Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• poszukuję playstation 3 , używane też biorę pod uwagę, może ktoś chce sprzedać ?
    "Jesteśmy z tamtej strony Wisły, z naprzeciwka. Mamy swój fason i swój własny szyk..."

Komentarz

• Czy ktoś z Forumowiczów, których mam przyjemność znać osobiście (i którzy uwierzą w moją wypłacalność ) mógłby mnie w zbożnym celu poratować kontem na allegro, tzn. zalicytować za mnie wskazany przedmiot w aukcji charytatywnej dla Polaków na Wileńszczyźnie?
      Jakby coś to czekam na privie.
      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
        Czy ktoś z Forumowiczów, których mam przyjemność znać osobiście (i którzy uwierzą w moją wypłacalność ) mógłby mnie w zbożnym celu poratować kontem na allegro, tzn. zalicytować za mnie wskazany przedmiot w aukcji charytatywnej dla Polaków na Wileńszczyźnie?
        Jakby coś to czekam na privie.

jak nie ogarnąłeś to dawaj na priv

Komentarz

• Zamieszczone przez Piotr_90 Zobacz posta
          Posiadam koszulkę z Surge. Po pół roku trochę czarny stracił na kolorze, ale nie było to prane w niczym do czarnych ubrań. Jeżeli chodzi o jakość to jestem mile zaskoczony. Ostatnio nabyłem koszulki z RED IS BAD i one są, moim zdaniem, gorsze. Surge jest grubsze i nadruk lepszej jakości. Osobiście polecam.
          Powiedziałbym własnie odwrotnie, RiB zdecydowanie na plus w porówniu jakości do Surge, co zresztą pokazują nie przypadkowo ceny,do tego wszystko zostaje w stolicy
          Mon honneur s'appelle fidélité

joł mordo

Komentarz

• Sprzedam 4 tomy "Żużlowe ABC" Wiesława Dobruszka, oraz Vademecum żużlowe Liga Polska, cz. 1 (1948-1975). Info : pawelekno@poczta.onet.pl lub gg 46433011. Ceny do uzgodnienia. Aukcja "Żużlowe ABC" pod adresem www:
            http://allegro.pl/wieslaw-dobruszekz...783500079.html

Komentarz

• Może ktoś jest zainteresowany kupnem PS 4? Praktycznie nówka. 1350 zł.
              "Jednym z takich miejsc w których warto być to Warszawa, żeby to czuć trzeba tu życ"

Komentarz

• Odbiorę za darmo lub odkupię (większe ilości) stare komputery, monitory CRT, zasilacze UPS - kompletne urządzenia.
                Info-priv.
                Kto walczy z potworami, ten niechaj baczy, by przy tym samemu nie stać się potworem.
                Fryderyk Nietzsche, Poza dobrem i złem

Komentarz

• w przelewie internetowym nie mieści mi sie pełna nazwa "Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hesia SA" zwracają oni uwagę na to co się tam wpisze ? Czy wystarczy aby zgadzał się nr rachunku ? Wystarczy samo Ergo Hestia SA ?

dzięki wielkie
                  Ostatnio edytowany przez Edi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Wystarczy; ew. możesz wpisać STU Ergo Hestia S.A.
                    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Wkur**e się zaraz! Już nie raz widziałem ktoś szukał kontaktu do operatorów. Potrzebuję kogoś z tmobile na priv. Sprawa wygląda tak, że od roku mam z nimi umowę, a od jakiś trzech miesięcy zaczęli mi coraz więcej naliczać, mimo, że nie można więcej, bo na wszystko mam pakiety. Proszę na priv.
                      "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

Komentarz

• Miałby ktoś do sprzedania czarną czapkę Legia rugby ?

Komentarz

• Zamieszczone przez startowiec55 Zobacz posta
                          Wkur**e się zaraz! Już nie raz widziałem ktoś szukał kontaktu do operatorów. Potrzebuję kogoś z tmobile na priv. Sprawa wygląda tak, że od roku mam z nimi umowę, a od jakiś trzech miesięcy zaczęli mi coraz więcej naliczać, mimo, że nie można więcej, bo na wszystko mam pakiety. Proszę na priv.
                          To standard u operatorów sieci komórkowych. Mnie też w Orange złapali na coś takiego - okazało się, że przez pierwszy rok dostaję coś tam za darmo, natomiast po roku muszę z tego zrezygnować, jeśli nie chcę płacić za to 10 złotych dodatkowo. Oczywiście po roku nikt normalny o tym nie pamięta, żeby sobie wyłączyć, więc w ten o to sposób ze dwie, czy trzy dyszki ode mnie wyciągnęli.

Komentarz

• Zachęcam do licytacji:

Wiatrówka nike L
                            http://allegro.pl/kurtka-wiatrowka-n...803976594.html

Kurtka zimowa nike L
                            http://allegro.pl/kurtka-zimowa-nike...803943427.html

Kurtka house M
                            http://allegro.pl/kurtka-house-rozmi...803950300.html

Bluza Nike Celtic S
                            http://allegro.pl/bluza-nike-celtic-...803981573.html

Sweter dziecięcy H&M roz 164
                            http://allegro.pl/sweter-dzieciecy-h...804008084.html

Jeansy New Yorker 30/32
                            http://allegro.pl/spodnie-jeansowe-j...804046255.html

Polecam i zachęcam do licytacji

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                              To standard u operatorów sieci komórkowych. Mnie też w Orange złapali na coś takiego - okazało się, że przez pierwszy rok dostaję coś tam za darmo, natomiast po roku muszę z tego zrezygnować, jeśli nie chcę płacić za to 10 złotych dodatkowo. Oczywiście po roku nikt normalny o tym nie pamięta, żeby sobie wyłączyć, więc w ten o to sposób ze dwie, czy trzy dyszki ode mnie wyciągnęli.
                              Mam iść do operatora i wyjaśnić? Bo wysłałem meila, ale pewnie nic nie da.
                              "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

Komentarz

• Zamieszczone przez startowiec55 Zobacz posta
                                Mam iść do operatora i wyjaśnić? Bo wysłałem meila, ale pewnie nic nie da.
                                602900000

Komentarz

Pracuję...
                                X