm.gif

Komentarz

• Zamieszczone przez Cypis
        Mam problem z nagrywara.Jak posiadalem win 98 to nagrywala z predkoscia max jaka ma moja nagrywara czyli x40.Po zmianie na win 2000 moge sobie wybrac predkosc jedynie x32.Gdzie to moge zmienic?
        Poza tym nie moge przegrac niektorych plyt.Nie sa one oryginalne tylko tez juz przegrywane i za nic nie moge ich sobie przegrac
        http://www.cdrinfo.pl/ sciagnij najnowsze Nero
        www.cracks.ru -> znajdziesz cracka (tzn serial)

i tyle.

Komentarz

• Do sprzedania TANIO i szybko za 320PLN (w sklepie 430) takie oto cudo:

PANASONIC SL-SX420 - przenosny odtwarzacz CD/MP3 ponizej specyfikaca:

http://www.maxaudio.pl/sklep/artykul/id/2530

Komentarz

• Ściągnąłem sobie KLATKE z eMule klatka.(dvd-rip.by.ak.) ,ale cos nie moge go odtworzyć . . . ;/
            Poradźcie coś
            WarsaW FanS On TouR

http://www.sfd.pl/1/images/20030412143525.jpg

Komentarz

• Pilnie poszukuje wiązań do deski:
              BURTON CUSTOM 2003 rozmiar L
              jak ktos cos wie/widzial/ma/slyszal to plz o info na PM lub na mejla:
              kajote@NOSPAMwp.pl (wykasowac NOSPAM)

ps. od tego zalezy czy w zime bede siedzial w domu

TYLKO (L)EGIA!
              pozniej zrobie
              grupa legianetcom

Komentarz

• Sprzedam

Nazwa: Uniwersalna Szlifierka Wielofunkcyjna
                Numer: 79315
                Prędkości: Płynna regulacja od 10.000 - 33.000
                Wyposażenie: 8 końcówek z kamieniami szlifierskimi, 2 końcówki do grawerowania, 2 tarcze polerskie, 8 tarcz tnących, 8 tarcz papieru ściernego, 3 walce papieru ściernego, 2 wiertła, przejściówka dzięki której do urządzenia możemy mocować końcówki 2,4-3,2 mm, kluczyk, trzpień do mocowania tarcz oraz trzpień do mocowania walców ściernych. Wszystko zapakowane w całkiem przyzwoitą walizeczkę.

Cena 60zl - ofkors mozna sie ugadac jakos

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=19276722

"... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

• Od wczoraj jestem posiadaczem programu Kazaa Lite , jednak po włączeniu programu , nic nie chce mi sciągąc :/ . Nie mozna kliknąć ,ani na "wyszukiwania" , ani na "traffic" . Wszystkie pliki ktore chce sciągnąć ustawione są jako "kolejka" i jak proboje wznowić pobieranie , to po paru sek. znowu przestawia się na "kolejka" . ( jestem połączony ).

Co zrobić ? Pomóżcie

Z góry dzięki !
                  you may try - (L) - but it won't die!
                  ITI GO HOME!!!

Komentarz

• plizz plizz ... POMÓŻCIE !!!!

nikt nic nie wie ? :/

PLISSSSSSS!!!!!!!!!
                    you may try - (L) - but it won't die!
                    ITI GO HOME!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez MAZI

Od wczoraj jestem posiadaczem programu Kazaa Lite , jednak po włączeniu programu , nic nie chce mi sciągąc :/ . Nie mozna kliknąć ,ani na "wyszukiwania" , ani na "traffic" . Wszystkie pliki ktore chce sciągnąć ustawione są jako "kolejka" i jak proboje wznowić pobieranie , to po paru sek. znowu przestawia się na "kolejka" . ( jestem połączony ).

Co zrobić ? Pomóżcie

Z góry dzięki !
                      też tak mam, ogólnie to siusiaka warty ten program (podrabiane pliki )
                      lepszy jest eMule albo eDonkey ale w nich dochodzi mi max. do 15 kb/s :/
                      Przygoda, przygoda, każdej chwili szkoda

!!! LEGIA WARSZAWA !!!

Komentarz

• Poszukuje dwóch cd key do Fify '04.Jedynie do urzytku wewnętrzenego Kto mi użyczy 8o "Biedny miś..."
                        "Stoje z nim oko w oko
                        I lache na niego kłade
                        Bo on dobrze wie
                        Co znaczy nasze CHWDP..."

Komentarz

• Zamieszczone przez brevery
                          Poszukuje dwóch cd key do Fify '04.Jedynie do urzytku wewnętrzenego Kto mi użyczy 8o "Biedny miś..."
                          Znajdź w necie generator kodów.
                          "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Zamieszczone przez brevery
                            Poszukuje dwóch cd key do Fify '04.Jedynie do urzytku wewnętrzenego Kto mi użyczy 8o "Biedny miś..."
                            7U44-FACX-443H-ANE4-LDEV

do rejestracji wystarczy. jak będziesz chciał pograć na necie to musisz mieć oryginalny.

Komentarz

• A ja poszukuje programu do odtwarzania mp3 na DreamCast program nazywa sie-------------> DC PLAYA MP3_1.2<-------------- jesli ktoś tak owym dysponuje prosze o kontakt .Dzieki

Komentarz

• Sprzedam Discmana AIWA XP-V522

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=19444492

sprzet w dobrym stanie malo uzywany lekko porysowany od dolu co nie powinno przeszkadzac. urzadzenie cechuje sie bardzo dobra korekcja bledów - czyta nawet bardzo porysowane plyty.

Cena 100zl - mozna sie dogadac of kors

Uwaga - sprzedaje samego discmana bez sluchawek itd
                                "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

Pracuję...
                                X